(067) 506-25-17

 
 
E-mail: info@crimee.com

Медико-реабілітаціоний центр УМВС України "Шаян"

центр МВД Шайян
Територiя   Фото номерiв   Басейн   Лiкування
Медицинский центр МВД Шаян, ЗакарпатьеРозташування:
Санаторій "Шаян" МВС України знаходиться в 18 км від м. Хуст, недалеко від центру села Шаян, по праву сторону від центральної дороги. Висота над рівнем моря - 210 м.
Комплекс розташований в мальовничій Тисянської долині, яка простягається майже на 10 км., біля підніжжя гір Великий, Середній і Малий Шаян, які оточують курортну зону, пiд назвою "Українська Швейцарія".
Завдяки цьому формується місцевий мікроклімат з м'якою, майже безвітряної погодою.

Ця мальовнича місцевість відома не тільки дивовижними гірськими пейзажами і грибними місцями, але й джерелами цілющої мінеральної води.

Санаторій (Медико-реабілітаційний центр) «Шаян МВС України" розташований поруч з джерелом мінеральної води - 50 метрів.
Медицинский центр МВД Шаян, Закарпатье

У Закарпатті серед цілющих Мараморошської джерел природа немов завмерла в старі часи, століття тому.
Саме тут, на схилах Вторлаг-Гутинського хребта на висоті 210 м. над рівнем моря і знаходиться курорт Шаян, що славиться своєю лікувальною водою «Шаянська».

Гідрокарбонатний склад у цієї мінеральної води схожий на склад «Боржомі», «Єсентуки». Але ще в складі присутній метакремнієва кислота, тому цю вуглекислу слабоминерализованную гідрокарбонатно-натрієву воду відносять до Диліжанського типу.

Взимку на горі Лопош (460 м) функціонує 300-метровий бугель, який підійде для дітей і початківців.
А
в сусідньому селі - Велятині - 800-метрова траса та підйомники 450 і 580 м, перепад висот 130м; і ще 500-метрова траса з підйомником 350 м, перепад висот 40 Долину гірської річки Тиса оточують хребти вулканічного походження - Великий, Середній і Малий Шаяни.

Ціна путівки (проживание, питание, лечение) на людину в 2019гг. в гривнах в санаторії "Шаян МВС України:

1

Напівлюкси (спальний корпус)

520,00

2

Напівлюкс (лікувально-спальний корпус № 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 310)

560,00

3

Люкси (спальний корпус 1, 2, 6, 20, 23, 24)

600,00

5

Люкс однокімнатний (лікувально-спальний корпус №201, 202, 203)

650,00

6

Люкс двохкімнатний (лікувально-спальний корпус №206, 209, 309, 312)

700,00

У вартість включено: проживання, 3-разове харчування (дієтичне), лікування.
Діти
приймаються з будь-якого віку. Діти до 5 років без надання додаткового місця і харчування приймаються безкоштовно
Розрахунковий час
: заїзд 9:00, виїзд 08:00.

 

Контакты санатория Шаян МВД

Сайт
Телефон
03142-59334
центр МВД Шайян Розміщення в «Шаян МВС України":
Санаторій розрахований
на прийом 90-100 чоловік одночасно
в
2-х корпусах: в лікувально-спальному (головний корпус) і спальному (знаходиться від головного в 50 м, через дорогу). Номери: категорій "люкс", 2-3-х місцеві "напівлюкс" і "люкс - апартаменти".
2-3-х місний напівлюкс (лікувально-спальний корпус): душ, туалет, умивальник, меблі, телевізор, холодильник, телефон, кондиціонер. 2-3-х місний напівлюкс (спальний корпус): душ, туалет, умивальник, меблі, телевізор, холодильник, посуд.
1-кімнатний Люкс (лікувально-спальний корпус): ванна, туалет, умивальник, меблі, холодильник, телевізор, телефон, кондиціонер, балкон.
2-кімнатний Люкс (лікувально-спальний корпус): ванна, туалет, умивальник, меблі, холодильник, телевізор, телефон, кондиціонер, 2 балкони.
Медицинский центр МВД Шаян, Закарпатье
2-х кімнатний Люкс (спальний корпус): душ, туалет, умивальник, меблі, холодильник, телевізор, DVD, телефон, посуд, мікрохвильова піч.
2-х кімнатний Люкс / апартаменти (спальний корпус): кабінет, кухня, передпокій, 2 ванни, 2 санвузли, 2 телевізори, 2 телефони, холодильник, мікрохвильова піч, електроплита, кавоварка, посуд.

Інфраструктура «Шаян МВС України":
їдальня, бар, бювет, конференц-зал (на 50 чол.), cауна (фінська, російська, інфрачервона), дитячий майданчик, автостоянка.
критий басейн, тренажерний зал, більярд, екскурсії.
Сервіс
, включений у вартість:
Паркінг
під охороною, користування праскою, феном, кабельне телебачення.
Прибирання
номерів - щодня, зміна постільної білизни та рушників (3 на особу.) - раз на 5-7 днів
центр МВД Шайян Харчування в «Шаян МВС України":
Триразове дієтичне харчування в їдальні лікувально - спального корпусу.
Побувавши на Закарпатті, неможливо обійти увагою закарпатську кухню. Корінні жителі західних схилів Карпат - русини - протягом багатотисячної історії збирали кращі традиції своїх численних сусідів: тут змішалися смакові нюанси української, румунської, угорської, словацької, чеської, польської, єврейської та навіть австрійської і німецької кухонь.
Закарпатське вино, закарпатська кава, закарпатська паленка (міцний спиртний домашній напій), закарпатський леквар (сливове повидло особливого приготування), Закарпатс коньяк, закарпатські торти і тістечка, домашні сири і копченості - все це відомо далеко за межами не тільки області, а й країни . Закарпатська кулінарія багата старовинними і сучасними оригінальними стравами.

центр МВД Шайян Лікування. Медичний профіль:
гастроентерологічні
і урологічні захворювання (хронічні гіперацидні гастрити, хронічні коліти та ентероколіти, хронічний холецистит, жовчокам'яна хвороба, хронічний панкреотіт, сечокам'яна хвороба та ін.)
Лікування
проводиться на лікувальній базі самого санаторію.

Лікувальна база «Шаян МВС України":
мінеральні ванни, озокеритові аплікації, фізіотерапевтичні процедури (ультразвукова терапія, електрофорез, магнітотерапія, ампліпульс, міостимуляція, дарсонвалізація, УФО, ртутно-кварцове опромінення, тубус-кварц, лазерне опромінення, кишкові зрошення, інгаляції), діагностичний кабінет (загальний аналіз сечі, крові , біохімічний аналіз цукру в крові, білірубін загальний, фіброгастоскопія, колоноскопія, ЕГК обследованіеж), кабінети психотерапевта і кардіолога.
Завдяки чудодійним мінеральним водам і достатку оздоровчих санаторіїв Закарпатті по праву є одним з найцікавіших туристичних і рекреаційних місць України.
центр МВД Шайян Показання до лікування на курорті "Шаян".
Захворювання гастроентерологіческого профілю:
хронічні гіперацидні гастрити, а також з ощадною секрецією з порушенням моторно-евакуаторної функції шлунка; виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки, фаза ремісії; функціональні растройсва шлунка з порушенням секреторної і моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту; хронічні коліти та ентероколіти різної етіології; пефлюксезофагіт легкого та середнього ступеня тяжкості; дискінезія жовчних шляхів, хронічний холецистит; холецистит з жовчнокам'яної хворобою; хронічний геппатіт; панкреатит.

Захворювання урологічного профілю:
хронічний
пієлонефрит (первинний, вторинний) у стадії ремісії; хронічний (первинний, вторинний) цистит в стадії ремісії; сечокам'яна хвороба з нечастими нападами ниркових кольок. Наявність в санаторії "Шаян" бювету з мінеральними водами, iде на користь лікування.
центр МВД Шайян
Мінеральні води «Шаянська-4» і «Шаянська -242» є основним лікувальним бним фактором курорту "Шаян".
Це вуглекислі слабомінералізірованні крем'янисті гідрокарбонатно-натрієві мінеральна води, наближені за своїм складом до відомим мінеральним водам "Боржомі", "Єсентуки" і "Віші-Селестон" (Франція), але, унікальні завдяки присутності в їх хімічному складі гідрокарбонатів і кремнієвої кислоти.
Консультації фахівців:
психотерапевт, гастроентеролог, стоматолог, фізіотерапевт, проктолог.
Інструментальні обстеження:
фіброгастроскоп, колоноскопія, ЕКГ, спірографія.
Клімат і бальнеологічні ресурси - основні оздоровчі природні фактори Закарпаття, дають прекрасні результати при лікуванні і профілактиці захворювань всіх систем людини.
центр МВД ШайянПерелік процедур, які входять у вартість путівки: прийом мінеральної води "Шаянська" №4 і №242; мінеральні ванни; озокеритні аплікації; фізіотерапевтичні процедури (ультразвукова терапія, електрофорез, магнітотерапія, ампліпульс, міостимуляція, дарсонвалізація, УФО, ртутно-кварцове опромінення, тубус-кварц, лазерне опромінення, кишкові зрошення, інгаляції); діагностичне обстеження (лабораторні: загальний аналіз сечі, крові, біохімічний аналіз цукру в крові, білірубін загальний; інструментальні: фіброгастоскопія, колоноскопія, ЕГК обстеження; масаж); консультації фахівців: кардіолог, психотерапевт.


центр МВД Шайян
Перелік процедур, які не входять у вартість путівки:
Гідромасажні
ванни: (перозон-концентрат каштана, лаванди, меліси, валеріану, розмарину, на зеленій польовій траві ромашки а також «Екстракт хвої з мінералами і мікроелементами) - від 15 грн.
Всі
процедури рекомендуються відвідувачам після ретельного обстеження кваліфікованими лікарями-діагностами.
В
результаті, процедури приносять оздоровчий ефект, що перевищує всі очікування.
Діагностичні обстеження:
Лабораторні
обстеження: аналіз сечі загальний, аналіз крові загальний, біохімічний аналіз крові.
У Медичному реабілітаційному центрі санаторію «Шаян МВС України" використовується лікувальна практика поєднання фізіотерапевтичних процедур з лікувальною фізкультурою, що дає хороші результати також при цукровому діабеті, подагрі, бронхіальній астмі та ін.
центр МВД ШайянУ лікувальну практику введені:
скипидарні
ванни 3-х типів, грязелікувальні (аплікації Сакського озера); апарат мікрохвильової терапії Радармед 950+, вдосконалений апарат з вбудованим терапевтичним довідником (використовується в лікуванні посттравматичних артритів, ревматоїдних артритів, подагричних, остеохондропатій, простатитів, хронічних бронхітів); система гідромасажу ясен в комплексі з лазерним випромінюванням (використовується в стоматології для лікування пародонтозу, гінгівітів);

А також - ультрафіолетове випромінювання з використанням ртутно-кварцовою лампи для лікування та профілактики шкірних захворювань з метою бактериостатического, десенсибилизирующего, вітаміносозідающего дії (використовується при дерматитах, герпес).


центр МВД Шайян А також:
магнитолазеротерапия - апарат «МИЛТА» низькоінтенсивне лазерне випромінювання в комплексі з магнітною дією на організм (активізує обмінні процеси в організмі);

скануючий лазер - апарат «Медик 1» (іпользуются при хронічних панкреатитах з недостатньою секреторною функцією, при хронічних гепатитах, при виразковій хворобі дванадцятипалої кишки і шлунку в стадії ремісії);

гідроколонотерапія (використовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту: хронічні гастрити, хронічні холецистити, холангіти, панкреатити, гастродуоденіти, коліти, захворювання суглобів, цукровий діабет.

Курорт Шаян славиться своєю екологією, чистим повітрям і мінеральними водами, нітрохи не поступаються цілющим водам інших курортів України
Дихається
тут досить легко, повітря свіже і чисте як ніде.
центр МВД ШайянСпорт і розваги:
Плаваючи
в басейні санаторію, Ви відчуєте не тільки м'язову радість, а й естетичне задоволення, споглядаючи чудові карпатські пейзажі за скляним полотном цього нового і стильного спортивного комплексу, де є все необхідне для гармонії душі і тіла. !!!
Позитивний вплив
плавання в басейні на самопочуття просто дивно! Плавання дозволяє зміцнити здоров'я і поліпшити зовнішній вигляд, підвищує витривалість, розвиває гнучкість, збільшує працездатність.
Це найбільш щадний вид спорту, оскільки ризик травм мінімальний: у воді маса тіла людини зменшується в 10 разів, а природжена здатність триматися на воді дозволяє уникнути ударів.

У
басейні може тренуватися навіть той, хто ніколи не займався спортом.
центр МВД ШайянА також, плавання - кращий вихід, якщо силові види спорту протипоказані, якщо є проблеми з суглобами, спиною, надлишковою вагою, а також при вагітності. Плавання - заняття загальнозміцнюючий, в ньому використовуються всі основні групи м'язів, залежно від стилю плавання. (Фото: Басейн санаторію "Шаян")

Серед переваг плавання слід назвати зниження артеріального тиску, що зменшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Аква-аеробіка - чудовий спосіб зміцнити серцево-судинну систему.

Плавання оптимізує серцевий ритм і кровообіг.
Знижується також частота дихання, посилюється відтік крові до легенів - це найкоротший шлях до спалювання зайвих калорій.

Існує маса різних підходів до вправ в басейні, починаючи від простих запливів і закінчуючи аква-аеробікою, і всі вони приносять неоціненну користь серцю, легким і м'язам.
центр МВД ШайянРозваги:
На курорті Шаян працює багато кафе, барів, ресторанів, бальнеологічних лікувальних установ.
Проводяться екскурсії по цікавих місцях Закарпаття - фортецям, історичних пам'ятників, форелевим господарствам.
У програмі: гірські перевали, швидкі ріки, вічно зелені смерекові ліси, полонини, національні ярмарки, архітектура краю, Ковпаківський місця, сучасний центр гірськолижного туризму - Буковель.
Восени тут роздолля для грибників, взимку - для діточок з санками, а навесні - для цінителів крокусів.
В 1 км знаходиться чудове озеро, де влітку можна кататися на човні або катамарані, купатися і загоряти.
До Ваших послуг також: кафе, бар, клуб з кінозалом, бібліотека, танцювальний майданчик, автостоянка.

Карпати - неповторна і чудова частина українських просторів: унікальне поєднання чудової природи, річок і озер, чистого повітря, мінеральної води, яка має лікувальні властивості, дозволяє оздоровити свій організм.
центр МВД Шайян Сприятливий відпочинок на курорті Шаян з дітьми.
Ви і ваші діти зможете не тільки оздоровитися, а й доторкнутися до унікальної культури Карпат, познайомитися з історією цього регіону.

Дитячий відпочинок в Карпатах наповнений яскравими і цікавими подіями: різні активні ігри, екскурсії, спілкування з однолітками, природа та чисте повітря створюють чудову атмосферу для незабутнього відпочинку.

Розвинена інфраструктура, широкий вибір екскурсій, надзвичайної краси природа і ландшафт, мальовничі гірські пейзажі зроблять сімейний відпочинок в Карпатах цікавим і незабутнім. Вам не доведеться нудьгувати.

Ви можете здійснити прогулянку в гори, автобусну екскурсію, побувати на концертах, вечорах відпочинку. Взимку в регіоні функціонує гірськолижні підйомники - 300 м. на території Шаяна, 800 м. в сусідньому селі.
центр МВД ШайянВідпочинок в Карпатах цікавий в будь-який час року.
Шлях проходження: поїздом до м Мукачево, далі рейсовим автобусом або маршрутним таксі до с. Шаян;

Розрахунковий час: 08:00.

Адреса:
Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, с. Шаян.

(Фото: Спальний корпус)

Наш сайт пропонує Вам ознайомитися з фото санаторію МРЦ Шаян МВС України.

Переглянувши фото санаторію МРЦ Шаян МВС України, його території, Ви зможете отримати більш повне уявлення про місце Вашого перебування і зробити правильний вибір!

 
Закарпатье:
Закарпатские вина
Санаторий "Квитка Полоныны"
Тур-комплекс "Воеводино"
Шаян
Центр МВД " Шаян"
Коттеджи "Червона Рута"
Отель "Letizia Country Club"
Санаторий "Карпатия"
ТК "Легенда Шаян"
Поляна (Свалява)
Санаторий "Квитка Полоныны"
Санат. "Солнечное Закарпатье"
Пансионат "Солнечная Долина"
Отель "Серебряный Водограй"
Пансионат "Солнечная Поляна"
Отель "Reikartz Поляна"
Берегово
Отель "Жаворонок"
Мукачево
Отель "Belle Royalle"
Отель "Паланок"
Отель "Magnat"
Ужгород
Тур-комплекс "Богольвар"
Трускавец:
Целебные источники Трускавца
Санаторий "Хрустальный дворец"
Лечебный комплекс "Вернигора"
Отель "Риксос-Прикарпатье"
Санаторный комплекс ""Luxury Resort Женева"
Mirotel Resort & SPA 4*
Отель "Шале Грааль"
Санаторий "Карпаты"
Санаторий "Весна"
Отель "Свитязь"
Вилла "Ирина"
Вилла "Виктор"
Вилла "Виктория"
Вилла "Кристина"
Санаторий "Янтарь"
Санаторий "Алмаз"
Санаторий "Рубин"
Санаторий "Кристалл"
Санаторий "Молдова"
Вилла "Хижина СПА"
Санаторий "Трускавец"
Мариот Медикал Центр
Курортный отель "Лесная Песня"
Санаторий "Перлина Прикарпаття"
Центр "Мед-Палас"
Сходница
Комплекс "ДиАнна"
Комплекс "Три сына"
Комплекс "Киевская Русь"
Карпаты
Буковель
Горнолыжный комплекс Буковель
Отели горнолыжного комплекса
Коттеджи "Буковель"
Отель "Radisson Blu"
Отель "Каrpatski"
Отель "Горганы"
Отель "Подгорье"
Шале "Креп-Де-Шин"
Отель "Skiland House"
Отель "Киевская Русь"
Отель "Patkovski Hotel"
Отель "VIP-резиденция"
Усадьба "Урочище Вишня"
Усадьба "Грибова хата"
Коттеджи "Синяя гора"
Отель "Магия Карпат"
Отель "Червона рута"
Отель "Довбушанка"
Усадьба "Гражда"
Отель "Шелтер"
Отель "Тавель"
Отель "Круча"
Вилла "Буко"
Отель "Вежа"
Отель "Ганц"
Отель "Sky"
Поляница
Отель "Шульц"
Отель "Фомич"
Отель "Торба"
Коттеджи "Бунгало"
Отель "Карпатские Зори"
Коттеджи Красной Поляны
Коттеджи "Royal Village Resort"
Татаров
Отель "Коруна"
Отель "Лаванда Кантри Клаб "
Яремче
Отель "Romantik Spa Hotel" 4*
Коттеджи "Медвежья Гора"
Отель "Цвет папоротника"
Отель "Карпатские Зори"
Отель "Станиславский"
Отель "Premium club"
Клуб-отель "Яремче"
Санаторий "Карпати"
Отель "Эдельвейс"
Отель "Водоспад"
Отель "Welland"
Отель "Гердан"
Черновцы
Тур-комплекс "Солнечная Долина"
Мигово
Тур-комплекс "Мигово"
Отель "Карпатська Вежа"
Отель "Гирськый свитанок "
Отель "Эдельвейс"
Отель "Сатори"
Отель "Норис"
Коттеджи Мигово
Славское
Карта отелей Славска
Отель "Вежа Ведмежа"
Отель "Перлина Карпат"
Отель "Альпийский двор"
Отель "Бойківська хата"
Пансионат "Славский"
Отель "Захар Беркут"
Отель "Славянка"
Отель "Адмирал"
Отель "Царинка"
Отель "Дзвинка"
Отель "Лилиана"
Отель "Динамо"
Отель "Терем"
Драгобрат
Карта Драгобрата
Турбаза "Драгобрат"
Отель "Большая медведица"
Отель "Смерекова хата"
Отель "Казка Карпат"
Отель "Хата магната"
Отель "Адреналин"
Отель "12 месяцев"
Отель "La Romany"
Отель "Витавилю"
Отель "Кремень"
Отель "Марика"
Отель "Марина"
Отель "У стозі"
Отель "Оаза"
Отель "У Степана"
Межгорье
Коттеджи "Озеро Vita", Межгорье
Отель "Живая вода", Межгорье
Отель "Арника", Межгорье
Отель "Шепот Карпат", Пилипец
Тур-комплекс "Изки", Пилипец
Отель "Гранд", Воловец
"Гранд-отель Пилипец"
Ждениево
Отель "Reikartz Карпаты"
Отель "Смерековый Двир"
Отель "Extreme"
"Лесная сказка"
Лечение:
У моря:E-mail: info@crimee.com

(067)-506-25-17

Copyright © 2018 Матвиевский С.А. Все права защищены.