Rus    Ukr

 
 
E-mail: crimee.info@gmail.com


Лікування в санаторії
"Сонячне Закарпаття",

Опис санаторію і ціни ТУТ
Санаторій "Сонячне Закарпаття" був побудований на північно-східних схилах Вулканічного хребта, з правого берега річки Велика Пиня, в урочищі Тихий.

Невелике село Поляна - справжній бальнеологічний курорт, який здивує гостей чистим повітрям, фантастичними пейзажами Карпат і цілющими водами: це дійсно дуже спокійне, тихе і затишне місце, яке було облюбоване в свій час австрійським графом Шенборном-Бухгеймом для мисливського будинку.

Мінеральні курорти Закарпаття розташовані так, що їх зручно відвідувати скопом, влаштувавши невелике турне по містах і селах.
Сівши на прямий поїзд з Києва, Львова чи Одеси, ви опинитеся в районному центрі, Сваляві.

Віддавши належне Свалявські мінеральні водам, сідайте на автобус до Солочина: їхати недалеко (подорож буде цікаво навіть взимку: в Солочині є лижні траси).

Спробувавши п'янкої води з джерела "Волков квас", не зупиняйтеся, а вирушайте в село Поляна: від Солочина до нього не більше 4 км. Таку відстань можна подолати навіть пішки, за умови, що ви любите прогулянки і погода сприяє милуванню карпатськими пейзажами.
Фотографии  санатория Солнечное Закарпатье Селище Поляна - це унікальний курорт з прекрасними можливостями для лікування і повного оздоровлення.

Відпочинок в Поляні є не тільки лікувальним, але й оздоровчим.
Санаторій спеціалізується на лікуванні хворих з хронічними захворюваннями органів травлення: тут без застосування медикаментів ефективно лікуються хворі на виразкову хворобу шлунка, дванадцятипалої кишки, ерозійні гастрити (дуоденіти) при наявності виразок, ерозій, якщо відсутні виразний больовий синдром і ускладнення, які вимагають хірургічного втручання.

Неперевершена природа і кристально чисте повітря курорту надають лікувальну дію на організм людини, стимулюючи і підвищуючи рівень його імунної системи і компенсаторних механізмів.

На території Поляни функціонують два санаторії: "Сонячне Закарпаття" та "Поляна", які спеціалізуються на лікуванні захворювань хребта, суглобів, м'язових тканин, а так же органів травлення.
Фотографии  санатория Солнечное ЗакарпатьеЛікування, оздоровлення та високу якість послуг за помірні ціни Ви можете отримати в санаторії "Сонячне Закарпаття", з'єднавши ці процеси з незабутнім відпочинком у Карпатах. Неперевершена природа і кристально чисте повітря курорту надають лікувальну дію на організм людини, стимулюючи і підвищуючи рівень його імунної системи і компенсаторних механізмів.

На території Поляни функціонують два санаторії: "Сонячне Закарпаття" та "Поляна", які спеціалізуються на лікуванні захворювань хребта, суглобів, м'язових тканин, а так же органів травлення.

Лікування, оздоровлення та високу якість послуг за помірні ціни Ви можете отримати в санаторії "Сонячне Закарпаття", з'єднавши ці процеси з незабутнім відпочинком у Карпатах.

Термальні джерела - це не тільки чудовий вид лікування, але чудова можливість відпочити і відновити сили на весь рік. Бальнеотерапія відома з часів давньогрецьких цілителів, але справжнього розквіту ця наука досягла в середині 19 століття.
Найвідоміші європейські курорти, де застосовуються лікувальні ванни з мінеральних вод, знаходяться у Франції, Швейцарії, Німеччини, Ісландії, Угорщини та Чехії. В Україні такі курорти розташовані в Закарпатті.
Фотографии  санатория Солнечное ЗакарпатьеОсновним фактором лікування на курорті Поляна є природна мінеральна вода, а найголовнішою процедурою - вживання її всередину.

У цьому натуральному продукті сконцентрований такий багатий спектр різних речовин, що "Поляну квасову" і "Поляну купель" можна без перебільшення вважати цілющим бальзамом, приготованим в надрах Землі самою природою: вода багатогранно діє як на органи травлення, так і на інші системи.

Головним багатством курорту є вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода «Поляна Квасова», в якій близько 20 корисних мікроелементів - цей цілющий комплекс, був створений самою природою (в 5 км від санаторію "Солнечное Закарпатье"знаходиться завод (цех) по розливу мінеральної води "Поляна Квасова".

На відміну від санаторіїв, які виникали безпосередньо на місцях витоку на поверхню джерел мінеральної води, для будівництва санаторію "Сонячного Закарпаття" місце підбирали дуже ретельно, так здравниця розташована практично ідеально.

У двох спальних корпусах санаторію "Сонячне Закарпаття" працюють локальні бювети мінеральної води.
Фотографии  санатория Солнечное ЗакарпатьеНайбільш відомі питні мінеральні води Закарпаття:
«Поляна квасова», «Поляна купель», «Лужанська», «Лужанська-7», «Свалява», «Поляна Неліпинського», «Шаянська», «Плосківська», «Драгівська», «Сойминський», «Келечинська», « Олегівська »,« Боржавська »,« Іршавська », таких родовищ, як: Полянське, Плосківське, Голубинське, Соймовское, Келечинське і Шаянське.

Деякі мінеральні води Закарпаття є унікальними і ні в чому не поступаються, а іноді і перевершують, відомі води Кавказу, Франції, Чехії, Польщі.
Вони є високоефективними для лікування і профілактики захворювань органів травлення, опорно-рухового апарату, серцево-судинної та периферійної нервової системи.

Вони можуть бути з успіхом використані при хворобах стравоходу, захворюваннях шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних ентеритах і не виразкових колітах, хворобах печінки.
Вони також використовуються для розливу як столово-лікувальні.
Серед найвідоміших є родовища мінеральних вод Полянське, Плосківське, Голубинське, Соймовское, Келечинське і Шаянське.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"Мінеральні води діляться на:
теплі (слаботермальние), температура 20-35 ° С;
гарячі (термальні), температура 35-42 ° С;
дуже гарячі (високотермальні), температура 42 ° С і вище.
Лікування мінеральною водою дозволить позбутися від багатьох недуг.
Її цілюща дія полягає в тому, що клітинна вода зі зруйнованою частково структурою замінюється індивідуально структурованої, а це значить, що лікування мінеральними водами збільшує термін життєдіяльності і підсилює ефективність роботи всіх без винятку клітин організму людини.
Люди, щорічно відвідують лікувальні курорти, відчувають корисну дію мінеральних вод на організм в цілому.
Мінеральні води Закарпаття відрізняються комплексним впливом на організм людини, дозволяючи йому своїми силами справлятися з вогнищами патологій.
Вчені стверджують, що найкращим способом збагачення організму всіма необхідними йому солями є саме вживання мінеральних вод, які насичуються тими чи іншими ще в надрах землі природним шляхом: в них є всі необхідні для нормальної життєдіяльності організму солі, при цьому води прекрасно втамовують спрагу в літню спеку , краще, ніж пиво або квас.
Мінеральні води також широко застосовуються в профілактичних цілях, адже попередження захворювань легше, ніж їх лікування. Екологічно чисті мінеральні води Закарпаття - основа здоров'я!
Фотографии  санатория Солнечное Закарпатье

Переваги курортного лікування незаперечні.
На відміну від лікарських засобів, природні фактори більш фізіологічні: вони мобілізують резервні можливості організму, не викликаючи, як правило, побічних явищ.

Природні цілющі засоби істотно впливають на стійкість організму до несприятливих впливів, сприяють розвитку функціональних можливостей основних систем організму і його захисних реакцій. Бювет мінеральної води (Фото)

Лікувальні властивості мінеральних вод Закарпаття згадуються в архівних документах вже в 1463 році XV століття, а їх хімічні аналізи проводилися регулярно з 1803 року XIX століття.

У 1800 році з'явилися перші відомості про розлив мінеральної води родовищ цього району, які експортувалися до Відня, Парижа.

У 1842 році в Будапешті Свалявська мінеральна вода була визнана однією з кращих за смаковими якостями, а в 1855 році отримала "Золотий диплом" на виставці вод Європи в Парижі.
Фотографии  санатория Солнечное Закарпатье Лікування.
Медичні показання:
Рефлюкс - езофагіти, гастрити і гастродуоденіти, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки з підвищеним рівнем кислотоутворення, при відсутності стенозу і підозри на малігінізацію (пухлиноподібні процес).
Хвороба оперованого шлунка: після операцій в зв'язку з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки при наявності демпінг синдрому, гіпоглікемічного синдрому.
Хронічний гастрит із секреторною недостатністю у фазі ремісії, хронічні коліти, ентерити, ентероколіти в стадії ремісії, або згасаючі загострення. Інші захворювання кишечника і очеревини: перігастріти, перидуоденіти, перигепатити, перихолецистити.
Захворювання печінки (гепатози, персистирующие, холестатичні гепатити) захворювання жовчовивідних шляхів (дискінезії по гипо-, гіпертонічним типом, мікрохолелітіаз), стану після холецистектомії без порушення прохідності жовчних шляхів, дуоденогастрального рефлюкс, стани після перенесеного вірусного гепатиту в неактивній фазі (через 1-3 місяці після зникнення желтушности)
Хронічні панкреатити латентний або рецидивуючий.
Дисфункції кишечника, гіперхолестеінеміі, гіпертігліцеідеміі.
Цукровий діабет, легкого та середнього ступеня в стані компенсації без ухилу до ацидозу.
Сечові діатези, розчинення каменів, стан після операцій на сечовивідних шляхах без виражених порушень їх прохідності, особливо на тлі кислого рН сечі, цистити, пієліт, пієлонефрити, сечокам'яна хвороба (оксалурия, уратурія).
Гінекологія (запальні гінекологічні захворювання).
Імунодефіцити (в тому числі викликані променевою хворобою).
Дезінтоксикація (очищення від різного роду хімічних і радіоактивних шлаків).
Кардіологія (вегето-судинна дистонія, ішемічна хвороба серця, гіпертонії).
Лікувальна база: Водолікарня, діагностична база (клінічна, біохімічна, бактеріологічна лабораторії, кабінети ендоскопії, дуоденального зондування, рентгена), бювет мінеральної води "Поляна Купель"
Фотографии  санатория Хрустальный Дворец, ТрускавецМетоди лікування:
Питне лікування (мінеральна вода «Поляна Квасова»), ванни, гідротерапія, електротерапія, душ, аерозольтерапія, акупунктура, Мессаже рефлексогеннихзон, мануальна терапія, психотерапія. (Фото: "Джерело краси")
Мінеральні води курорту славилися ще з 16 століття у всій Європі і одними з перших стали розливатися і експортуватися, тому що мали найбільшу кількість нагород на міжнародних виставках у Відні, а в 1842 році мінеральна вода «Поляна» визнана кращою в Європі, а в 1997 - 1998 г. - кращої в СНД.
Основний лікувальний фактор:
Мінеральна вода середньо мінералізована гідрокарбонатно-натрієва, вуглекисла з вмістом бору та втору (торгова назва «Поляна квасова»).
Лікувально - оздоровчі послуги:
1. Бальнеотерапія.
Питний прийом природної мінеральної води. Загальні вуглекислі мінеральні, хвойні і перлисті ванни.
2. Водолікування (гідротерапія)
Підводний струменевий масаж, висхідний і циркулярний душ.
3. Промивання товстої кишки
4. Теплолікування: озокеритотерапія, грязьові ректальні і вагінальні тампони.
5. Електротерапія і світлолікування: всі види електро фізіотерапевтичних впливів
6. Лікувальна фізкультура.
Лікувальний масаж, мануальна терапія; купання в басейні, плавання на катамаранах в озері, ігрові види спорту;
7. Психотерапія, релакціонние процедури, нетрадиційна медицина, голкорефлексотерапія.
8. Інші процедури.
І інгаляції, гідромасаж ясен, вагінальні зрошення, фітотерапія. аромотерапія, аерозоль терапія кам'яною сіллю 9.штучний мікроклімат сольових шахт (с. Солотвино), внутрішньо шлункова киснева терапія, розтягування хребта.


Фотографии  санатория Хрустальный Дворец, Трускавец


 
Закарпатье:
Закарпатские вина
Санаторий "Квитка Полоныны"
Тур-комплекс "Воеводино"
Шаян
Центр МВД " Шаян"
Коттеджи "Червона Рута"
Отель "Letizia Country Club"
Санаторий "Карпатия"
ТК "Легенда Шаян"
Поляна (Свалява)
Курорт "Сонячне Закарпаття"
       Корпус №9
Санаторий "Квітка Полонини"
Пансионат "Сонячна Долина"
Отель "Срібний Водограй"
Оотель "Reikartz Поляна"
Берегово
Отель "Жаворонок"
Мукачево
Отель "Belle Royalle"
Отель "Паланок"
Отель "Magnat"
Ужгород
Тур-комплекс "Богольвар"
Трускавец:
Целебные источники Трускавца
Санаторий "Хрустальный дворец"
Лечебный комплекс "Вернигора"
Отель "Риксос-Прикарпатье"
Санаторный комплекс ""Luxury Resort Женева"
Mirotel Resort & SPA 4*
Отель "Шале Грааль"
Санаторий "Карпаты"
Санаторий "Весна"
Отель "Свитязь"
Вилла "Ирина"
Вилла "Виктор"
Вилла "Виктория"
Вилла "Кристина"
Санаторий "Янтарь"
Санаторий "Алмаз"
Санаторий "Рубин"
Санаторий "Кристалл"
Санаторий "Молдова"
Вилла "Хижина СПА"
Санаторий "Трускавец"
Мариот Медикал Центр
Курортный отель "Лесная Песня"
Санаторий "Перлина Прикарпаття"
Центр "Мед-Палас"
Сходница
Комплекс "ДиАнна"
Комплекс "Три сына"
Комплекс "Киевская Русь"
Карпаты
Буковель
Горнолыжный комплекс Буковель
Отели горнолыжного комплекса
Коттеджи "Буковель"
Отель "Radisson Blu"
Отель "Каrpatski"
Отель "Горганы"
Отель "Подгорье"
Шале "Креп-Де-Шин"
Отель "Skiland House"
Отель "Киевская Русь"
Отель "Patkovski Hotel"
Отель "VIP-резиденция"
Усадьба "Урочище Вишня"
Усадьба "Грибова хата"
Коттеджи "Синяя гора"
Отель "Магия Карпат"
Отель "Червона рута"
Отель "Довбушанка"
Усадьба "Гражда"
Отель "Шелтер"
Отель "Тавель"
Отель "Круча"
Вилла "Буко"
Отель "Вежа"
Отель "Ганц"
Отель "Sky"
Поляница
Отель "Шульц"
Отель "Фомич"
Отель "Торба"
Коттеджи "Бунгало"
Отель "Карпатские Зори"
Коттеджи Красной Поляны
Коттеджи "Royal Village Resort"
Татаров
Отель "Коруна"
Отель "Лаванда Кантри Клаб "
Яремче
Отель "Romantik Spa Hotel" 4*
Коттеджи "Медвежья Гора"
Отель "Цвет папоротника"
Отель "Карпатские Зори"
Отель "Станиславский"
Отель "Premium club"
Клуб-отель "Яремче"
Санаторий "Карпати"
Отель "Эдельвейс"
Отель "Водоспад"
Отель "Welland"
Отель "Гердан"
Черновцы
Тур-комплекс "Солнечная Долина"
Мигово
Тур-комплекс "Мигово"
Отель "Карпатська Вежа"
Отель "Гирськый свитанок "
Отель "Эдельвейс"
Отель "Сатори"
Отель "Норис"
Коттеджи Мигово
Славское
Карта отелей Славска
Отель "Вежа Ведмежа"
Отель "Перлина Карпат"
Отель "Альпийский двор"
Отель "Бойківська хата"
Пансионат "Славский"
Отель "Захар Беркут"
Отель "Славянка"
Отель "Адмирал"
Отель "Царинка"
Отель "Дзвинка"
Отель "Лилиана"
Отель "Динамо"
Отель "Терем"
Драгобрат
Карта Драгобрата
Турбаза "Драгобрат"
Отель "Большая медведица"
Отель "Смерекова хата"
Отель "Казка Карпат"
Отель "Хата магната"
Отель "Адреналин"
Отель "12 месяцев"
Отель "La Romany"
Отель "Вставилю"
Отель "Кремень"
Отель "Марика"
Отель "Марина"
Отель "У стозі"
Отель "Оаза"
Отель "У Степана"
Межгорье
Коттеджи "Озеро Vita", Межгорье
Отель "Живая вода", Межгорье
Отель "Арника", Межгорье
Отель "Шепот Карпат", Пилипец
Тур-комплекс "Изки", Пилипец
Отель "Гранд", Воловец
"Гранд-отель Пилипец"
Ждениево
Отель "Reikartz Карпаты"
Отель "Смерековый Двир"
Отель "Extreme"
"Лесная сказка"
Лечение:
У моря:


Довідник туриста. Бажаєте додати опис свого готелю/санаторію - звертайтесь:
E-mail: crimee.info@gmail.com

(+38050) 252-81-88