Rus    Ukr

 
 
E-mail: crimee.info@gmail.com

Закарпатские вина
Закарпатские вина Закарпаття - казковий світ «зеленого золота»: мальовничих гір і долин, бурхливих річок, глибоких озер і, звичайно ж, виноградників. Природа дарує нам гірські хребти, річкові каньйони, моря, озера, степи і навіть пустелі. Клімат від континентального до субтропічного радує помірними температурами, вітрами і опадами. Україна цікава своєю різноманітністю.

До всього різноманіття України пропонуємо додати ще й перелік фестивалів, на яких ви цілком дізнаєтеся про унікальність цієї прекрасної країни !!!.

Тематичний фестиваль - кращий спосіб відчути різноманіття культури, поспілкуватися з носіями, поспостерігати за стародавніми традиціями, побачити красу природи і архітектури, навколишнього Вас.

Фестиваль "ЧЕРВЕНЕ ВИНО" і є тим містком для зустрічі фахівців винного справи з любителями напою. І саме тут ви зможете спробувати їх продукцію, яку не зустрінете більше ніде.
Закарпатские винаНайстаріший, найбільший, наймасовіший фестиваль вина в Закарпатті, який заснували три Василя (Гонак, Ковбаско та Ільтьо), традиційно проходить на Свято Василя.

У 2020 році фестивалю "Червене вино" вже виповнилося 25 років. Неспроста ж він став візитною карткою не тільки Мукачево, а й усього Закарпаття! Сюди з'їжджаються винороби з усіх околиць. І коли прогулюєшся між павільйонами, то дійсно переконуєшся, що потрапив у винний край.

На святі ви знайдете різні види вина: біле, рожеве, сухе, напівсухе, десертне.
Серед назв вам зустрінуться "Ірша-Олівер", "Совіньон Блан", "Шардоне", "Біанка", "Біле Кюве", "Кюве Розі", "Розалін", "Каберне-Совіньйон", "Червоний букет", "Кадарка "," Сапераві "," Цвайгелт "," Вермут "," Кагор "," Каберне "," Королівська Леанка ".

І це - далеко не повний перелік !!!
Одним словом, кожен шанувальник сонячного напою неодмінно знайде щось на свій смак. Будьмо!
Закарпатские винаФестиваль "Червене вино" був заснований в 1996 році і є одним з найпопулярніших фестивалів не лише на Закарпатті, а й в Україні. Закарпатські вина завжди цінувалися і отримували золоті і срібні медалі на світових і європейських винних конкурсах.

На щорічний фестиваль «Червоне вино» ось вже 19 років поспіль з усього Закарпаття і ближнього зарубіжжя з'їжджаються кращі винороби, щоб продемонструвати свої вина і поділитися майстерністю.

За приблизними підрахунками, за три дні фестиваль відвідало 55-60 тис. Чоловік, було продано приблизно 75 тис. Літрів вина. Вино подавали з корицею і медом, мускатним горіхом і різними травами, подавали вино навіть з ромом, як в стародавні часи.

Великий мислитель давнини Платон, який називав вино "молоком старих", в своїх "Законах" вчив: "Адже Діоніс дарував людям вино як ліки від похмурої старості, і ми знову молодшаємо і забуваємо наше кепський настрій, жорстокий характер наш пом'якшується, точно залізо, покладене в вогонь, і тому робиться більш гнучким ".
Закарпатские винаПРО КОРИСТЬ ВИНА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я.
Вино - це не тільки смачний алкогольний напій.
Це ще й корисний для здоров'я продукт. До такого висновку прийшли вчені багатьох країн.

В Англії фахівці прийшли до висновку, що три склянки вина в день допомагають запобіганню атеросклерозу, підвищують рівень антиокислюючі речовин в крові.

Данські вчені вважають, що чим більше хорошого виноградного вина ми п'ємо, тим довше живемо.
Навіть дослідники з США, яка раніше досить скептично ставилися до такої думки, останнім часом стверджують:

Корисно вино тільки при його помірному вживанні: для чоловіків нетоксична доза вина - це 200 мл в день, для жінок - 150 мл.!!! Звичайно, користь принесе лише якісне натуральне вино.
І пам'ятайте, що тільки якісне вино в помірних кількостях є запорукою здоров'я і гарного настрою!
Закарпатские винаНАТУРАЛЬНІ ВИНА.
Так що ж таке натуральне вино? Під цією назвою розуміють лише таке вино, яке приготовлено бродінням чистого виноградного, фруктового або іншого рослинного соку, без додавання будь-яких було сторонніх речовин, які не містяться в соку.
Натуральні вина бувають досить різноманітних сортів і якостей.

За родом продукту, з якого вони виготовляються, розрізняють:
Виноградні вина, приготовані з чистого соку винограду.
Плодові - приготовані з соку яблук, груш.
Ягідні - з соку ягід лісових і садових, а також з кісточкових плодів - вишень, слив, абрикосів тощо...
Рослинні - з соку кавунів, динь, берези, клена, городніх рослин (таких як пастернак, ревінь)...
ізюмних - з в'яленого або сушеного винограду.

Абсолютна більшість промислових вин, які ми бачимо на наших прилавках, є виноградними. Решта, як правило, готують в домашніх умовах і для власного вживання.
Закарпатские вина!!! Міцні вина заряджають енергією, ігристі допомагають вентиляції легенів !!! Білим сухим (столовим) винам властиві сечогінні властивості, червоні - мають підвищену поживністю.

Лікувальні властивості вина можна перераховувати безкінечно.
Хороший апетит і відмінна робота шлунка вам забезпечені. А ви знаєте, що вино використовують навіть в медицині? Воно входить до складу багатьох ліків, адже воно знищує віруси в шлунку і кишечнику. Тонізуючі і лікувальні властивості вина сприяють підняттю настрою, зміцненню життєвих сил організму.

Франція - країна, де тривалість життя одна з найвищих в світі: не дивлячись на «холестеринову» національну кухню смертність від серцево-судинних захворювань тут низька: саме завдяки вживанню червоного вина французи знижують ризик утворення тромбів, розвитку атеросклерозу.

Вчених зацікавив так званий «французький парадокс» - явище, коли, не дотримуючись жодних дієт і спортивних навантажень, французи можуть похвалитися здоров'ям і високою тривалістю життя.
Закарпатские вина В ході досліджень у 2000 році вчені з'ясували, що регулярно вживається сухе червоне вино і темні сорти винограду є незамінним джерелом ресвератрола, флавоноїдів та інших поліфенольних сполук, які нейтралізують шкідливі жирні кислоти і дію вільних радикалів, знижують рівень холестерину, ризик розвитку серцево-судинних і онкозахворювань.

Ресвератрол є потужний антиоксидант з групи поліфенолів, у великій кількості присутній в червоних сортах винограду і червоному вині, тому в 90-х роках дане з'єднання було визнано цінної біологічно активною добавкою, здатної продовжувати молодість на клітинному рівні.

Нові дослідження, які проводилися в 2008 році, підтвердили унікальні властивості компонента і його прямий зв'язок з продовженням молодості: в даний час антиоксидант ресвератрол і інші поліфеноли, присутні в червоному винограді є одними з найбільш затребуваних інгредієнтів в антивікової косметичної продукції з доведеною високою ефективністю продовжувати життя клітин шкірного покриву і омолоджувати шкіру з ознаками в'янення.
Закарпатские винаКористь вина здавна є темою для численних дискусій.
Багато хто знає, що у вині міститься безліч корисних речовин: у великій кількості у вині міститься особоий антиоксидант ресвератрол.

Він міститься в шкірці і насінні винограду.
У червоному вині ресвератрола значно більше, ніж в білому, тому, що для виробництва білого вина насіння і шкірка видаляються на більш ранньому етапі, ніж при виготовленні червоного.

Ресвератрол здатний запобігати ракові захворювання, гальмує розвиток наявних пухлин, в окремих випадках здатний повністю руйнувати ракові утворення: під дією ресвератрола харчування ракових клітин порушується, внаслідок відмирання кровоносних судин, які доставляють живильні речовини.

Ресвератрол сприяє розрідженню крові і перешкоджає утворенню тромбів, тим самим знижуючи ризик інфарктів, інсультів.

У Стародавній Греції лікування винами досягло особливого розквіту: саме греки вперше ввели в ужиток термін "медичні вина".

Але енотерапія розвивалася і в інших країнах.
Закарпатские винаРесвератрол є фітоестрогеном: він надає на організм вплив, схоже на гормон естраген, а тому продовжує молодість і красу жінки. У вині містяться і інші антиоксиданти. Це сапоніни, катехіни: вони перешкоджають згубному впливу вільних радикалів на клітини організму, перешкоджають процесу окислення холестерину, його відкладенню на стінках судин.

У вині виявлено такі елементи:
• магній - відіграє важливу роль в нормалізації діяльності серця;
• залізо - перешкоджає анемії;
• хром - служить для синтезу жирних кислот;
• цинк - відповідає за регенерацію тканин;
• рубідій - виводить з організму радіоактивні елементи.

!!! Корисне вино тільки при його помірному вживанні: для чоловіків нетоксична доза вина - це 200 мл в день, для жінок - 150 мл. !!! Отже, зцілює з келихом закарпатського вина!
Але при цьому не забувайте основний девіз: шукайте на дні келиху здоров'я, а не забуття!
Закарпатские винаКористь вина була відома з давніх часів.
Ще Гіппократ наказував в певній кількості червоне вино своїм пацієнтам, які страждали анемією, дистрофією, застудою, ревматизмом та іншими хворобами.

Хочеться поговорити і про духовну складову користі вина: при вживанні вина необхідно дотримуватися помірності, зберігати баланс бажань і можливостей. Тоді дух божественної лози, з якої приготовлено вино, досягне нашої свідомості і підніме його на якісно новий рівень.

Необхідно виховувати високу культуру споживання вина. Без цього вино перетворюється не в еліксир здоров'я і довголіття, а в отруту. Вино треба вміти пити, треба бути готовим до сприйняття вина, щоб відчути його користь. Вино не терпить суєти, його не можна пити мимохідь, не можна просто хмеліти від вина.

Користь вина в повній мірі проявиться, якщо вживання божественного напою перетворити не в просте розпивання, а в естетичне дійство і процес творчого пізнання. Вино - це ліки, а хороше вино - це ще й свято, що розташовує до тостів і теплим бесід. Звичайно, не варто забувати і про помірних дозах, хоча у кожного вона своя.
Закарпатские винаПриєднуйтесь до красивого карпатському фестивалю!
У ньому панує безтурботна і весела атмосфера, яка особливо проявляється під час двох барвистих фестивалів, що йдуть корінням в старовину.

Осінні фестивалі, які проходять щорічно, присвячені одній з найдавніших традицій на землі - культурі виноробства.

Фестиваль буде супроводжується народними гуляннями з піснями, танцями і театральними постановками.

Фестиваль "Червене вино"
Фестиваль домашнього вина "Червене вино" давно став візитною карткою Закарпаття.

З 1996 р він щорічно проходить в Мукачево на Старий Новий Рік.
Це як раз той час, коли вино врожаю минулого року тільки-тільки настоялося і набуло всі свої найкращі властивості і смакові якості.

Кращих виноробів Закарпаття визначить компетентне журі та дегустаційна комісія: вино - продукт особливий, їм потрібно насолоджуватися, а для цього повинні постаратися винороби.

Виноробство це навіть не ремесло, а мистецтво. Щоб отримати продукт, гідний уваги вимогливого покупця, треба добряче постаратися.
Закарпатские вина У кожного з напоїв, учасників фестивалю-власна історія, а більшість з них не мають аналогів в світі.

Традиційно, найбільшою популярністю у гостей фестивалю користувалися вина "Леанка напівсолодка", "Кадарка", "Кагор", "Каберне", "Мюллер Тургау", "Сапераві", "Мерло", "Делавар" і відома далеко за межами краю "Троянда Закарпаття ".

Старі вина володіють мудрістю часів, дихають туманами минулого, мають особливий, ностальгічний, тонкий аромат.

"Троянда Закарпаття":
Це марочне вино з насиченим ароматом чайної троянди виробляли з винограду сорту Трамінер рожевий. В радянські часи це вино це робили тільки на одній виноробні: в селі Середньому, розташованому на півдорозі між двома головними містами Закарпаття - Ужгородом і Мукачевом.

Виробляється з винограду сорту "Трамінер рожевий".
Красива назва вино отримало за ніжний букет з ясно вираженими тонами пелюсток чайної троянди.
Вино має світло-бурштиновим кольором з невеликою розовінкой. Смак повний, бархатистий з деякою олійністю.

Вино "Троянда Закарпаття" отримало високу оцінку у дегустаторів і користується великим попитом у споживачів. Вино високо оцінили на багатьох Міжнародних конкурсах: нагороджено вісьмома медалями, з них 4 золоті. Термін витримки - 2 роки.
Кондиції вина: спирт - 16 об. %, Цукор - 18% мас.

За приблизними підрахунками, в цьому році фестиваль відвідало 55-60 тис. Чоловік, було продано приблизно 75 тис. Літрів вина. За літр благородного напою просили від 30 до 250 гривень.

Славиться якісним вином Закарпаття !!!
Тому, вирушаючи на фестиваль в Мукачево, не забудьте придбати і хороше вино, яке стане головною прикрасою вашого столу.
Закарпатские вина Вина "Чизай" (Фото) - майже ті самі жінкам, які підкорюють серця чоловіків з першої хвилини знайомства: вони мають якимось особливим шармом, природною чистотою і царственої грацією. При цьому у кожного вина Торгової Марки "Чизай" свій характер і своє призначення.

Належать ці українські "красуні" до старовинного і благородному угорському роду, у володінні якого довгий час перебувало урочище "Чизай": колись вони кружляли голови італійської, іспанської та французької знаті.

Історія зберегла слова французького короля Людовика XIV, захоплено сказані ним після знайомства з вишуканим закарпатським напоєм: "вино королів, король вин!". Втім, і сьогодні вина "Чизай" не відчувають нестачі в шанувальників: з віком вони стали ще прекраснішим !!!

Сучасні винороби подібно ювелірам, огранили цей закарпатський алмаз, перетворивши його в діамант чистої води. Завдяки унікальним технологіям, вони довели традиційний смак старовинних вин до досконалості, зберігши їх первісну красу.

Вина "Чизай" витримуються в підземних галереях вапнякових товщ, розташованих поруч з легендарним - класична технологія виробництва.
Закарпатские винаЗнаменитий Хью Джонсон в своїх щорічних кишенькових винних путівниках називає токай вина «великими в минулому винами, які з часом незаслужено забули».

Останнім часом їх славу намагаються відродити Угорщина і Словаччина - країни, на території яких знаходиться токайського долина.

Але навіть гранду Джонсону навряд чи відомо про те, що по сусідству з струму знаходиться ще один виноробний регіон історичного Угорського королівства - сучасна Закарпатська область України.

Її центр Ужгород лежить буквально в півсотні кілометрів від Токаю, завдяки чому в офіційних путівниках, що видаються угорською Торговим домом «Токай», Ужгородський район на карті позначений як частина регіону Токай.

Закарпатські виноградники займають південні схили невисокою вулканічної гряди передгір'я Карпат, починаючи від Токаю, через Ужгород, Мукачево, Берегово, Виноградово та Хуст.

У туристичному путівнику «Підкарпатська Русь», виданому в Празі в 1919 - 1939 рр. стверджується, що Закарпаття входило до складу Чехословаччини під назвою Підкарпатська Русь. 1936 р зазначалося, що кращі вина виробляють в районі села Мужієво під Береговому (в 60 км від Ужгорода). Звідси, пише автор, вино навіть вивозилося в Токайі і далі експортувалося як токайське!
Закарпатские винаПриїжджайте в Закарпатську область - унікальну теріорію, на якій понад мільйон років тому осіли перші люди в Центральній Європі! Вас чекає місце, де дивним чином поєднуються східна і західна культура.

Центр Мукачева перетвориться на своєрідний ярмарок, де будуть розміщені намети (лавки), в яких будуть виставлені барила з вином. Фестиваль "Червене вино" - справжнє свято: з колядками, рядженими, призами і, звичайно з дегустацією Закарпатського вина.

Різноманітність сортів вина, його смаку і відтінків, оригінальність бочок та пляшок здатні здивувати і задовольнити найвибагливішого гурмана.

Гостям буде запропоновано вино на будь-який смак - біле, червоне і рожеве; з корицею та медом, а так само з пляшки, бочки, діжки, термоса. Перерахувати всі сорти, представлені на конкурсі-фестивалі "Червене вино", так само важко, як спробувати напій у кожного виробника.

Признавайтесь: ви вже мрієте потрапити в Мукачево на зимові свята? Кілька корисних порад для вас.
• Перша: бронюйте житло заздалегідь, адже у вас буде дуже багато "конкурентів". Не просто багато, а дуже багато! У минулому році всі готелі і вітальні двори були заброньовані вже з 1 січня.

• Друга: залишайтеся до оголошення переможців: так ви не тільки дізнаєтеся про кращому вини сезону, але і побачите, який шалений приз міська адміністрація придумала для виноробів цього року.
Переможцям вже дарували коня, корів, поросят, винні бочки.

А зараз не порада, але натяк: з Мукачева можна легко дістатися до чарівного міста Берегово, де розташоване винне виробництво.
Закарпатские вина Безмежні красиві гори Закарпаття запрошують Вас взимку, щоб подарувати Вам задоволення від катання на лижах і сноуборді (сніг тут тримається близько 6 місяців).

Вас чекають неповторні ландшафти, в яких ліс обіймає гори і створює химерні казкові форми.

Ви будете підкорені чарівною красою водоспадів, морськими очима Карпат (озеро Синевир), c дивовижною Долиною нарцисів, найбільшою в Європі липовою алеєю і незвичайним цвітінням сакури (Ужгород).

Тут Вас чекає більше 360 мінеральних джерел ( «святі криниці» Сваляви), які за лікувальними властивостями перевершують води Кавказу, Польщі та Франції.

А ще - найчистіше повітря з великим вмістом озону і легким ароматом хвої, більше 20 родовищ термальних вод, унікальні соляні шахти і цілющі грязі. Щоб зміцнити Ваше здоров'я - зустрічі з Вами чекає близько 40 курортів.

Якщо Ви віддаєте перевагу екстремальний відпочинок - для Вас параплани, похід по гірських вершинах на велосипедах і джипах, катання на конях (є кінні центри в Свалявському, Міжгірському, Ужгородському, Іршавському районах).
Закарпатские винаТут безліч річок, які приємно здивують Вас своєю чистотою і готовністю подарувати Вам задоволення від рафтингу і риболовлі.

Вас чекають ідеальні місця для пішохідних турів: з ранньої весни до пізньої осені Ви будете насолоджуватися красивими пейзажами, а з безлічі природних перешкод Ви зможете вибрати будь-яку категорію складності маршруту.

І, звичайно - ж, тематичні фестивалі !!!

На три дні центральна частина міста Мукачево перетворюється в гігантську дегустаційну площу. Вино подають тут з корицею і медом, мускатним горіхом і різними травами, подавали вино навіть з ромом.

Так само на фестивалі пропонують різноманітну закуску: сир, шашлики, бограч, гуляш, крумплі, пікниці, поросята, голубці.

Фестиваль "Червене вино" щиро запрошує всіх ВИНОЛЮБІВ відвідати найвідоміший і найбільший винний фестиваль України в центрі стародавнього Мукачево.


Закарпатские винаНайпопулярнішим напоєм на фестивалі вважається глінтвейн (гаряче вино). "Глінтвейн по - закарпатські" !!! (Фото)

Якщо Ви втомилися від урбанізованої сірості мегаполісів - безліч гостинних мешканців Закарпаття з радістю подарують Вам неповторний аромат сільського колориту: ви станете учасником місцевих свят та обрядів, познайомитеся з дивовижними традиціями і етнографічної екзотикою.

Наш сайт пропонує Вам ознайомитися з темою: Фестиваль "Червене вино" в Мукачеві.Переглянувши фото, Ви зможете отримати більш повне уявлення про місце Вашого перебування і зробити правильний вибір!

 
Закарпаття:
Закарпатські вина
Санаторій "Квітка Полонини"
Тур-комплекс "Воєводино"
Шаян
Центр МВС " Шаян"
Котеджі "Червона Рута"
Готель "Letizia Country Club"
Санаторій "Карпатія"
ТК "Легенда Шаян"
Поляна (Свалява)
Курорт "Сонячне Закарпаття"
Санаторій "Квітка Полонини"
Пансіонат "Сонячна Долина"
Отель "Срібний Водограй"
Готель "Reikartz Поляна"
Берегове
Готель "Жаворонок"
Мукачево
Готель "Belle Royalle"
Готель "Паланок"
Готель "Magnat"
Ужгород
Тур-комплекс "Богольвар"
Трускавець:
Джерела Трускавця
Санаторій "Кришталевий Палац"
Комплекс "Вернигора"
Готель "Ріксос-Прикарпаття"
Санаторний комплекс ""Luxury Resort Женева"
Mirotel Resort & SPA 4*
Готель "Шале Грааль"
Санаторій "Карпати"
Санаторій "Весна"
Готель "Свитязь"
Вілла "Викторія"
Вілла "Кристина"
Санаторій "Янтарь"
Санаторій "Алмаз"
Санаторій "Рубін"
Санаторій "Кристал"
Санаторій "Молдова"
Вілла "Хижина СПА"
Курортний готель "Лісна Пісня"
Санаторій "Перлина Прикарпаття"
Центр "Мед-Палас"
Східниця
Комплекс "ДіАнна"
Комплекс "Три сина"
Комплекс "Київска Русь"
Карпати
Буковель
Гірськолижний комплекс Буковель
Готелі гірськоложного комплексу
Коттеджі "Буковель"
Отель "Radisson Blu"
Готель "Каrpatski"
Готель "Горгани"
Готель "Подгірья"
Шале "Креп-Де-Шин"
Готель "Skiland House"
Готель "Киевская Русь"
Готель "Patkovski Hotel"
Готель "VIP-резиденція"
Усадьба "Урочище Вишня"
Усадьба "Грибова хата"
Коттеджі "Синя гора"
Готель "Магія Карпат"
Готель "Червона рута"
Готель "Довбушанка"
Усадьба "Гражда"
Готель "Шелтер"
Готель "Тавель"
Готель "Круча"
Вила "Буко"
Готель "Вежа"
Готель "Ганц"
Готель "Sky"
Поляница
Готель "Шульц"
Готель "Фомич"
Готель "Торба"
Котеджі "Бунгало"
Готель "Карпатські Зорі"
Котеджі Червоної Поляни
Котеджі "Royal Village Resort"
Татарів
Готель "Коруна"
Готель "Лаванда Кантрі Клаб "
Яремче
Готель "Romantik Spa Hotel" 4*
Котеджі "Медвежа Гора"
Готель "Цвіт папороті"
Готель "Карпатські Зорі"
Готель "Станіславський"
Готель "Premium club"
Клуб-Готель "Яремче"
Санаторій "Карпати"
Готель "Эдельвейс"
Готель "Водоспад"
Готель "Welland"
Готель "Гердан"
Чорнівці
Тур-комплекс "Сонячна Долина"
Мигово
Тур-комплекс "Мигово"
Готель "Карпатська Вежа"
Готель "Гирський світанок "
Готель "Эдельвейс"
Готель "Сатори"
Готель "Норіс"
Котеджі Мигово
Славське
Карта готелів Славська
Готель "Вежа Ведмежа"
Готель "Перлина Карпат"
Готель "Альпійский двір"
Отель "Бойківська хата"
Пансіонат "Славський"
Готель "Захар Беркут"
Готель "Слав'янка"
Готель "Адмірал"
Готель "Царинка"
Готель "Дзвінка"
Готель "Ліліана"
Готель "Динамо"
Готель "Терем"
Драгобрат
Карта Драгобрата
Турбаза "Драгобрат"
Готель "Велика ведмедиця"
Готель "Смерекова хата"
Готель "Казка Карпат"
Готель "Хата магната"
Готель "Адреналін"
Готель "12 місяців"
Готель "La Romany"
Готель "Вотавілю"
Готель "Кремінь"
Готель "Маріка"
Готель "Марина"
Готель "У стозі"
Готель "Оаза"
Готель "У Степана"
Міжгірья
Котеджі "Озеро Vita"
Готель "Жива вода"
Готель "Арніка"
Тур-комплекс "Ізки", Пилипець
Готель "Гранд", Воловець
"Гранд-готель Пилипець"
Жденієво
Готель "Reikartz Карпаты"
Готель "Смерековий Двір"
Готель "Extreme"
"Лісна казка"
Море:

E-mail:
 

Довідник туриста. Бажаєте додати опис свого готелю/санаторію - звертайтесь:
E-mail: crimee.info@gmail.com

(+38050) 252-81-88