Rus    Ukr

 
 
E-mail: crimee.info@gmail.com

Санаторій "Поляна", Закарпатська область.

санаторий Поляна Санаторій "Поляна" знаходиться в селі Поляна Закарпатської області, в 2 км від курорту Сонячне Закарпаття в мальовничій долині річки Пиня, яка знаходиться в Свалявському улоговині (передгір'я Українських Карпат) на висоті 300 м над рівнем моря. Поляна - курорт, на якому основою лікування є природна мінеральна вода, а найголовнішою процедурою - вживання її.

У цьому натуральному продукті сконцентрований такий багатий спектр різних речовин, що «Поляну Квасову» і «Поляну купель» можна без перебільшення вважати цілющим бальзамом, приготованим в надрах Землі самою природою. Вода багатогранно діє як на органи травлення, так і на інші системи.

Курорт «Поляна» - один з найвідоміших курортів України в Карпатах: мінеральні води курорту славилися ще з 16 століття у всій Європі.
Мали найбільшу кількість нагород на міжнародних виставках у Відні, а в 1842 році мінеральна вода "Поляна" визнана кращою в Європі, а в 1997 - 1998 роках в СНД.

Вас не залишить байдужим ландшафт Карпатських гір, неповторність і велич лісів, стрімкість і кришталева чистота гірських річок, край - де панує тиша, гармонія і спокій.
санаторий Поляна Якщо Ви вирішили відпочити в Карпатах, не забудьте прихопити фотоапарат або відеокамеру: тут незвичайної краси місячні ночі !!!.
(Фото: корпус санаторію "Поляна")

Тіні могутніх дерев, оповиті білим, майже синім туманом, таємниче дрімають на вершинах Карпатських гір. Швидкі річки срібними ланцюжками спускаються вниз до великих потоків. Гори, здається, вістрям пробивають небеса, а в повітрі витає запах сосен.

Маленькі, ледь помітні, будинки розкидані між верхівками пагорбів, ніби мандрівники, що заблукали в горах. Засніжені і приховані туманом гірські хребти, прозорі озера і ревуть водоспади, глибокі печери, що несуть в собі безліч таємниць і секретів... І магічну тишу ріже могутній гул трембіти.
Тут мешкає диво...

Карпати розтягнулися довгим гірським ланцюгом по території семи держав - Чехії, Польщі, Словаччини, України, Угорщини, Румунії та Австрії.
Утворилася ця гірська система за геологічними мірками зовсім недавно - "всього" близько 25 мільйонів років тому.

Карпати продовжують рости і зараз, в середньому на 1 - 4 см. В рік.
Тут, на території українських Карпат розташовується історична земля і колиска дивного народу - гуцулів.
Гуцульщина включає в себе гірські райони Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей.
санаторий Поляна Ми запрошуємо Вас в Закарпаття: в селище Поляна, яке ховається в долонях мальовничих гір, до мінеральних джерел води, яку легенди нарекли "живою"!

На території Поляни функціонують два санаторії: "Сонячне Закарпаття" та "Поляна", які спеціалізуються на лікуванні захворювань хребта, суглобів, м'язових тканин, а так же органів травлення.
Селище Поляна - це унікальний курорт з прекрасними можливостями для лікування і повного оздоровлення.

Відпочинок в Поляні є також лікувальним і оздоровчим: санаторії спеціалізуються на лікуванні хворих з хронічними захворюваннями органів травлення.

Тут без застосування медикаментів ефективно лікуються хворі на виразкову хворобу шлунка, дванадцятипалої кишки, ерозійні гастрити (дуоденіти) при наявності виразок, ерозій, якщо відсутні виразний больовий синдром і ускладнення, які вимагають хірургічного втручання.

Примітки:
Прихід від 12 днів. Рекомендований термін лікування - 24 дня.Ціна путівки в гривнях за 1 людину на добу в 2019 році:

Категорія номеру:

Загальна ціна з 01 січня 2019 р.

Тип «Люкс» двомісний двокімнатний 750.00 грн
Підвищеної комфортонсті двокімнатний 620.00 грн
З усіма зручностями двохмісна I категорії 590.00 грн
З усіма зручностями двохмісна II категорія - грн
З усіма зручностями двохмісна III категорії - грн
Підвищеної комфортності одномісний - грн
Підвищеної комфортності одномісний І категорії 700.00 грн

У вартість включено: проживання, харчування 3-х разове. Будь ласка, уточнюйте ціни в санаторії "Поляна" !
Додатково оплачується туристичний збір у розмірі 1% від вартості проживання за весь період без урахування ПДВ. Сума збору відразу включається в рахунок при замовленні туру.
час заїзду о 8:00, час виїзду до 8:00.Контакти готелю:

Сайт
телефон
http://www.sanpolyana.com/
(03133)-7-46-18 
(050) 432 12 76

санаторий Поляна Iнфраструктура:
В даний час є бальнеолечебніца, діагностичний комплекс, адміністративний корпус, дієтична їдальня, концертний зал, зал ресторану поліпшеного харчування, бювет з мінеральною водою, водолікарня, озокеритолікарня, фізіотерапевтичне відділення, кабінети воздухотерапіі, масажу, зал лікувальної фізкультури.
Розваги:
Більярд
Спортзал
Екскурсійні програми:
винні льохи (дегустаційний зал з легкою закускою, екскурсія по винному заводу, місту Виноградово. Екскурсії з відвідуванням замків р Мукачево та Ужгород.
Різне: спортивні і танцювальна площадки, теренкури.

Санаторій "Поляна" має різноманітним комфортабельним номерним фондом плюс сауна, тренажерний зал, більярд, ресторан, спортивні і танцювальна площадки, теренкури, кінний спорт, в зимовий час - лижні прогулянки і катання на санках на лижний базах Жденієво і Подобовець, риболовля, грибні тури , екскурсії. Останнім часом в Поляні з'явилося кілька лижних підйомників, велика кількість приватних готелів і пансіонатів.
санаторий ПолянаІсторична довідка:
У Поляни багатовікова історія. Речові пам'ятки, знайдені на її території, відносяться до ІІ тисячоліття до Р.Х. Перша письмова згадка як про невелике поселення пастухів відноситься до ХІІ ст. Під час монголо-татарської навали село було спалене і відновлено тільки в 1548 р.

У 1728 р. австрійський імператор віддав значну частину Закарпаття, в тому числі і Поляну, графа Шенборна. Перші цехи з розливу мінеральних вод з'явилися в Поляні ще в ХІХ ст. З 1842 по 1911 рр.
"Поляна Квасова" відзначалася 21 раз на міжнародних конкурсах як одна з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі. Поруч з нею попит мала "Лужанська".

У той самий час Полянські мінеральні води почали використовувати і для ванн. У 1868 р на березі річки Мала Пиня була побудована "Полянська купіль" з 40 помешканнями та 20 ванними кабінами: ці споруди були дерев'яними і в 1907 р були знищені пожежею. У 1913 р почалося відновлення курорту і в 30-ті роки це був вже один з найвідоміших європейських курортів, який пропонував цілорічне лікування. З 1946 р на базі колишньої "Полянської купелі" функціонує санаторій "Поляна". А на базі свердловин, котори пробурили на захід від села в 1965 р був відкритий санаторій "Сонячне Закарпаття"
санаторий ПолянаРозміщення:
Санаторій Поляна має 2 спальні корпуси на 500 місць, їдальню на 500 посадкових місць, бювет для обслуговування 1000 хворих щодня і 25 лікувально-діагностичних кабінетів, а також озокерито- та ванне відділення.

1-2-місний номер зі зручностями (туалет, умивальник, душ).
У номері: набір меблів.
1-місний покращений номер зі зручностями (туалет, умивальник, душ).
У номері: набір меблів, ТБ, холодильник.
2-місний 2-кімнатний покращений номер зі зручностями (туалет, умивальник, душ). У номері: набір меблів, ТБ, холодильник.
2-місний 2-кімнатний "люкс" I категорії.

Кожен номер забезпечений балконом, телевізором, праскою, дошкою для прасування, набором посуду, електрочайником та санвузлом з ванною.

Водопостачання холодної та гарячої води цілодобово.

Діти:
Знижки: до 5 років - безкоштовно (без основного місця і харчування), від 5 до 10 років - оплата 70% від вартості основного місця. Розміщення з дітьми можливо тільки в 2-кімнатних номерах.
санаторий Поляна Харчування в санаторії "Поляна": 3-разове (дієтичне).
Повний пансіон, дієтичне замовне.
На території курорту є кафе, бари, зал ресторану поліпшеного харчування, їдальня.

Кулінарні традиції Закарпаття вражають різноманітністю, але це і не дивно, з огляду на те, що край дуже багатонаціональний. Кожен з народів, що жили і до цього часу живуть на цій щедрій землі, подарували закарпатської кухні свої рецепти.

Закарпатська кухня пройшла довгий шлях свого формування і тісно пов'язана з національними кухнями багатьох європейських народів: угорців, румунів, словаків, чехів, поляків.

Народні традиції та особливості приготування страв окремих національностей з часом були об'єднані і стали загальними для всього населення області.
Закарпатська область славиться здавна своїми садами і виноградниками і входить в яблучний пояс Європи, тобто тут можна вирощувати дуже якісні фрукти, виноград.

Закарпатська кухня також славиться бринзою-сиром з овечого молока, який готується на високогірних пасовищах, чаями з лікувальних трав.
санаторий ПолянаЧим корисні фрукти?
В першу чергу, користь фруктів полягає в тому, що це справжнє живе харчування. Підраховуючи в цих дарах природи вітаміни і клітковину, мікро- і макроелементи, вчені часто забувають про найголовніше - про ензими.
Ензими (ферменти) - це те, що є в кожному фрукті, не піддалося термічній обробці (термічна обробка знищує ензими).
Ензими беруть участь практично у всіх функціях організму, стоячи на сторожі нашого здоров'я: якщо прийняти організм за батарейку, то ензими - це наша підзарядка, підзарядка кожної клітини організму.

Ну а про корисні властивості фруктів через що містяться в них вітамінів, клітковини, пектинів, органічних кислот, мікро- і макроелементів чув кожен.
«Хто яблуко в день з'їдає, у лікаря не буває» - є таке прислів'я, і ??до неї, безсумнівно, варто прислухатися: яблука підвищують імунітет, наповнюють організм швидкої енергією, покращують травлення.

Користь яблук полягає і в тому, що їх регулярне вживання сприяє довголіттю і омолодженню організму: яблука знижують ризик виникнення інфарктів і перешкоджають розвитку діабету, хвороби Альцгеймера, знижують рівень холестерину в крові: дослідження довели, що в цьому яблука набагато краще за інших фруктів.
санаторий ПолянаКурорт Поляна славиться мінеральною водою "Поляна Купель" - м'якої лужної водою, хорошою для профілактики і лікування хвороб шлунка.
Основним фактором лікування на курорті Поляна є природна мінеральна вода, а найголовнішою процедурою - вживання її всередину.
У цьому натуральному продукті сконцентрований такий багатий спектр різних речовин, що "Поляну квасову" і "Поляну купель" можна без перебільшення вважати цілющим бальзамом, приготованим в надрах Землі самою природою. Вода багатогранно діє як на органи травлення, так і на інші системи.
Лікування в санаторіях націлене на медичну, психологічну, соціальну реабілітацію пацієнтів, а не тільки при захворюваннях органів травлення: оздоровлюється весь організм.

Практично всі хворі мають так звані «супутні» патологічні процеси.
У розрахунку на оздоровлення таких полі (мульті-) морбідних пацієнтів протягом багатьох років розвивалася лікувальна база здравниці.
Різнопланово використовується основний лікувальний фактор мінеральна вода: питне лікування, промивання шлунка, дванадцятипалої і товстої кишок, загальні вуглекислі мінеральні ванни, вагінальні (гінекологічні) зрошування при хронічних запальних захворюваннях жіночих статевих органів, інгаляції, гідромасаж ясен, а в «Сонячному Закарпатті» проводиться підводне вертикальне розтягування хребта при дегенеративно-дистрофічних його захворюваннях.
санаторий ПолянаЛікувально-оздоровчі послуги санаторію "Поляна":
Бальнеотерапія. Питний прийом питної мінеральної води. Загальні природні вуглекислі мінеральні ванни.
Водолікування. Підводний струменить масаж, висхідний і циркулярний душ, вихрові ванни, субаквальних ванни.
Електротерапія. Світлолікування. Всі види електрофізіотерапевтичних впливів, у т.ч. гальванотерапія, іонофорез, ампліпульстерапія, електролікування хвилями в ультракороткому діапазоні, селективна імпульсна електротерапія, інтерференція, магнітотерапія. Ультразвукове лікування.
Промивання кишківника.
теплолікування. Озокеритотерапія.
Лікувальна фізкультура. Заняття в тренажерному залі, лікувальний масаж, мануальна терапія.
Психотерапія, релаксаційні процедури, нетрадиційна медицина, акупунктура.
Інші процедури. Інгаляції, киснево-сенглетно терапія, гідромасаж ясен, вагінальні зрошення, фітотерапія, аромотерапія.
Стоматолог, гінеколог, лікар нетрадиційної медицини (іридодіагностика).

На території санаторію "Поляна" знаходиться клінічна та біохімічна лабораторії, кабінети функціональної діагностики захворювань травного тракту і серцево-судинної системи.
санаторий Поляна Медичний профіль:
Хвороби органів травлення (хвороби шлунка, кишечника, печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози), хвороби сечостатевої системи, хвороби ендокринної системи і порушення обміну речовин.
Додатковий профіль: хвороби системи кровообігу та нервової системи.

Лікувальна база: бювет мінеральної води ( "Поляна-Купіль"), водолікарня, клінічна, біохімічна, імунологічна і бактеріологічна лабораторії, рентген-кабінет, кабінети ендоскопії, pH-метрії, дуоденального зондування.

Методи лікування:
Водолікарня, діагностична база (клінічна, біохімічна, бактеріологічна лабораторії, кабінети ендоскопії, дуоденального зондування, рентгена), бювет мінеральної води "Поляна Купель" (вуглекисла гідрокарбонатна, натрієва різної мінералізації).
Прийом мінеральної води "Поляна-Купіль", дегазованої, підігрітою до Т кімнатної - 22o С, теплою - 36oС, гарячої - 45oС, до і після їжі, диференційовану залежно від характеру захворювання, по 150 мл на прийом, до 1 л в добу.
Ванни: Вуглекислі мінеральні (Т 35-38 oС-15 хв.)
санаторий ПолянаРозрахункова година:
Заїзд в 08.00,
виїзд до 24.00.

Шлях проходження:
проїзд Львівською залізницею до станції Свалява (10 км), Мукачево (35 км) або Ужгород (75 км), далі рейсовим автобусом до с. Поляна. Порада: Дістатися до селища Поляна можна маршруткою від залізничної станції Свалява.

Адреса: Україна, Закарпатська обл., Свалявський р-н, с. Поляна.

Не варто спокушатися заморськими курортами, коли є можливість оздоровитися і відпочити в Закарпатті, зовсім поруч, за невисокою ціною і з максимальним рівнем зручностей.

Наш сайт пропонує Вам ознайомитися c санаторієм "Поляна".

Переглянувши фото санаторію "Поляна, його території, Ви зможете отримати більш повне уявлення про місце Вашого перебування і зробити правильний вибір!

 
Закарпаття:
Закарпатські вина
Санаторій "Квітка Полонини"
Тур-комплекс "Воєводино"
Шаян
Центр МВС " Шаян"
Котеджі "Червона Рута"
Готель "Letizia Country Club"
Санаторій "Карпатія"
ТК "Легенда Шаян"
Поляна (Свалява)
Курорт "Сонячне Закарпаття"
Санаторій "Квітка Полонини"
Пансіонат "Сонячна Долина"
Отель "Срібний Водограй"
Готель "Reikartz Поляна"
Берегове
Готель "Жаворонок"
Мукачево
Готель "Belle Royalle"
Готель "Паланок"
Готель "Magnat"
Ужгород
Тур-комплекс "Богольвар"
Трускавець:
Джерела Трускавця
Санаторій "Кришталевий Палац"
Комплекс "Вернигора"
Готель "Ріксос-Прикарпаття"
Санаторний комплекс ""Luxury Resort Женева"
Mirotel Resort & SPA 4*
Готель "Шале Грааль"
Санаторій "Карпати"
Санаторій "Весна"
Готель "Свитязь"
Вілла "Викторія"
Вілла "Кристина"
Санаторій "Янтарь"
Санаторій "Алмаз"
Санаторій "Рубін"
Санаторій "Кристал"
Санаторій "Молдова"
Вілла "Хижина СПА"
Курортний готель "Лісна Пісня"
Санаторій "Перлина Прикарпаття"
Центр "Мед-Палас"
Східниця
Комплекс "ДіАнна"
Комплекс "Три сина"
Комплекс "Київска Русь"
Карпати
Буковель
Гірськолижний комплекс Буковель
Готелі гірськоложного комплексу
Коттеджі "Буковель"
Отель "Radisson Blu"
Готель "Каrpatski"
Готель "Горгани"
Готель "Подгірья"
Шале "Креп-Де-Шин"
Готель "Skiland House"
Готель "Киевская Русь"
Готель "Patkovski Hotel"
Готель "VIP-резиденція"
Усадьба "Урочище Вишня"
Усадьба "Грибова хата"
Коттеджі "Синя гора"
Готель "Магія Карпат"
Готель "Червона рута"
Готель "Довбушанка"
Усадьба "Гражда"
Готель "Шелтер"
Готель "Тавель"
Готель "Круча"
Вила "Буко"
Готель "Вежа"
Готель "Ганц"
Готель "Sky"
Поляница
Готель "Шульц"
Готель "Фомич"
Готель "Торба"
Котеджі "Бунгало"
Готель "Карпатські Зорі"
Котеджі Червоної Поляни
Котеджі "Royal Village Resort"
Татарів
Готель "Коруна"
Готель "Лаванда Кантрі Клаб "
Яремче
Готель "Romantik Spa Hotel" 4*
Котеджі "Медвежа Гора"
Готель "Цвіт папороті"
Готель "Карпатські Зорі"
Готель "Станіславський"
Готель "Premium club"
Клуб-Готель "Яремче"
Санаторій "Карпати"
Готель "Эдельвейс"
Готель "Водоспад"
Готель "Welland"
Готель "Гердан"
Чорнівці
Тур-комплекс "Сонячна Долина"
Мигово
Тур-комплекс "Мигово"
Готель "Карпатська Вежа"
Готель "Гирський світанок "
Готель "Эдельвейс"
Готель "Сатори"
Готель "Норіс"
Котеджі Мигово
Славське
Карта готелів Славська
Готель "Вежа Ведмежа"
Готель "Перлина Карпат"
Готель "Альпійский двір"
Отель "Бойківська хата"
Пансіонат "Славський"
Готель "Захар Беркут"
Готель "Слав'янка"
Готель "Адмірал"
Готель "Царинка"
Готель "Дзвінка"
Готель "Ліліана"
Готель "Динамо"
Готель "Терем"
Драгобрат
Карта Драгобрата
Турбаза "Драгобрат"
Готель "Велика ведмедиця"
Готель "Смерекова хата"
Готель "Казка Карпат"
Готель "Хата магната"
Готель "Адреналін"
Готель "12 місяців"
Готель "La Romany"
Готель "Вотавілю"
Готель "Кремінь"
Готель "Маріка"
Готель "Марина"
Готель "У стозі"
Готель "Оаза"
Готель "У Степана"
Міжгірья
Котеджі "Озеро Vita"
Готель "Жива вода"
Готель "Арніка"
Тур-комплекс "Ізки", Пилипець
Готель "Гранд", Воловець
"Гранд-готель Пилипець"
Жденієво
Готель "Reikartz Карпаты"
Готель "Смерековий Двір"
Готель "Extreme"
"Лісна казка"
Лікування:
Море:

Довідник туриста. Бажаєте додати опис свого готелю/санаторію - звертайтесь:
E-mail: crimee.info@gmail.com

(+38050) 252-81-88