Rus    Ukr

 
 
E-mail: crimee.info@gmail.com

Санаторій "Сонячне Закарпаття", Поляна.

Корпус 1 санатория Солнечное Закарпатье
Санаторий "Солнечное Закарпатье" Розташування:
Санаторій "Сонячне Закарпаття" розташований в одному з мальовничих куточків Свалявської улоговини, на висоті 340 метрів над рівнем моря, в 1,5 км. на захід від села Поляна, в зоні однойменного бальнеологічного курорту, на місці колишнього графського мисливського будинку. В широкій долині, ліворуч, протікає гірська річка Мала Пиня, яка відокремлює санаторій від шосейної дороги Поляна - Перечин та території заводу мінеральних вод "Поляна Квасова". З усіх боків санаторій оточений змішаним лісом.

Від «Сонячного Закарпаття» до північно-східної околиці смт. Поляна розташований штучний рекреаційний лісосадопарк площею 157 га. Найближчі великі міста - Свалява (11 км), Мукачево (35 км), Ужгород (75).

У санаторії Сонячне Закарпаття лікувальна тиша, чисте цілюще повітря, насичене фітонцидами і аероіонами.

Територію прикрашає озеро з проточною водою (0,5 га).
У лісі позначені терренкурние маршрути лікувальної ходьби.
На протилежному лівому березі річки Велика Пиня - рекреаційний лісосадопарк (більше 150 га) з плодовими і декоративними деревами і кущами.
Санаторий "Солнечное Закарпатье" На відміну від санаторіїв, які виникали безпосередньо на місцях витоку на поверхню джерел мінеральної води, для будівництва санаторію "Сонячного Закарпаття" місце підбирали дуже ретельно, так здравниця розташована практично ідеально.

Санаторій був побудований на північно-східних схилах Вулканічного хребта, з правого берега річки Велика Пиня, в урочищі Тихий. На лівому березі річки розбитий штучний Рекреаційний лісосадопарк, що знаходиться в північно-східній околиці від «Сонячного Закарпаття» селища Поляна.

Це дійсно дуже спокійне, тихе і затишне місце, яке було облюбоване в свій час австрійським графом Шенборном-Бухгеймом для мисливського будинку.

Відстань від санаторію до центральної частини села Поляна становить 1,7 км, до найближчих сільських будинків приблизно 0,5 км.,
До річки і автотраси сполученням Свалява-Перечин-Ужгород всього 400 м.
Відстань до санаторію від районного центру Свалява составляет11 км.
Відстань до найближчих аеропортів - міста Ужгород - 75 км., Львова - 198
Відстань від Києва - 850 км.

Ціна лікувальної путівки (корпус №№ 1, 2, 3) за номер (1 або 2 людини) на добу в гривнях в 2019 р:

Период 1-местн номер I кат 1-мест номер II кат 2- местн номерI кат 2-местн номер II кат 2-местн 2-комн II кат 2-местн 2-комн I кат
1 чел в ном 1 чел в номере 1 чел на подселение 2 чел в ном 2 чел в ном 2 чел в ном 2 чел в ном
16.06.2018 .. 15.10.2018
810
720
590
1180
1040
1400
1640
16.10.2018 .. 27.12.2018
750
660
570
1140
980
1340
1520
28.12.2018 .. 09.01.2019
810
720
590
1180
1040
1400
1640
10.01.2019 .. 27.04.2019
750
660
570
1140
980
1340
1520
У вартість входить: проживання, 3-х разове харчування, базове лікування за призначенням лікаря.
Розрахунковий час: заїзд 8:00 (сніданок включений), виїзд до 24 = 00 (після вечері)
Діти приймаються з будь-якого віку
.
Діти до 4-х років прінімпаются безкоштовно (без харчування).

Контакти готелю:

Телефоны
03133-3-54-41
03133-3-54-44 
03133-35555
Санаторий "Солнечное Закарпатье"Лікування в санаторії "Сонячне Закарпаття": основний курортним фактором оздоровниці - середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова".

Санаторії України - найбільша бальнеологічна гастроентерологічна здравниця Закарпаття - розташований в урочищі Тихий, на місці колишнього мисливського будинку австрійського графа Шенборна - Бухгейма.

Курорт "Сонячне Закарпаття" (село Поляна Закарпатської області) спеціалізується на лікуванні хворих з патологією шлунково-кишкового тракту, обміну речовин, системи сечовиділення і пропонує лікування на на основі мінеральної води "Поляна Квасова".

Найкращі результати досягаються при підвищеній кислотності (в воді "Поляна Квасова" велика концентрація лугу, яка пов'язує кислоту шлункового соку).
За своїм складом і лікувальними властивостями вода родовища близька до боржомського типу мінеральних вод, але в ній в два рази вище концентрацiя розчинених мiнералiв, в півтора рази більше вуглекислоти, бор і фтор.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"Головним багатством курорту є вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода «Поляна Квасова», в якій близько 20 корисних мікроелементів.
Цей цілющий комплекс, був створений самою природою.
У двох спальних корпусах працюють локальні бювети мінеральної води.

В окремому крилі головного корпусу знаходиться адміністративна частина, клуб та основний зал їдальні на 600 осіб.

Корпуси, питний бювет, водолікарня знаходяться в 100 м. Один від одного.

Корпуси з реєстратурою, адміністрацією, їдальнею, клубом, бібліотекою та основними діагностичними службами - в головному корпусі. Більшість лікувальних процедур проводиться в водолікарні.

Всі корпуси санаторію "Сонячне Закарпаття", головний питний бювет води "Поляна Квасова" і водолікарня розташовані на відстані більше 100 метрів один від іншого.

Медична реєстратура та більшість медичних кабінетів розташовані в основному корпусі, а основна частина лікувальних процедур - у водолікарні.


Санаторий "Солнечное Закарпатье"З огляду на хімічний склад води (Фото), наукові дослідження і клінічні спостереження практичних лiкарiв рекомендована для питного прийому при:
хронічних езофагітах, гастритах з підвищеною, збереженою та зменшеною кислотоутворюючою функцією шлунка, дуоденітах (в тому числi ерозивних), виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки;
ентеритах, колітах; панкреатитах; холецистити, ангіохолітах, гепатитах, гепатозах;
синдромах - постхолецистектомічні, постгастрорезекціонних, "подразненої товстої кишки", "невиразкової диспепсії";
дискинезиях органів травного каналу;
цукровому діабеті, подагрі, аліментарному ожирінні, гіперхолестеринемії і деяких інших гиперлипидемиях;
сечових діатезах, хронічних запальних захворюваннях жовчної системи, в період підготовки та після роздроблення чи видалення сечових каменів;
симптомах депресії, гіпохондрії; абстинентному синдромі відвикання від куріння;
дозованому лікувальному голодуванні для зменшення прояву ацидозу, при інших станах, які супроводжуються симптомами гіперацідізма.

Досвідчені лікарі, медичне та діагностичне обладнання дозволяє встановити точний діагноз і визначити бажаючим курс оздоровлення.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"Санаторій спеціалізується на лікуванні:
Захворювання органів травлення;
Попутні серцево-судинні захворювання;
Патології легенів і бронхів
Виразка шлунка і дванадцятипалої кишки;
Порушення обміну речовин;
Хронічні захворювання печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів.
Ожиріння, цукровий діабет
Урогенітальні патології.
Лікувально-діагностична база санаторію "Сонячне Закарпаття" вважається однією з кращих в Закарпатті !!!
Лікування проводиться з використанням середньомінералізованою вуглекислої гідрокарбонатної натрієвої води, з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова", близької за складом і лікувальними властивостями до мінеральних видів типу "Боржомі".

Термальні джерела - це не тільки чудовий вид лікування, але чудова можливість відпочити і відновити сили на весь рік. Бальнеотерапія відома з часів давньогрецьких цілителів.
Найвідоміші європейські курорти, де застосовуються лікувальні ванни з мінеральних вод, знаходяться у Франції, Швейцарії, Німеччини, Ісландії, Угорщини та Чехії. В Україні такі курорти розташовані в Закарпатті.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"Розміщення:
Для розміщення відпочиваючих санаторій "Сонячне Закарпаття" в своєму розпорядженні три спальними корпусами (Фото: корпус №3), розташованими на відстані не більше 100 м один від одного, з номерами наступних категорій:

1-місний 1-кімнатний номер I категорії (загальна площа 22 м.кв). Корпус № 1,2,3.

B номерах: суміщений санвузол (туалет, умивальник, душ), двоспальне ліжко, шафа для одягу, обідній стіл, стілець, тумбочка, телевізор, холодильник, електрочайник, праска, сушка для одягу. Номер розрахований на 1 основне і 1 додаткове місця (до 10 років).

2-місний 1-кімнатний номер I категорії (загальна площа 28 м.кв.) Корпус № 2,3.

B номерах: суміщений санвузол (туалет, умивальник, душ), 2 односпальні ліжка, шафа для одягу, обідній стіл зі стільцями, тумбочки, телевізор, холодильник, електрочайник, праска, сушка для одягу, з балконом. Номер розрахований на 2 основних місця.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"2-місний 1-кімнатний номер II категорії (загальна площа 24 м.кв.) Корпус № 2,3.
B номерах: суміщений санвузол (туалет, умивальник, душ), 2 односпальні ліжка, шафа для одягу, обідній стіл зі стільцями, тумбочки, телевізор, холодильник, електрочайник, праска, сушка для одягу, без балкона. Номер розрахований на 2 основних місця.
2-місний 2-кімнатний номер I категорії (загальна площа 40 м.кв.) Корпус №, 2,3)
У номерах: суміщений санвузол (ванна, умивальник, туалет), спальня, вітальня, двоспальне ліжко, шафа-купе для одягу, тумба для взуття, вішалка для одягу, м'який диван і два крісла, набір столового посуду, телевізор, холодильник, електрочайник, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу, з балконом.
Номер розрахований на 2 основних і 1 додатковий місця.
2-місний 2-кімнатний номер II категорії (загальна площа 35 м.кв.) Корпус № 1,2,3)

У номерах: суміщений санвузол (душ, умивальник, туалет), спальня, вітальня, двоспальне ліжко, шафа-купе для одягу, тумба для взуття, вішалка для одягу, м'який диван і два крісла, набір столового посуду, телевізор, холодильник, електрочайник, праска, прасувальна дошка, сушка для одягу, з балконом. Номер розрахований на 2 основних і 1 додатковий місця. Опалення: автономне водяне.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"
Інфраструктура санаторію "Сонячне Закарпаття":
Санаторій має в своєму розпорядженні професійної лікувальною базою, розвиненою інфраструктурою. На території санаторію бювет з мінеральною водою (Фото), водо- і озокеритолікарня, фізіотерапевтичне відділення, кабінети кисневої терапії, масажу, зал ЛФК, діагностичні кабінети, клінічна та біохімічна лабораторії, кабінети функціональної діагностики захворювань травного тракту і серцево-судинної системи, спелеотерапії.
Водопостачання: холодна і гаряча вода постійно, котельня.
Є штучне озеро, спортивні майданчики, літній басейн, сауна з басейном, бар, кафе, прокат телевізорів, спортивного та гірськолижного спорядження, тренажерний зал, тенісний корт, гірськолижний підйомник (700 м), косметичний кабінет, послуги зв'язку, автостоянка.
Сервіс:
кафе, ресторан, бібліотека, дитячий ігровий майданчик, тенісні корти, закритий плавальний басейн, кінозал, клуб, концерти та вистави, дискотеки, спортивний майданчик, платна автостоянка, підйомники (на території санаторію - довжина траси 700 м, Поляна - 2 км), прокат телевізорів, прокат спорт. інвентарю. Інтернет: платний (близько 5 грн \ добу)
- Wi-Fi в номерах. Корпус 1, 3.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"

Харчування:
3-разове збалансоване (дієтичне) харчування в столовой. Повний пансіон. Харчування проходить переважно в одну зміну. На території курорту Поляна є кафе, бари, зал ресторану поліпшеного харчування, їдальня. В якості альтернативного харчування пропонується велика кількість кафе і барів на території.

До послуг відпочиваючих надається на вибір сім різних дієт: №№1, 4, 5, 5 "п", 8, 9, 15, в залежності від призначення лікаря.
Діє система вибору і замовлення страв на два дні.
Розроблено семиденне замовлення - меню.
обеспечіваеть дієтичне харчування по семи дієтам.
Є можливість переходу на ресторанне харчування в окремому залі на 40 осіб (за додаткову плату).

Гуцульські страви досить прості і водночас оригінальні: вони подобаються і європейцям і американцям. Найчастіше страви готують з кукурудзяною крупою, картоплею, білими грибами, популярними є грибна і Бурякова юшки, копчена свинина і ковбаса.
Гуцули також славляться бринзою-сиром з овечого молока, який готується на високогірних пасовищах, чаями з лікувальних трав.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"

Дозвілля в санаторії "Сонячне Закарпаття":
На території санаторію знаходяться: бювети мінеральної води, автостоянка, теренкури, бар, кафе, пошта, телеграф, упорядкований речовий, сувенітрний і продуктовий ринки, салон краси, лазня, сауна, концертний зал, бібліотека, відкритий басейн, штучне озеро, цілий спектр екскурсій по Закарпаттю.

Відкриті спортивні майданчики для гри в волейбол, великий і настільний теніс, футбольне поле, відкритий басейн, в зимовий час каток, прокат лиж, ковзанів та зимового спорядження.
ознайомчі автобусні туристичні маршрути-екскурсії оздоровницями Закарпаття;
бібліотека, культурно-масові вечори відпочинку, концерти та вистави, кіно, дискотеки, кафе, ресторан.
Хочете зустріти Новий рік з винними погребами, екскурсіями в замки, покататися на гірських лижах? Взимку на курорті Поляна активно відпочивають на лижах, санках або ковзанах.
Взимку - лижі, влітку-рибалка.
Справжня рибалка - це, безумовно, особливий відпочинок, за традицією заміський, неодмінно в тиші у найчистішого водоймища з багаттям і юшкою. Риболовля в Закарпатті - це більшою мірою відновлення нервової системи і прекрасний відпочинок.
Санаторий "Солнечное Закарпатье" Пам'ятки:
Слід відвідати:
• Мукачево. Екскурсія по м.Мукачево: замок "Паланок" - (ФОТО)
дерев'яна Михайлівська церква у Сваляві (1588г.);
Cтара дерев'яна церква в селі Уклин;
Історичний музей у Сваляві.

Вам будуть запропоновані екскурсії з відвідуванням замків міст Мукачева, Ужгорода, озера вулканічного походження Синевир, відвідування Закарпатських ресторанів зі всесвітньо відомої угорською кухнею
Термальні джерела Берегово.
Озеро "Синевир".
Мукачево. Екскурсія по м.Мукачево: замок "Паланок"
Ужгород. Оглядова екскурсія з відвідуванням Ужгородського замку.
Національне кулінарне шоу: "Закарпатська Гостинь" і ін.

І звичайно ж, винні погреби - екскурсія по винному заводу, місту Виноградово - найдавнішому виноробні місту зі старими звичаями і пам'ятниками архітектури, які не залишать Вас байдужими.

У винних погребах є дегустаційний зал з легкою закускою, де Вам запропонують різні сорти вин з різними термінами витримки.
Можливі закупівлі вин за прийнятними цінами.
Санаторий "Солнечное Закарпатье"Підйомники в селищі Поляна та околицях:
Свалявський район має в наявності чотири гірськолижних підйомника,
а саме:
санаторій Квітка Полонини - 2;
ТОВ Лижний центр с. Поляна;
санаторій Сонячне Закарпаття;
гірськолижний підйомник с. Поляна урочище Ведмежий. Для лижників високого класу можна рекомендувати поїздки на Воловеччину або Межігорщіну.

Безкоштовні послуги:
Оздоровчо-спортивне дозвілля.
Є відкриті майданчики, які мають штучне покриття для гри в волейбол, з Велека і настільним тенісом, бадмінтоном;
гімнастичним майданчиком, футбольним полем, басейном з природним нагрівом води, прокатом спортивного інвентарю.
Катання на лижах, санях і ковзанах.
Гірськолижний підйомник знаходиться безпосередньо на території санаторію "Сонячне Закарпаття".
Санаторий "Солнечное Закарпатье"

Розрахункова година:
Заїзд в 08.00, виїзд до 24.00.

Шлях проходження:
проїзд Львівською залізницею до станції Свалява (10 км), Мукачево (35 км) або Ужгород (75 км), далі рейсовим автобусом до с. Поляна. Дістатися до селища Поляна можна маршруткою від залізничної станції Свалява.

Адреса: Україна, Закарпатська обл., Свалявський р-н, с. Поляна.

Відпочинок в Закарпатті відкриє вам зелену казку гірських вершин.
Стародавні їли, чисті гірські річки, прозорі озера, вируючі водоспади - все це зібрала для вас природа в одному куточку під назвою Закарпаття.

Наш сайт пропонує Вам ознайомитися з фото санаторію "Сонячне Закарпаття", Поляна.

Переглянувши фото санаторію "Сонячне Закарпаття", його території, Ви зможете отримати більш повне уявлення про місце Вашого перебування і зробити правильний вибір!


 
Закарпаття:
Закарпатські вина
Санаторій "Квітка Полонини"
Тур-комплекс "Воєводино"
Шаян
Центр МВС " Шаян"
Котеджі "Червона Рута"
Готель "Letizia Country Club"
Санаторій "Карпатія"
ТК "Легенда Шаян"
Поляна (Свалява)
Курорт "Сонячне Закарпаття"
Санаторій "Квітка Полонини"
Пансіонат "Сонячна Долина"
Отель "Срібний Водограй"
Готель "Reikartz Поляна"
Берегове
Готель "Жаворонок"
Мукачево
Готель "Belle Royalle"
Готель "Паланок"
Готель "Magnat"
Ужгород
Тур-комплекс "Богольвар"
Трускавець:
Джерела Трускавця
Санаторій "Кришталевий Палац"
Комплекс "Вернигора"
Готель "Ріксос-Прикарпаття"
Санаторний комплекс ""Luxury Resort Женева"
Mirotel Resort & SPA 4*
Готель "Шале Грааль"
Санаторій "Карпати"
Санаторій "Весна"
Готель "Свитязь"
Вілла "Викторія"
Вілла "Кристина"
Санаторій "Янтарь"
Санаторій "Алмаз"
Санаторій "Рубін"
Санаторій "Кристал"
Санаторій "Молдова"
Вілла "Хижина СПА"
Курортний готель "Лісна Пісня"
Санаторій "Перлина Прикарпаття"
Центр "Мед-Палас"
Східниця
Комплекс "ДіАнна"
Комплекс "Три сина"
Комплекс "Київска Русь"
Карпати
Буковель
Гірськолижний комплекс Буковель
Готелі гірськоложного комплексу
Коттеджі "Буковель"
Отель "Radisson Blu"
Готель "Каrpatski"
Готель "Горгани"
Готель "Подгірья"
Шале "Креп-Де-Шин"
Готель "Skiland House"
Готель "Киевская Русь"
Готель "Patkovski Hotel"
Готель "VIP-резиденція"
Усадьба "Урочище Вишня"
Усадьба "Грибова хата"
Коттеджі "Синя гора"
Готель "Магія Карпат"
Готель "Червона рута"
Готель "Довбушанка"
Усадьба "Гражда"
Готель "Шелтер"
Готель "Тавель"
Готель "Круча"
Вила "Буко"
Готель "Вежа"
Готель "Ганц"
Готель "Sky"
Поляница
Готель "Шульц"
Готель "Фомич"
Готель "Торба"
Котеджі "Бунгало"
Готель "Карпатські Зорі"
Котеджі Червоної Поляни
Котеджі "Royal Village Resort"
Татарів
Готель "Коруна"
Готель "Лаванда Кантрі Клаб "
Яремче
Готель "Romantik Spa Hotel" 4*
Котеджі "Медвежа Гора"
Готель "Цвіт папороті"
Готель "Карпатські Зорі"
Готель "Станіславський"
Готель "Premium club"
Клуб-Готель "Яремче"
Санаторій "Карпати"
Готель "Эдельвейс"
Готель "Водоспад"
Готель "Welland"
Готель "Гердан"
Чорнівці
Тур-комплекс "Сонячна Долина"
Мигово
Тур-комплекс "Мигово"
Готель "Карпатська Вежа"
Готель "Гирський світанок "
Готель "Эдельвейс"
Готель "Сатори"
Готель "Норіс"
Котеджі Мигово
Славське
Карта готелів Славська
Готель "Вежа Ведмежа"
Готель "Перлина Карпат"
Готель "Альпійский двір"
Отель "Бойківська хата"
Пансіонат "Славський"
Готель "Захар Беркут"
Готель "Слав'янка"
Готель "Адмірал"
Готель "Царинка"
Готель "Дзвінка"
Готель "Ліліана"
Готель "Динамо"
Готель "Терем"
Драгобрат
Карта Драгобрата
Турбаза "Драгобрат"
Готель "Велика ведмедиця"
Готель "Смерекова хата"
Готель "Казка Карпат"
Готель "Хата магната"
Готель "Адреналін"
Готель "12 місяців"
Готель "La Romany"
Готель "Вотавілю"
Готель "Кремінь"
Готель "Маріка"
Готель "Марина"
Готель "У стозі"
Готель "Оаза"
Готель "У Степана"
Міжгірья
Котеджі "Озеро Vita"
Готель "Жива вода"
Готель "Арніка"
Тур-комплекс "Ізки", Пилипець
Готель "Гранд", Воловець
"Гранд-готель Пилипець"
Жденієво
Готель "Reikartz Карпаты"
Готель "Смерековий Двір"
Готель "Extreme"
"Лісна казка"
Лікування:
Море:

Довідник туриста. Бажаєте додати опис свого готелю/санаторію - звертайтесь:
E-mail: crimee.info@gmail.com

(+38050) 252-81-88