Rus    Ukr

 
 
E-mail: crimee.info@gmail.comЛечение
в комплексе "Мед - Палас"
(Трускавец)

Фотогалерея комплекса

Мед - Палас, Трускавец«Мед-Палас» - це найкращий медичний комплекс Західної України, в якому представлено найсучасніше медичне обладнання провідних виробників.

«Мед-Палас» - це сучасна будівля загальною площею понад 10 тис. М2, розраховане на одночасне відвідування близько тисячі відвідувачів.

«Мед-Палас» - це багатофункціональний медичний комплекс, який складається з діагностичного центру, водолікарні та СПА-центру.

«Мед-Палас» в Трускавці - для тих, хто хоче поєднати приємне з корисним!

Лікування в комплексі «Мед-Палас» квлючено в вартість путівок санаторію "Весна" и готелю Mirotel Resort & SPA 4* , відпочиваючі інших оздоровниць Трускавця можуть відвідувати комплекс за плату.

Тут гості можуть пройти обстеження і лікування у лікарів, які проведуть повну діагностику вашого організму і призначать відповідний курс лікування.

А наявність бювету з мінеральними водами, свіже лісове повітря і, в разі потреби, дієтичне харчування, сприяють користь лікування.
Мед - Палас, Трускавец

В діагностичному центрі «Мед-Палас» можна пройти комплексну діагностику.
До послуг відвідувачів діагностичного центру пропонується більше 350 методів діагностики, а також консультації кваліфікованих лікарів усіх основних напрямків.

Кожен лікар діагностичного центру «Мед-Палас» забезпечений оперативним доступом до комп'ютерної бази даних, яка містить інформацію про всіх пацієнтів. Результати досліджень можна отримати у вигляді фото чи відеозапису на цифрових носіях.

Для встановлення точного діагнозу фахівці «Мед-Палас» використовують наступні діагностичні методи:
• Ультразвукова діагностика;

В діагностичному центрі «Мед-Палас» використовується сучасне японське обладнання експерт-класу Hitachi-8500 і преміум-класу Hitachi-5500.

Апарати оснащені широким діапазоном датчиків:
визначається стан кровотоку в обстежуваних органах (доплерографія);
проводиться соноеластографія.
Мед - Палас, Трускавец• Ендоскопічна діагностика
В кабінеті ендоскопії проводиться відеоезофагогастродуоденоскопія на сучасному обладнанні «Pentax».

При необхідності під час ЕГДС проводиться:
- уреазний тест;
- забір матеріалу на цитоморфологічне обстеження;

• Літотрипсія і діагностика.
Екстракорпоральна ударно-хвильова літотрипсія (ЕУХЛ) - метод дроблення конкрементів (каменів) сечовидільної системи сфокусованою гідравлічною ударною хвилею.

Суть методу: імпульс електромагнітного генератора перетворюється в механічну енергію ударної хвилі, яка при взаємодії з конкрементом руйнує його.

Використання даного методу дає можливість вилікувати близько 85% хворих з сечокам'яною хворобою, не вдаючись до травматичного оперативного втручання.

Літотрипсія - це золотий стандарт лікування такої патології.


Мед - Палас, Трускавец

• Дуоденальне зондування.
Дуоденальне зондування застосовується для діагностики хронічних холециститів, дискінезій жовчовивідних шляхів, а також - з лікувальною метою для поліпшення відтоку жовчі. Процедура здійснюється одноразовим дуоденальним зондом, натще.

• Рентген-діагностика.
Рентген-кабінет діагностичного центру оснащений цифровим рентгенодіагностичним комплексом "Opera T 30 cs D1000" з комп'ютерною обробкою інформації.
Операційні режими роботи: цифрова та аналогова рентгенографія, томографія, безперервна флюороскопія, імпульсна флюороскопія.

Рентгенодіагностичний комплекс може використовуватися для широкого спектру досліджень в гастроентерології, пульмонології, педіатрії, урології, гінекології, хірургії, травматології.

Кабінет також оснащений високочастотної дентальної рентгеноустановкой з сенсорним управлінням "X genus R dc". Рентгенологічні обстеження проводяться з мінімальним променевим навантаженням на пацієнта.
• Лабораторна діагностика.
 ТрускавецДроблення каменів на курорті Трускавець має додаткові переваги: мінеральна вода «Нафтуся» не має аналогів, їй немає рівних за лікувальним ефектом.

«Нафтуся» з незмінним успіхом використовується для лікування багатьох захворювань нирок і сечовивідних шляхів: вона прискорює відходження фрагментів роздробленого конкременту.

«Нафтуся» сприяє мимовільного відходження дрібних конкрементів, зменшує літогенність (схильність до утворення каменів) сечі, виводить з організму солі сечової кислоти при подагрі.

«Нафтуся» має виражену сечогінну, спазмолітичну, знеболювальну дію, сприяє ліквідації запальних процесів в нирках і сечовивідних шляхах; робить позитивний вплив на інші органи і системи - гепато-билиарную, імунну, ендокринну, нормалізує обмін речовин.

На тлі прийому «Нафтусі» зменшується потреба в фармакологічних препаратах. Курс лікування трускавецькими мінеральними водами підбирається індивідуально, доповнюється фізіо і бальнеопроцедур.

Фото: Бювет мінеральних вод, Трускавець.
 ТрускавецЗавдяки тому, що вода «Нафтусі» проводить до десяти років під землею перед виходом на поверхню, вона тривалий час «дозріває», збагачуючись корисними мінеральними і органічними добавками і отримуючи свої унікальні лікувальні властивості.

«Нафтуся» є самою відомою мінеральною водою Трускавця: завдяки її унікальності, майже століття тому Трускавець отримав статус курорту світового значення.

І тепер саме через її цілющих властивостей десятки тисяч людей з усього світу щорічно приїжджають до Трускавця.

Мінеральна вода «Нафтуся» містить гумус, бітум, кислі і нейтральні смоли, феноли, масла, ненасичені жирні кислоти, кальцій, магній, гідрокарбонат, натрій, йод і багато інших корисних для людського організму речовин і мікроелементів.

Родовище води «Нафтуся» розташоване в гірській місцевості і знаходиться позаду центрального бювету трускавецьких мінеральних вод.
Карпаты

Більш докладно про лікувальний ефект «Нафтусі»:
вода знеболює і знімає спазми;
нормалізує дію підшлункової залози і шлунково-кишкового тракту (шлунково-кишкового тракту);
відновлює клітини печінки;
усуває різні запальні процеси;
нормалізує обмін речовин, особливо при цукровому діабеті і ожирінні;
запобігає утворенню каменів у нирках, жовчному міхурі та протоках і виводить невеликі камені і пісок з желче- і сечовивідних шляхів та нирок;
покращує функцію печінки, підшлункової залози, шлунка і жовчних шляхів;
відновлює імунну систему організму, а також - його захисні сили;
попереджає появу ракових пухлин;
очищає організм від токсинів, шлаків і вільних радіонуклідів.

Мінеральну воду «Нафтуся» не можна знайти в роздрібній торгівлі, її можна пити тільки в Трускавці: пояснюється це нестійкістю її структури - органічні речовини, що мають нафтове походження, під час контакту з повітрям швидко руйнуються: вода в її оригінальному складі зберігається тільки протягом двох годин.
ТрускавецСаме тому «Нафтусю» в лікувальних цілях краще пити прямо в бюветі.
Завдяки тому, що лікувальні процедури в санаторії поєднуються з прийомом таких популярних мінеральних вод, досягається максимальний оздоровчий ефект, а лікування в «Мед-Палас» не тільки корисно, а й комфортно.

Клієнтам будуть запропоновані різноманітні лікувальні програми, кваліфіковані лікарі проведуть огляд, зроблять аналізи і ви отримаєте рекомендації по дієтичному харчуванню і пріемау мінеральних вод.

Діагностика та процедури проводяться на базі кращого медичного комплексу Західної України «Мед-Палас», що складається з діагностичного центру, водолікарні та СПА-центру, в якому є басейни, джакузі, сауни.

Близько 350 методів обстеження на сучасному обладнанні провідних японських, німецьких та інших компаній-виробників, широкий спектр бальнеологічних процедур з використанням унікальних властивостей мінеральної води, різні СПА-процедури, ряд ексклюзивних масажів пропонує «Мед-Палас» !!!
Мед - Палас, Трускавец«Мед-Палас» в Трускавці - для тих, хто хоче поєднати приємне з корисним!

Основні показання при яких рекомендовано лікування в комплексі «Мед-Палас», Трускавець:
урологічні захворювання (сечокам'яна хвороба, хронічні пієлонефрити і цистити, вроджені ниркові аномалії, стану після видалення каменів, післяопераційна реабілітація, хронічні простатити);
захворювання органів травлення та печінки (гастроентерологічні захворювання, хронічні коліти та ентероколіти, дискінезія жовчного міхура та жовчних шляхів, холецистити, жовчнокам'яна хвороба, хронічні гепатити токсичної і вірусної етіології);
захворювання обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет в стадії стабільної компенсації);

Вся діагностика і процедури проводяться на базі «Мед-Палас» - багатофункціональний медичний комплекс, складається з діагностичного центру, водолікарні та СПА зони.

За роки існування «Мед-Палас» зарекомендував себе сучасним медичним центром і має тільки хороші відгуки відпочиваючих в Трускавці.
Мед - Палас, ТрускавецSPA-центр - це зона підвищеного комфорту і сучасних процедур: SPA-терапія діє в кількох напрямках - естетичному і лікувальному.

По-перше можна підкоригувати контури тіла, наскільки це можливо прибрати целюліт, з лишком зволожити шкіру.

У всьому цивілізованому світі СПА-центр став пріоритетом у сфері краси. Різновидів SPA дуже багато, але суть залишається єдиною - гармонія душі і тіла.

На території нового сучасного СПА - центру «Мед-Палас» знаходяться:
2 басейни і ванни-джакузі.
комплекс саун і лазень: в СПА-центр включений великий блок з фінської лазнею, російської та римської парними, двома саунами, душем - відро, душем вражень.
А також:
тренажерний зал, оснащений сучасними багатофункціональними тренажерами: досвідчений інструктор підбере індивід. програми для тренувань.
вітамін-бар, де відвідувачам центру запропонують соки - фреш, молочні та кисло-молочні коктейлі, фруктові салати, трав'яні чаї.
Мед - Палас, Трускавец• ВАННА «Флоренс».
Ідеально підходить при призначенні гідротерапії і підводного масажу для функціонального відновлення і лікування розладів циркуляції.
Покращує загальний стан організму, робить сприятливий ефект на вегетативну систему, лікування діурезу, безсоння, поліпшення кишкової прохідності. При підводному масажі при температурі 24-31 град.С. відбувається збільшення периферійного потоку крові.

Ванна покращує капілярний потік, що особливо сприятливо при лікуванні артрозу, м'язових ревматизмів, при запаленні нервів спинного хребта.

Ванна особливо підходить для лікування нервової системи, покращує тканинний метаболізм. Швидко відновлює м'язову мобільність. Рекомендується при м'язовому артрозі, скорочення і сжатіях м'язів, мобілізації посттравматичних затиснутих суглобів.

Протипоказання:
При будь-яких синдромах гострих запальних процесів, зокрема:
гострі запальні захворювання венозної системи (тромбофлебіт), варикозне розширення;
відкриті рани, ураження шкіри, при яких заборонено контакт з водою;
хронічний ревматичний поліартрит;
декомпенсовані серцеві захворювання;
гострі захворювання.
Мед - Палас, ТрускавецThalaxoterm® Spa
Косметичні центри та СПА салони, оснащені Thalaxoterm® Spa перетворюються в місце оздоровчого та лікувального відпочинку для тіла і душі.
Thalaxoterm® Spa об'єднує ефективність парової лазні з практичністю в її використанні, при відсутності неприємних наслідків турецької лазні.

У Thalaxoterm представлена ??можливість поєднувати полезнейшие процедури для тіла з ароматерапією і хромотерапией, які сприяють зняттю стресу і нервового напруження.

Всі оснащені панеллю керування з дисплеєм, за допомогою якого можна вибрати до 17 оздоровчих програм: сінна терапія, парові ванни, хамам, таласотерапія і ціла серія процедур з натуральними сумішами з водоростей, лікувальних грязей, квітів, вином і пахощами.
Парова лазня є однією з кращих натуральних терапій щоб привести тіло в тонус, розслабитися і знайти душевну гармонію.

Thalaxoterm поєднує в собі найсучасніші технології і високу майстерність ремісників.
Що має елегантний і ергономічний дизайн, Thalaxoterm - це чарівна капсула з дерева окуме (однієї з найбільш цінних листяних порід).
Мед - Палас, ТрускавецTHERMO-SPA-CONCERTO.
Застосовується як термотерапія в поєднанні з обгортанням всього тіла з додаванням косметичних або інших лікувальних компонентів.
Стан спокою і релаксації посилюється музичною терапією.
Існує дві базові форми лікування: чисте виділення тепла без застосування косметичних продуктів і з застосуванням косметичних компонентів для обгортання: водоростеві екстракти, масла, креми, бруду, сіно, трави.

Протипоказання:
Процедури можуть приймати всі для підтримки здоров'я: тим не менше, якщо у клієнта є якісь захворювання - проконсультуватися з лікарем.
Однак не рекомендується використання системи при хворобах шкіри і органів, які заражені патогенним шляхом.

Крім того, не рекомендується при церебральних хворобах, патологіях кровоносної системи, туберкульозі, при пухлинах, а так само людям з високим тиском.
Фактично за кілька хвилин тіло, що проходить процедуру, досягає такого ступеня і глибини розслаблення, якої можна досягти через багато років роботи, освоївши методи класичної медитації. Нормалізуються кров'яний тиск, швидкість биття серця, споживання кисню.
Приводить в норму пульс, знімається стресовий стан, підвищується емоційний стан організму, поліпшується стан шкіри, прискорюється загоєння ран.
Мед - Палас, ТрускавецДУШ ВІШІ.
Лікувальний душ Віші є унікальною водною терапією, яка почала використовуватися у французькому місті Віші.
З часів Стародавнього Риму, води Віші були відомі своїми корисними властивостями.

Теплові курортні лікування стали особливо відомими в 19-м столітті за часів правління Наполеона III. Місто Віші став відомий як "король французьких курортних міст", а його унікальні термальні процедури в даний час схожі з сучасним лікуванням.

Філіформний душ Віші - це душ, який зрошує все тіло безліччю маленьких струмків.
За допомогою цих ніжних цівок здійснюється масаж усього тіла: він призначений для гідро - і таласотерапії не тільки в медичних установах, а й в СПА-салонах.

Цей корисний душ дуже ефективний і по своєму унікальний для людей, які бажають скинути зайву вагу, поліпшити циркуляцію крові, позбутися целюліту, заспокоїти свою нервову систему, і для релаксації організму в цілому.

Його дія спрямована на весь хребет, тому процедури можуть призначатися при артрозі потиличного, спинного, поперекового відділів хребта; при остеопорозі хребців, віддалені наслідки травми хребта.
Мед - Палас, Трускавец SPA-JET.
SPA JET - водяна капсула з 10-ю програмами комплексної дії м'якої природної терапії, призначена не тільки для краси тіла, але також є косметичним препаратом який, дозволяє проводити десятки процедур по оздоровчій реабілітації й косметичної корекції.

Це - найвище досягнення в галузі водних процедур.
Висловлює саму суть концепції СПА., Дозволяючи відновити здоров'я людини, використовуючи сотні перевірених часом процедур.

СПА-ДЖЕТ включає всі ті водні процедури, які ще у вікторіанську епоху іменувалися не інакше, як «брати води».

Тут поєднуються революційна концепція гідродіффузіі суміші двох технологій нагріву, пара і інфрачервоного тепла, і справжня гідромасажна терапія.

Якщо Ви часто піддаєтеся стресу, фізичного і розумової напруги або хочете швидко знизити вагу (схуднути) і виправити недоліки фігури, підвищити імунітет, очиститися від шлаків і токсинів - капсула SPA JET швидко допоможе Вам у цьому.

Всього за 40 хв, організм розлучається з накопиченими токсинами, набирається бадьорості поліпшується кровообіг, відновлюється комфортне фізичний і емоційний стан.
Мед - Палас, ТрускавецКосметологія в «Мед-Палас» Трускавець пропонує всі види косметологічних методів по догляду за шкірою обличчя, омолодження за найдоступнішими цінами.
Необхідність в їх застосуванні обумовлена ??безліччю причин, і, перш за все, тим, що під впливом щоденних несприятливих факторів шкірний покрив особи старіє набагато швидше.

Цей процес ще більш ускладнюється спадковістю, стресами, хворобами, в результаті чого шкіра швидко втрачає свою молодість, свіжість, пружність, що призводить до її відвисання, в'ялості, появи зморшок, пігментації, вугрової висипки. Все це істотно позначається на привабливості і доставляє чималі проблеми.

Центр медичної косметології в «Мед-Палас» пропонує найкращі, ефективні косметологічні процедури, які не тільки дозволяють забезпечувати шкірі гідний догляд та підтримувати її бездоганне стан тривалий час.
Також в центрі медичної косметології є ефективні омолоджуючі програми для особи, які повернуть молодість шкірі в найкоротші терміни.
Кожна представниця прекрасної половини людства бажає зберегти молодість шкіри обличчя. Про це замислюються не тільки жінки, а й юні дівчата.
Сучасне життя накладає свій відбиток, постійні стреси і переживання, шкідлива їжа і брудне повітря сприяють передчасному старінню шкіри.
Мед - Палас, ТрускавецЗОНА КОСМЕТОЛОГІЇ ОСОБИ І ТІЛА.
В меню косметичних процедур представлені процедури на будь-який смак і потреби. Сучасна косметика GTS (Італія) дозволяє провести процедури з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри обличчя.
Косметологія тіла:
Антистрессовая процедура для тіла з використанням ароматичних речовин і ефірних масел.
Поживна моделююча процедура для тіла.
Антицелюлітна процедура OLOS RETINOLOS-BODI.
Антицелюлітна процедура DIBIBODI 3D NO-CELL.
Винна антиейджингова процедура для тіла.
Парова сауна з гідротерапією і ароматерапією.
розпарюють "Сінна ванна".
дренуючих обгортання з водорослевой брудом.
ремінералізує водорослеве обгортання.
Водорослеве обгортання - СПА-процедура, яка призначена для зменшення обсягів проблемних ділянок тіла: чи здатне за короткий період підтягнути шкіру тіла, позбутися целюліту й зменшити жировий прошарок.
Мед - Палас, Трускавец• Стоун-терапія для тіла (Фото).
Детоксицирующие обгортання з водоростями і планктоном.
Морське обгортання для схуднення.
Зволожуючий обгортання з водоростями і планктоном.
"Морський бриз" оксігенерірующее обгортання.
Ліпомоделіруюющій бандаж з арктичними водоростями.
Комплексна антицелюлітна програма з ефектом ліфтингу.
Комплексна програма для схуднення.
Ванна Клеопатри.
Ексфолірующая процедура морським пілінгом з наступним масажем.
Процедура проти жирових відкладень.
Масаж загальний тонізуючий.
Програма тонізуюча.
Масаж загальний розслабляючий.
Програма розслаблююча.
Масаж спини.
Масаж рук.
Програма догляду за руками.
Масаж ніг.
Програма догляду за ногами.
Мед - Палас, Трускавец • Масаж комірцевої зони (Фото).
Масаж лімфодренажний.
Програма лімфодренажний.
Масаж антицелюлітний.
Антицелюлітна програма.
Масаж стоп.
Арома масаж.
Масаж шоколадний.
Ексфоліація тіла.
Коли людина проводить багато часу перед комп'ютером або, сидячи за столом, часто страждає шийний відділ хребта: ціною такого способу життя стає остеохондроз, часті головні болі.
Врятувати від подібних відчуттів може масаж спини і комірцевої зони.

Мед - Палас, Трускавец
• Косметологія обличчя:
Масаж лімфодренажний особи.
Стоун-терапія для обличчя.
Зволожуюча процедура для всіх типів шкіри на основі екстрактів водоростей.
Поживний, зволожуючий, антиокислювальний догляд для обличчя на основі екстрактів гарбуза.
Заспокійлива процедура для ніжної і чутливої ??шкіри обличчя.
Зволожуюча процедура проти старіння для чутливої ??шкіри обличчя.
Енергетична процедура А + С для шкіри, яка втратила життєву силу.
Енергетична вітамінна процедура.
Зволожуюча і омолоджуюча мультивітамінна процедура.
Ексклюзивна відновлює процедура для старіючої шкіри.
Ексклюзивна процедура для закріплення і підтримки молодого стану шкіри. Перша фаза.
Ексклюзивна процедура для закріплення і підтримки молодого стану шкіри. Друга фаза.
Інтенсивна відновлювальна процедура для шкіри після 45 років.
Глибоке і тривале зволоження з колагенової маскою.
Процедура для ніжної і чутливої ??шкіри.
Моментальний видимий ефект ліфтингу для всіх типів шкіри після 35 років.
Чищення гігієнічна.
Процедура для жирної і проблемної шкіри обличчя DIBI NUOVAPELLE SEBOKONTROL.
Процедура для жирної і проблемної шкіри обличчя OLOS NATURA PURIDERM.
Макіяж денний.
Макіяж вечірній.
Макіяж (фр. Maquillage «прикрасити себе»)
- нанесення на шкіру обличчя різних видів декоративної косметики з метою прикраси, а також камуфляжу існуючих вад.
Мед - Палас, Трускавец Кабінет манікюру та педикюру.
У СПА поняття манікюру і педикюру розширюється до поняття «догляд за руками і ногами».
Релаксаційний процес догляду за руками і ногами повністю индивидуализирован.

Спеціальні лінії, які використовуються в процедурах, відрізняються високою якістю, прекрасним асортиментом, що дозволяє вводити величезний спектр послуг.

Кабінет по догляду за руками і ногами - це маленьке царство, де ви з задоволенням проведете час.

На трускавецькому курорті з успіхом застосовується сіль «Барбара», складова справедливу конкуренцію відомої солі з Карлових Вар.

Видобувають її з дуже мінералізованою ропи і застосовують при зондуванні дванадцятипалої кишки, а також як проносний або для промивання кишечника: лікувальний ефект мінеральної солі «Барбара» полягає в підвищенні захисних функцій організму (імунітету).

У косметології ця сіль користується великим успіхом!


Мед - Палас, Трускавец Професійні косметичні програми СПА-центру «Мед-Палас» по догляду за тілом призначені для досягнення відчутних результатів корекції фігури, для призупинення процесів передчасного старіння, поліпшення загального стану шкіри.

Залежно від бажань пацієнта, в косметології тіла застосовується більше 30 процедур:
для вирішення естетичної проблеми і ефективного догляду за шкірою,
виведення шлаків і токсинів,
для загального розслаблення і відновлення життєвих сил,
для насичення шкіри і всього організму мінералами та ін.

Тайський масаж це мистецтво, які тисячоліттями зберігалося в монастирях і практикувалося як елемент корінний тайської медицини.
Тайці, як і багато східні народи, розглядали хворобу як дисбаланс між тілом, духом і розумом, і тому шукали допомоги в місцевому храмі, де і лікували за допомогою традиційних елементів тайської медицини.

• Кабінет масажу тіла пропонує крім класичного і антицелюлітного масажів, арома-масаж, шоколадний масаж, тайський масаж, стоун-терапію.
Мед - Палас, Трускавец Стоун-терапія - енергетичний масаж камінням, крім розслаблюючій, також несе на собі функцію лікування цілого ряду захворювань.
Звичайно, це можна сказати про будь-якому масажі, що володіє цілющою силою: може з'явитися виразне відчуття впливу каменю, яке значно посилить дію масажу і допоможе зцілити певні хвороби.

Сьогодні цей вид масажу дуже популярний серед жителів великих міст. Стоунтерапия, тобто масаж камінням, прийшов до нас зі Сходу, де вже багато століть знають, що камінь містить в собі багато цілющої інформації.
Японські монахи кілька тисячоліть тому використовували властивості гарячих порід каменів.

Знали про чудодійні властивості каменів стародавні римляни, їх лікувальні властивості свого часу дуже високо цінували Гіппократ і Пліній Старший.
А американські індіанці вірили, що камені - це результат взаємодії чотирьох стихій: народжені землею, вони по черзі вбирають енергетику сонця, води і вітру, перетворюючись з часом в потужне джерело космічної енергії.
Мед - Палас, Трускавец Фото: "Cтоун-терапія"

Чоловік на знімку - це незовсім "стоун-терапія" ...
Це не так і не настільки.

Тільки кваліфікований лікар, який має досвід роботи в центрах таласотерапії і широку практику, може допустити вас до проходження процедур.

Ваше завдання полягає в тому, щоб максимально проінформувати його про реальний стан вашого здоров'я, перенесені операції, нездужання і проблеми.

Будь ласка, поставтеся до цього відповідально і з розумінням: таласопроцедури дають сильний терапевтичний ефект, і до проходження таких процедур не можна ставитися легковажно.

Підвищений або знижений тиск, перенесені операції, пухлини, варикоз - можуть послужити причиною заміни процедур альтернативними і доцільними, обмеженням зони впливу, температурного режиму.

Масаж може проводитися як на підлозі, так і на спеціальній тахті: розташування залежить безпосередньо від різновиду масажу, так як всі люди розслабляються по-різному, комусь зручно робити це на тахті, а кому-то на підлозі.
Лечение в  отеле Mirotel Resort (Миротель), Трускавец Сьогодні у всьому світі таласотерапія набуває все більшої популярності. Антистресовий ефект таласотерапії високо цінують багато провідні західні політики та бізнесмени, актори і люди розумової праці.

Вже давно зруйнований стереотип про те, що таласотерапія - це жіноче розвага. Таласотерапія хороша не тільки для жінок. Процедури таласотерапії, безумовно, підходять як жінкам, так і чоловікам.

Спеціальні програми чоловічий спрямованості користуються останнім часом небувалою популярністю.

До 40 відсотків клієнтів в європейських центрах - чоловіки: таласотерапія сьогодні набула відтінку "модною" престижності, навіть певної соціальної кастовості. Вивіски "Центр таласотерапії" з чоловічим відділенням з'являються чи не у всіх країнах. З'явилися вони і в Україні.

Талассо-обгортання: підсилюють процес метаболізму в епідермісі завдяки синім водоростям, живлять суху і втомлену шкіру мінералами, вітамінами і мікроелементами. У поєднанні з цілющими грязями, обгортання зменшують роздратування, стимулюють оновлення клітин і очищають шкіру, покращуючи її стан. Фото: "Цілющі грязі і водорості"
Лечение в  отеле Mirotel Resort (Миротель), ТрускавецТаласотерапія - це комплексне лікування морем, вірніше, всім тим багатством, що з нього можна добути: сіллю, водоростями, брудом та іншими корисними для людини речовинами з глибин. Фото: "цілющі грязі і водорості"
Водорослеве обгортання: дана процедура здатна очистити весь організм від шлаків, токсинів і вільних радикалів.

Нещодавно відновлено виробництво трускавецької натуральної солі «Барбара», яка є аналогом всесвітньо відомої карловарской солі: про цілющі властивості цієї солі фармацевти і медики дізналися ще в 1934 році, і з тих пір вона повертає людям здоров'я і радість життя.

Завдяки чудодійним мінеральним водам, солі "Барбара", озокериту і достатку оздоровчих санаторіїв, Трускавець, по праву, є одним з найцікавіших туристичних і рекреаційних місць нашої країни.
Лікувальні властивості місцевих мінеральних вод вже давно високо цінуються не тільки в Україні, але і зарубіжному.

Так, поблизу мінеральних джерел Трускавця знаходиться цілий ряд санаторіїв різного рівня комфортності, де гості можуть пройти обстеження у кваліфікованих лікарів, які проведуть повну діагностику вашого організму і призначать відповідний курс лікування.

А наявність бювету з мінеральними водами, свіже лісове повітря і, в разі потреби, дієтичне харчування, сприяють користь лікування.

Всі процедури рекомендуються відвідувачам після ретельного обстеження кваліфікованими лікарями-діагностами. В результаті, процедури приносять оздоровчий ефект, який перевищує всі очікування.<
Лечение в  отеле Mirotel Resort (Миротель), Трускавец

Трускавець (Львівська обл.) - один з найбільших бальнеологічних курортів України, розташований в 100 км. від м.Львова.

На території курорту сконцентровані великі запаси мінеральних вод - 14 природних джерел, а також копалини «гірського воску» - озокериту.

«Мед-Палас» - це найкращий медичний комплекс не тільки Трускавця, а й усієї Західної України, в якому представлено найсучасніше медичне обладнання провідних виробників.

Це сучасна будівля загальною площею понад 10 тис. М2, розраховане на одночасне відвідування близько тисячі відвідувачів.

«Мед-Палас» - це багатофункціональний медичний комплекс, який складається з діагностичного центру, водолікарні та СПА-центру.

«Мед-Палас» відкритий не тільки для відпочиваючих санаторіїв і вілл ЗАТ «Трускавецькурорт», а й для всіх відвідувачів курорту Трускавець, бажаючих тут лікуватися.
!!! Для того, щоб досягти максимального ефекту, рекомендується проводити курс лікування протягом двох тижнів, для кожного пацієнта лікарі визначають індивідуальну тривалість лікування, яка може бути як менше, так і більше зазначеного терміну !!!

Лікування водою - це безкоштовний, корисний і дуже ефективний спосіб позбавлення від різних захворювань. У деяких країнах, наприклад, в Індії і Японії, вода є традиційним методом.

Прихильники методу впевнені, що за невеликий проміжок часу можна позбутися від таких захворювань, як головний біль, ревматизм, тахікардія, анемія, артрит, ожиріння, запори, туберкульоз, камені в нирках і багато чого іншого.

Наш сайт пропонує Вам ознайомитися з фото санаторного комплексу «Мед-Палас» Трускавець.

Переглянувши фото комплексу «Мед-Палас», вивчивши всі його можливості, Ви зможете отримати більш повне уявлення про курорт Трускавець і вибрати потрібний Вам санаторій!

 
Закарпаття:
Закарпатські вина
Санаторій "Квітка Полонини"
Тур-комплекс "Воєводино"
Шаян
Центр МВС " Шаян"
Котеджі "Червона Рута"
Готель "Letizia Country Club"
Санаторій "Карпатія"
ТК "Легенда Шаян"
Поляна (Свалява)
Курорт "Сонячне Закарпаття"
Санаторій "Квітка Полонини"
Пансіонат "Сонячна Долина"
Отель "Срібний Водограй"
Готель "Reikartz Поляна"
Берегове
Готель "Жаворонок"
Мукачево
Готель "Belle Royalle"
Готель "Паланок"
Готель "Magnat"
Ужгород
Тур-комплекс "Богольвар"
Трускавець:
Джерела Трускавця
Санаторій "Кришталевий Палац"
Комплекс "Вернигора"
Готель "Ріксос-Прикарпаття"
Санаторний комплекс ""Luxury Resort Женева"
Mirotel Resort & SPA 4*
Готель "Шале Грааль"
Санаторій "Карпати"
Санаторій "Весна"
Готель "Свитязь"
Вілла "Викторія"
Вілла "Кристина"
Санаторій "Янтарь"
Санаторій "Алмаз"
Санаторій "Рубін"
Санаторій "Кристал"
Санаторій "Молдова"
Вілла "Хижина СПА"
Курортний готель "Лісна Пісня"
Санаторій "Перлина Прикарпаття"
Центр "Мед-Палас"
Східниця
Комплекс "ДіАнна"
Комплекс "Три сина"
Комплекс "Київска Русь"
Карпати
Буковель
Гірськолижний комплекс Буковель
Готелі гірськоложного комплексу
Коттеджі "Буковель"
Отель "Radisson Blu"
Готель "Каrpatski"
Готель "Горгани"
Готель "Подгірья"
Шале "Креп-Де-Шин"
Готель "Skiland House"
Готель "Киевская Русь"
Готель "Patkovski Hotel"
Готель "VIP-резиденція"
Усадьба "Урочище Вишня"
Усадьба "Грибова хата"
Коттеджі "Синя гора"
Готель "Магія Карпат"
Готель "Червона рута"
Готель "Довбушанка"
Усадьба "Гражда"
Готель "Шелтер"
Готель "Тавель"
Готель "Круча"
Вила "Буко"
Готель "Вежа"
Готель "Ганц"
Готель "Sky"
Поляница
Готель "Шульц"
Готель "Фомич"
Готель "Торба"
Котеджі "Бунгало"
Готель "Карпатські Зорі"
Котеджі Червоної Поляни
Котеджі "Royal Village Resort"
Татарів
Готель "Коруна"
Готель "Лаванда Кантрі Клаб "
Яремче
Готель "Romantik Spa Hotel" 4*
Котеджі "Медвежа Гора"
Готель "Цвіт папороті"
Готель "Карпатські Зорі"
Готель "Станіславський"
Готель "Premium club"
Клуб-Готель "Яремче"
Санаторій "Карпати"
Готель "Эдельвейс"
Готель "Водоспад"
Готель "Welland"
Готель "Гердан"
Чорнівці
Тур-комплекс "Сонячна Долина"
Мигово
Тур-комплекс "Мигово"
Готель "Карпатська Вежа"
Готель "Гирський світанок "
Готель "Эдельвейс"
Готель "Сатори"
Готель "Норіс"
Котеджі Мигово
Славське
Карта готелів Славська
Готель "Вежа Ведмежа"
Готель "Перлина Карпат"
Готель "Альпійский двір"
Отель "Бойківська хата"
Пансіонат "Славський"
Готель "Захар Беркут"
Готель "Слав'янка"
Готель "Адмірал"
Готель "Царинка"
Готель "Дзвінка"
Готель "Ліліана"
Готель "Динамо"
Готель "Терем"
Драгобрат
Карта Драгобрата
Турбаза "Драгобрат"
Готель "Велика ведмедиця"
Готель "Смерекова хата"
Готель "Казка Карпат"
Готель "Хата магната"
Готель "Адреналін"
Готель "12 місяців"
Готель "La Romany"
Готель "Вотавілю"
Готель "Кремінь"
Готель "Маріка"
Готель "Марина"
Готель "У стозі"
Готель "Оаза"
Готель "У Степана"
Міжгірья
Котеджі "Озеро Vita"
Готель "Жива вода"
Готель "Арніка"
Тур-комплекс "Ізки", Пилипець
Готель "Гранд", Воловець
"Гранд-готель Пилипець"
Жденієво
Готель "Reikartz Карпаты"
Готель "Смерековий Двір"
Готель "Extreme"
"Лісна казка"
Лікування:
Море:


Довідник туриста. Бажаєте додати опис свого готелю/санаторію - звертайтесь:
E-mail: crimee.info@gmail.com

(+38050) 252-81-88