Rus    Ukr

 
 
E-mail: crimee.info@gmail.com

Санаторiй "Карпати", Мукачево.

Санаторий Карпаты, лечебный корпус
Фотогалерея:  Парк  Замок Шенборнiв  Фото номерiв   Лiкування
Санаторий Карпаты, дворецРозташування:
Санаторій "Карпати" знаходиться в Закарпатській області, Мукачівський район між Свалявою та Мукачево, на трасі Київ-Чоп, в місці де траса проходить впритул до залізниці Львів-Ужгород: навпроти входу в санаторій є станція з однойменною назвою Карпати.
Розташований санаторій у мальовничому куточку Закарпаття, на південному схилі лісистих гір, на висоті 400 м над рівнем моря, в долині річки Латориця, в урочищі Берегвар.

Пам'ятка національного значення - Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» - є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України.
Замок оточений прекрасним парком і пройти туди може кожен охочий, придбавши квиток: в самому історичному корпусі проводяться екскурсії.
Зображення
замку Шенборнів досить відоме і часто зустрічається, тому як з середини XX століття в ньому знаходиться санаторій «Карпати» для людей з серцево-судинними захворюваннями.
Санаторий Карпаты, дворец

Коротка історична довідка:
У Середньовіччі землі, на яких знаходиться палац належали Трансильванського роду князів Ракоці.
Після того, як в XVIII столітті син Ілони Зріні (див. Оповідання «Замок Паланок») повалив проугорську повстання, ці землі відійшли Австрії і були передані роду графів Шенборнів.

У 1890-х роках граф Ервін Фрідріх Шенборн-Бухгайм (запам'ятовувати не обов'язково) побудував собі милий мисливський будиночок в лісі на пагорбі і розбив там прекрасний парк-дендрарій з озером і лебедями. Але довго насолоджуватися життям Шенборнам в замку не довелося.

Після Другої світової війни землі відійшли до Радянського союзу і вже в 1946 в будівлі відкрився санаторій. Резиденцією графів Шенборн палац в урочищі Берегвар залишався до Другої світової війни. Резиденцією графів Шенборн палац в урочищі Берегвар залишався до Другої світової війни.
Санаторий Карпаты, дворецБезпосередньо перед війною маєтком зацікавилася фірма Германа Герінга: представникам тодішніх урядових кіл Карпатської України вона навіть запропонувала позику в 10 млн марок в разі проголошення Карпато-української незалежності, але з умовою продажу маєтку графа Шенборна.

!!! На свідомо невигідну угоду українська сторона не пішла, і в 1946 році замок Шенборна став санаторієм «Карпати»

Санаторій «Карпати», лікувально-оздоровчий центр вищої групи - один з кращих в Закарпатському регіоні.

Санаторій має три спальні корпуси, адміністративний корпус (замок), бювет мінеральної води, водолікарню, озокеритолікарня, діагностичний центр, аеросолярій, "Джерело Краси", кабінети масажу і рефлексотерапії, зал лікувальної фізкультури, оснащений тренажерами.
Санаторий Карпаты, дворецПриголомшливої ??краси територія, прекрасні досвідчені лікарі, сучасна лікувально-релаксаційна база і гідний сервіс - викликають непереборне бажання повертатися сюди знову і знову. Палац розташований в центрі території санаторію «Карпати» площею близько 50 га і входить в його комплекс як головний корпус.

Замок побудований в стилі романтизму i готики.
Архітектурний вигляд і вдале розміщення на найвищому ділянці рельєфу дозволяють палацу домінувати не тільки у функціональному, але й в архітектурному відношенні: він вдало пов'язаний з іншими спорудами санаторію системою паркових пішохідно - транспортних доріжок.

Розкішний парк комплексу налічує понад 40 видів рослин, серед яких самшит, катальпа, канадська ялина, японська вишня (сакура), рожевий бук, тюльпанове дерево і маса інших ботанічних перлин. Біля самого входу в палац, зростає екзотичне тюльпанове дерево - це приголомшливе і унікальне в своєму роді рослина, яке може стати прикрасою будь-якого саду.
Санаторий Карпаты, дворецЛечение:
Сердечно-сосудистая система
Периферическая нервная система
Урология
Органы пищеварения
Опорно-двигательный аппарат.

В санатории работают два специализированных отделения: кардиореабилитационное и для оздоровления беременных.

Лечебный профиль: лечение заболеваний сердечно-сосудистой нервной системы, органов пищеварения, мочеполовой системы, обмена веществ и опорно-двигательного аппарата.

Лечебная база: бювет минеральной воды ("Поляна Купель", "Квасова Поляна", "Лужанская", "Карпатская-5"), источник "Красоты", водолечебница, озокеритолечебница, диагностический центр, аэросолярий, кабинеты массажа и рефлексотерапии, зал лечебной физкультуры, стоматологический кабинет.

Санаторий Карпаты, дворецСпеціалізація санаторію «Карпати» - лікування та реабілітація після хвороб судин і серця.

Відомої карпатської здравницею палац залишається і до цього дня, при цьому один з трьох спальних корпусів санаторію розташовується в самому замку, а навколо замку Шенборн розбили розкішний сад-дендрарій, в якому виростали рідкісні види рослин, в тому числі сакура, рожевий бук, канадська ялина та ін.

Щовесни, в квітні-травні, буквально за кілька днів навколо Вас з'являються цілі поля кульбаб: вони дуже красиво виглядають - соковиті, яскраві зелені і жовті кольори дають незвичайне свіже поєднання і гарний настрій. Яскраві квіти часто привертають увагу малюків, які з задоволенням їх збирають.

Тут за ними ретельно доглядають як за корисним, вживаним в їжу рослиною: кульбаба звичайний називається ще й лікарським, тому що з давніх-давен його використовують як народний засіб від багатьох недуг.
Санаторий Карпаты, дворецЛікувальні властивості карпатських кульбаб:
Кульбаби використовують для профілактики і лікування хвороб крові, атеросклерозу, цукрового діабету, хвороб шкіри, як діуретичну, сечогінну, спазмолітичну, заспокійливу, снодійну і потогінний засіб.

Дозрілий кульбаба - хороша можливість загадати бажання і дізнатися чи збудеться воно. Потрібно всього лише подути на кульбаба і кількість що залишилися "парашутом" передбачить відповідь.

Дуйте сильніше і, можливо, бажання збудеться! Кульбаба застосовують як жовчогінний.

Сік кульбаби використовується для лікування шкірних захворювань у вигляді відварів і настоїв ..
Також рослина рекомендується як засіб лікування хронічних хвороб печінки: для лікування використовують коріння і молоде листя кульбаби, а також квіти.
Все це збирають в травні-червні.
Санаторий Карпаты, дворец

Дівчатка саме на квітах кульбаб вчаться плести вінки: в Закарпатті зростає дикоростучий кульбаба, з яким намагаються боротися як з бур'яном, хоча в США, Італії, Великобританії, Китаї та деяких інших країнах спеціально вирощують його: в цих країнах є величезні поля, де ростуть кульбаби.
Крім того, існує дуже цікавий рецепт, який називається "Еліксир сонця".
Для
цього в банку шарами складають квіти кульбаби і цукор, обережно тиснуть, вичавлюючи сік. Потім цей сік п'ють по чайній ложці або додають в чай.
З квіток кульбаби готують варення, а з підсмаженими коренів сурогат кави, а в деяких європейських країнах свіжі квітки кульбаби просто жують для лікування хвороб. Ранньою весною листя кульбаби використовують для пріготоленія салатів.
Лікувальні
процедури в санаторії "Карпати": бальнеотерапія (питний прийом природної мінеральної вода за спеціальними методиками), лікувальні ванни з мінеральною водою, гідротерапія, лікувальне плавання і гідрокінезотерапія, мінерально-хвойні ванни, мінерально-перлинні, підводний душ-масаж.

Ціни за путівку (проживання, харчування, лікування) в санаторії "Карпати" в гривнах в 2020 году :

Корпус №1
Категорія
25.12.2018
30.11.2019
01.12.2019
24.12.2019
25.12.2019
31.05.2020
двомісний зі зручностямі к.1 1 місто(підс.)
696
696
765
2 чол в ном
1392
1392
1530
одномісний номер зі зручностямии 1 чол в ном
798
798
864
1-містн 1-кімн напівлюкс к.1. 1 чол в ном
903
903
981
2-містн 2-кімн 2 кат 2 чол в ном
1592
1578
1734
2-містн 2-кімн 1 кат 2 чол в ном
1668
1668
1818
2-містн 2-кімн люкс 2 чол в ном
1872
1854
2040
1-міст 2-кімн люкс к.1 1 чол в ном
1194
1194
1314
2 чол в ном
1890
1890
2079
У вартість санаторно-курортної путівки з базовим лікуванням входить:
проживання,
харчування (повний пансіон),
лікування за профілем санаторію.

Контакти санаторію "Карпати", Закарпаття :

Сайт санаторію
телефони
http://www.sankarpaty.com/kontakti
03131-7-33-07    
03131-4-99-16
Санаторий Карпаты, корпус №1 Розміщення в санаторії "Карпати":
Санаторій
складається з трьох спальних корпусів (490 місць):
Корпус №1 - семиповерховий корпус з 1-2-місні номери підвищеної комфортності, 1-2-місні номери категорії люкс, 2-місцевими 2-кімнатними номерами люкс, люкс І і ІІ категорії.

Корпус 3 - сучасний чотириповерховий корпус з 1-місцевими 1-2 кімнатними номерами люкс (VIP-номери).

Корпус №5 - спальний корпус, з'єднаний з лікувальним відділенням з 2-місцевими номерами категорії стандарт і 2-місцевими 1-кімнатними номерами люкс.

Фото
номерів ТУТ
Санаторий Карпаты, корпус №1Корпус №1, 7-поверхова будівля, ліфт. (Фото: Корпус №1)
2-місні 1-кімнатні номери з вигодами (загальна площа 22 кв.м.)
У номерах: 2 односпальні ліжка, суміщений санвузол (душ, умивальник, туалет), передпокій, шафа для одягу, столик, стільці, телевізор, холодильник, з балконом; можливість доп. місця обмежена (мало місця), але, при бажанні, можлива

1-місні 1-кімнатні номери з вигодами (загальна площа 18 кв.м.)
У номерах: односпальне ліжко, суміщений санвузол (душ, умивальник, туалет), передпокій, шафа для одягу, столик, стільці, телевізор, холодильник, з балконом; немає можливості доп. місця.

1-місні 1-кімнатні номери "напівлюкс" (загальна площа 20 кв.м.)
У
номерах: двоспальне ліжко, суміщений санвузол (душ, умивальник, туалет), телевізор, холодильник, шафа для одягу, буфет зі столовим набором, стіл, стілець, балкон; є можливість доп. місця.
Санаторий Карпаты, корпус №1А також: (Фото: Корпус №1)
1-місні 2-кімнатні номери "люкс" (загальна площа 38 кв.м.)
У номерах: спальня (двоспальне ліжко), вітальня (двоспальний розкладний диван, два крісла), суміщений санвузол (ванна, умивальник, туалет), передпокій, шафа, обідній стіл зі стільцями, туалетний столик з дзеркалом, буфет зі столовим посудом, телевізор, холодильник, телефон, електрочайник, праска, прасувальна дошка, 2 балкони; є можливість 3-х доп. місць.
2-місні 2-кімнатні номери "люкс ІІ категорії" (загальна пл. 45 кв.м.)
У номерах: спальня (двоспальне ліжко), вітальня (розкладний диван), суміщений санвузол (душ, умивальник, туалет), шафа, буфет з посудом, стіл, тв, холодильник, телефон, балкон; можливість 2-х доп. місць.

2-місні 2-кімнатні номери "люкс І категорії" (загальна пл. 45 кв.м.)
У
номерах: спальня (двоспальне ліжко), вітальня (двоспальний розкладний диван, два крісла), суміщений санвузол (ванна, умивальник, туалет), шафа, буфет з посудом, туалетний столик з дзеркалом, тв, холодильник.
Санаторий Карпаты, корпус №3Корпус №3 (Фото): 4-поверхова сучасна будівля (VIP-номери)

1-місні 1-кімнатні номери "люкс" (загальна площа 24 кв.м.)

У
номерах: двоспальне ліжко, два крісла, суміщений санвузол (душова кабінка, умивальник, туалет, фен, халат), шафа для одягу, набір столового посуду, телевізор, холодильник, електрочайник, міні-сейф, праска, прасувальна дошка, сушка для білизни , балкон; є можливість доп. місця.

1-місні 2-кімнатні номери "люкс" (загальна площа 35 кв.м.)

У
номерах: спальня (двоспальне ліжко), вітальня (м'який диван, два крісла), суміщений санвузол (душова кабінка, умивальник, туалет, фен, халати), шафа для одягу, набір столового посуду, телевізор, холодильник, електрочайник, міні-сейф , праска, прасувальна дошка, сушка для білизни, балкон; є можливість 2-х доп. місць.
Санаторий Карпаты, корпус №3 Цей чудовий корпус №3, зрозуміло, ні в яке порівняння не йде з архітектурою замку Шенборнів ...
Замок побудований в стилі романтизму з елементами готики, чого не скажеш про цю "милу шпаківню" ...
Як уживаються вони разом на одній території з готикою, що між ними спільного і що їм сниться чорними ночами?

Але, може бути, завдяки такому незвичайному злиттю, тут панує зовсім особлива, легка і невимушена атмосфера, яку повинен відчути кожна людина, що прагне пізнати щось нове? На межі контрастів, так би мовити...

Може бути, в цьому і є геніальний задум архітектора: дати можливість відпочиваючим зазнати "серьмяжну" правду життя ... Правду сьогодення.

У санаторію "Карпати" є власний бювет мінеральної води, сучасна водолікарня, озокеритолікарня, багатопрофільний діагностичний центр, аеросолярій, тренажерний зал і багато іншого. Взимку відкриті дві гірськолижних траси: до них організують підвезення.
Санаторий Карпаты, корпус №5Корпус №5, (Фото):
5
-поверховий спальний корпус (після ремонту в експлуатації з грудня 2009р 2-й і 4-й поверхи), з'єднаний переходом з лікувальним корпусом. Фото номерів ТУТ

2-місні 1-кімнатні номери стандарт (загальна площа 18 кв.м.)

У номерах: 2 односпальні або двоспальне ліжко, суміщений санвузол (душова кабінка, умивальник, туалет), шафа-купе для одягу, журнальний столик, стільці, телевізор, холодильник, без балкона; можливість доп. місця обмежена (мало місця), але, при бажанні, можлива.

2-місні 1-кімнатні номери "люкс" (загальна площа 30 кв.м.)

У номерах: двоспальне ліжко, м'який диван, два крісла, суміщений санвузол (душова кабіна, умивальник, туалет, фен, халати), шафа-купе, телевізор, холодильник, міні-сейф, без балкона; є можливість доп. місця.

Інфраструктура санаторію "Карпати":
власна паркова зона площею 10 га з екзотичними рослинами, 3 конференц-залу на 50, 100, 300 місць, кіноконцертний зал на 450 місць, сауна на 10 осіб, басейн, кафе, бювет, магазин, міні-зоопарк, більярд, поштове відділення, переговорний пункт, банкомат, перукарня, салон краси, бібліотека.
Санаторий Карпаты, корпус №5Послуги готелю:
Загальна кількість номерів у готелі: 45
Сауна: на 10 чоловік з невеликим басейном
Басейн з прісною водою
Більярд
Спортзал
Конференц-зал: на 50, 100, 300 місць (екран, проектор, мікрофон)
Прокат гірськолижного спорядження
Різне: власна паркова зона площею 10 га з екзотичними рослинами, кіноконцертний зал на 450 місць, озеро, бювет, міні-зоопарк, поштове відділення, перукарня, салон краси, бібліотека.

Харчування: 3 разове, дієтичне.
Курортне
харчування в санаторії "Карпати" є одним з факторів ефективного лікування: в залежності від сезону, відвідувачам пропонуються різні види овочевих, рибних, м'ясних та інших страв.

Присутній
кілька варіантів харчування, в т.ч. дитяче та дієтичне, за системою попереднього замовлення страв.
Санаторий Карпаты, бассейн

Якщо Ви хочете зміцнити імунітет, скинути зайву вагу і поліпшити своє самопочуття - тоді Вам в санаторій "Карпати", Мукачево!
Санаторії з басейном - це, в більшості випадків, просунуті оздоровчі санаторії, де басейн служить для залучення відпочиваючих за стандартами багатьох європейських курортів.

Вода завжди дарує масу позитивних емоцій і допомагає зміцнити здоров'я. І Вам не потрібно чекати літа, щоб поплавати в своє задоволення.

Плавання є ефективним засобом лікування і профілактики хвороб серцево-судинної системи, таких як гіпертонічна хвороба, стенокардія напруги, вегето-судинна дистонія, атеросклеротичнеураження судин.

Використання плавання для лікування і профілактики захворювань серцево-судинної системи, дає можливість знизити навантаження на організм від застосування хімічних препаратів, а іноді і зовсім відмовитися від них.
Санаторий Карпаты, бассейнДуже важливо, що при заняттях плаванням навантаження рівномірно розподіляється по всіх основних групах м'язів.

Другий важливий аспект - під час плавання людина знаходиться в горизонтальному положенні, завдяки чому під час фізичних вправ збільшується повернення крові до серцевого м'яза.

Цьому також сприяє тиск водних пластів на поверхню тіла людини: в результаті рефлекторного впливу води на шкірні рецептори відбувається звуження шкірних судин, що сприяє централізації кровообігу. Під час плавання серце знаходиться в найбільш вигідних фізіологічних умовах.

Важливим аспектом є і той факт, що цей вид тренування найбільш ефективно бореться з черевним типом ожиріння. Як відомо черевної тип ожиріння сприяє розвитку цукрового діабету, який є фактором розвитку судинного атеросклерозу.
Санаторий Карпаты, бассейнПлавання позитивно:
для лікування і профілактики гіпертонії.
При регулярних заняттях плаванням, відзначається стійке зниження систолічного артеріального тиску на десять - п'ятнадцять одиниць від вихідного рівня, а діастолічного, на п'ять - десять одиниць.
для лікування і профілактики коронарної недостатності.
Хворі, які перенесли інфаркт міокарда відновлюються набагато швидше і швидше повертаються до нормального життя, якщо в процесі реабілітації вони займалися плаванням
для лікування і профілактики атеросклерозу.
Плавання сприяє нормалізації артеріального тиску, будучи ефективним засобом профілактики ожиріння та цукрового діабету.
для лікування і профілактики вегетосудинної дистонії.

Санаторій «Карпати» і на сьогоднішній день є одним з флагманів лікувальних закладів країни!
Санаторий Карпаты

Територію санаторію покриває розкішний зелений килим карпатського лісу. Незважаючи на медичний профіль установи, двері палацу завжди відкриті для екскурсантів.

Палац
розташований в центрі території санаторію «Карпати» площею близько 50 га і входить в його комплекс як головний корпус.
Цей
замок унікальний своєю астрономічною структурою: у нього 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (тижнів), 12 входів (місяці).

В архітектурному відношенні замок близький по типу французьким ренесансним замкам часів знаменитих «мушкетерів».

Проектував його італійський архітектр Реверс.
Велика частина кімнат палацу пристосована для персоналу санаторію і для проживання відпочиваючих, а для вільного відвідування відкритий камінний зал і бібліотека, що зберегли оригінальну обробку.
Санаторий Карпаты

Невелике село Карпати недалеко від Мукачева приваблює мало не легіони туристів: цьому мальовничому куточку облаштовані санаторії, тут існує романтичне місце під назвою Скала Любові, з якого відкривається захоплюючий гірський пейзаж.

Але головний мальовничий акцент - це, звичайно ж, санаторій «Карпати»: не варто дивуватися, адже цей заклад для лікування і відпочинку розташовано в стінах замку Берегвар.

Вежі й стіни Берегвар нібито запозичені з лицарського роману або казки про чарівників і героїв.
Тож не дивно, що за часів СРСР замок любили використовувати як декорацію для зйомок кіно: тут створювалася казка «Снігова королева» та культовий фільм про розвідників «Сімнадцять миттєвостей весни».

Колись романтичний палац служив резиденцією і мисливським будинком для шляхетної родини графів Шенборн раптово перетворився в санаторій, коли в цих краях не залишилося і натяків на аристократів.
Санаторий КарпатыАрхiтектура палацу Шенборна заворожує своєю красою! Оригінальність замку і в його деталях: у архітектуру ренесансних палаців зодчі нерідко вкладали певну символіку, вона є і в цій мисливської резиденції.

Місце для резиденції було вибране настільки вдало, що власникам не довелося вносити значних змін в ландшафт. Архітектор взяв за основу астрономічний рік, тому вікон в замку 365, як днів у році, 52 кімнати, як тижнів у році, і 12 входів, як місяців у році.
Палац також прикрасили багатим декором (вітражами, флюгель, барельєфами і ін.), Часто на тему родової геральдики Шенборн.
Будівля щедро декоровано вітражами і барельєфами з символікою Шенборн (Фото).

Вілла Шенборнів побудована в період, коли відпала необхідність споруджувати неприступні оборонні замки: старовинні дворянські пологи намагалися будувати тепер більш затишні і спокійні, але водночас грандіозні будинки-палаци.
Санаторий КарпатыЗамок побудований з цегли і покритий фігурною черепицею.
На шпилях ви побачите флюгери і куранти, а на одній з веж встановлений дзвін, який відбиває кожну годину. Майже казковий вигляд палацу - результат модного в кінці XIX в. неоромантического стилю, завдяки якому будівельники з'єднали в одній будівлі елементи готичної та романської архітектури. Для реалізації такого задуму граф Ервін Фрідріх Шенборн запросив кращих архітекторів Західної Європи: проект замкового комплексу, який тоді називався «Берегвар», був розроблений архітектором Грессерсоном і перевершив всі прогнози і очікування.

Крім того, інтер'єр палацу теж не залишав нікого байдужим - обробка покоїв сприяла відпочинку після полювання, створювало затишну атмосферу.

До
сих пір вціліли чудова дерев'яна драбина, яка веде на другий поверх палацу, камінний зал і оригінальна люстра ручної роботи, родзинкою якої є розкішні оленячі роги та ікла кабана.
Санаторий Карпаты

Витончений ансамбль башточок і шпилів, черепичний дах і безліч вікон створюють легкий і романтичний образ замку, а чудовий парк і принадна гладь озера довершують образ і на секунду віриш, що потрапив у казку.

Вид
будівлі викликає бажання назвати його лицарським середньовічним замком, але насправді в будівлі розташований санаторій «Карпати», і з старовинних інтер'єрів графів Шенборн збереглося не так і багато - дерев'яні сходи, каміни і бібліотека.

Палац графів Шенборн відкритий для відвідування з 9 ранку до 5 вечора. Звичайно, розглянути зсередини вся будова неможливо, адже воно використовується санаторієм. Але ніхто не завадить вам оглянути романтичну резиденцію зовні, прогулятися в парку і вмитися в Джерелі Краси. Старовинні інтер'єри палацу Берегвар збереглися не повністю, але каміни і сходи залишилися такими ж, якими вони були за часів графів Шенборн. Для екскурсій відкрита бібліотека і камінний зал.
Санаторий Карпаты

Біля палацу за наказом графа був розкинуть розкішний сад-дендрарій, який сьогодні перетворився в парк санаторію.
Англійська сад займає 19 га території, його прикрашають кілька скульптурних композицій, які зображують оленя і ведмедів.

Під формулюванням «англійський сад» мається на увазі просторий парк з великою кількістю зелених газонів і стежок, який частково зберігає елементи дикої природи.

Біля самого входу в палац, зростає екзотичне тюльпанове дерево (Фото) - це приголомшливе і унікальне в своєму роді рослина, яке може стати прикрасою будь-якого саду
.

Особливість даної рослини полягає в тому, що воно може виростати практично в будь-яких умовах, витримуючи температуру до мінус 30 градусів, тривалість його життя може досягати п'ятисот років, а щорічний приріст становить один метр.

Під час цвітіння на дереві з'являються фантастичної краси квіти, різьблений як ніби намальованої форми.
Санаторий КарпатыCад-дендрарій в санаторії "Карпати" виконує зараз функції санаторного парку, в якому можна помилуватися великою кількістю рідкісних і екзотичних рослин, в тому числі італійськими гліциніями, самшиту, канадськими ялинами, Веймутова соснами, тисами, магноліями, японськими айвамі і вишнями, рожевим буком , оцтовим деревом, кирказон. Навесні щедро розквітає японська сакура, привезена самим графом Шенборном.

Коли на території санаторію "Карпати" зацвітають липи - в повітрі струмує дивно тонкий, ніжний і солодкуватий аромат, який відчувається далеко за межами липових алей і парків.

Коли
в червні в Закарпатті зацвітає липова алея і в повітрі струмує приємний тонкий медово-пряний аромат, створюється відчуття якогось чаклунства.
Аромат
липи настільки яскравий, що навіть після закінчення часу, ми будемо пам'ятати, як пахла квітуча липа прохолодним вранці, в спекотний полудень або холонучим ввечері.
Санаторий КарпатыКоли в санаторії "Карпати" зацвітає липа - крона дерева стає суцільним золотистим кулею, що виділяють медовий аромат: цвітіння буває настільки рясним, що гілки гнуться під їхньою вагою.
Пишна листя поглинає пил і вуглекислий газ і сотні кубометрів кисню, який виділяється липовими деревами, оживляючи атмосферу спрямовується в номери відпочиваючих, вражаючи їх уяву.
Найвідоміші властивості липового цвіту полягають в його здатності лікувати набряки, простуду, безсоння і сприяти швидкому схудненню.
Вчені виділили їх головні корисні компоненти: фітонциди, флавоноїди, каротин, вітамін С, дубильні речовини і ефірне масло.

Завдяки останньому інгредієнту липа відрізняється особливим яскравим запахом, а також має властивість заспокоювати нервову систему, а що містяться в ньому флавоноїдів липовий цвіт зобов'язаний здатність надавати протизапальну, протиалергічну і антиоксидантну дію - таким чином, липовий цвіт має воістину універсальної лікувальної силою.
Санаторий КарпатыПарк санаториiю "Карпати":
Ще в 1848 році на південному схилі лісистих гір долини річки Латориця, неподалік від селища Чинадієво, за наказом Шенборнів закладається англійський парк.
Щоб не порушити гармонії місцевого пейзажу, майстра обійшлися мінімальними засобами, при цьому майстерно оброблений ландшафт отримав нове зачарування.

У парку зібрані декоративні дерева не тільки з Підкарпатської Русі, а й з багатьох країн світу: там росте самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня, рожевий бук, гліцинія, оцтове дерево та інші екзотичні дерева і чагарники.

Прогулюючись далі по парку, можна побачити різних звіряток (білок, зайців), але не варто лякатися несподіваною зустрічі з ведмедицею і ведмежатами чи оленем, це всього лише увічнені в камені представники фауни. Поруч з віллою знаходиться озеро (Фото), контури якого повторюють кордону Австро-Угорської імперії кінця XIX століття.
Санаторий Карпаты

Санаторій "Карпати" запрошує Вас посидіти в тиші у дзеркального озера, де велично плавають білі лебеді, насолодитися прекрасними видами на лебедине озеро і відправитися далі: тут, в околицях Мукачева стільки красивих куточків, що хочеться закарбувати побільше чудових миттєвостей. Прекрасні, величні створення - лебеді! Милуватися ними - насолода!

Поєднання краси і сили вражають кожного, хто бачив зграї летять лебедів. Назва птахів сходить до стародавніх значенням слів «блискучий», «блискучий».
Лебідь по своїй величині, силі, красі і величної поставі дуже давно і справедливо названий царем всіх водоплавних птахів.
Білий як сніг, з блискучими, прозорими невеликими очима, з довгою, гнучкою і красивою шиєю, він дуже прекрасний, коли спокійно плаває між зелених очеретів по поверхні води.

Ну і звичайно не можна не сказати про лебедину вірність ... Лебеді створюють пару один раз і на все життя ...

Санаторий Карпаты

Окрасою санаторію "Карпати", як відомо, є старовинний палац австрійського графа Фрідріха Шенборна - пам'ятник архітектури XIX століття, оточений парком-дендрарієм з декоративним озером: на умиротвореною гладі цієї штучної водойми завжди можна побачити білих лебедів, гусей-казарок і диких качок.

Шенборни першими звернули увагу на наявність мінеральних вод у краї і в Сваляві тут же був побудований завод по розливу мінеральних вод.
Великою популярністю користувалася вода "Маргіт", яку весь двір австрійського імператора Франц-Йосифа споживав у великих кількостях (зараз це вода "Лужанська").

В глибині саду можна знайти "Джерело Краси": якщо в ньому вмитися, довго не будете старіти (це не легенда, так як серед дерев причаївся бювет з цілющою мінеральною водою, насиченою корисними речовинами). "Джерело" лікувальний: містить все найкраще з таблиці Менделєєва, тому, гуляючи по парку, необхідно вмитися і попити з нього води ... і вічна молодість Вам забезпечена!
Санаторий КарпатыДозвілля:
До послуг відпочиваючих - концертний (на 450 місць) і танцювальний зали, бібліотека з читальним залом.
Якщо
Ви вирішите поєднати своє перебування в санаторії "Карпати" з екскурсійною програмою - Вам будуть запропоновані кращі екскурсійні маршрути Закарпаття:
"Місто над Латорицею";
"Унгвар - древній град";
"Угорський чардаш";
"Жива вода Карпат";
"Таємниці замків Закарпаття"
"По долині нарцисів" і т.д (Подробнее...)

Чинадіївський замок Шенборнів, розташований на схилі долини річки Латориці, що виконував функції мисливської резиденції - дуже красиве місце. Поруч в Мукачево знаходиться не менш красивий замок на горі - угорський замок «Паланок», де зараз розташовується музей, сім корпусів трьох різновисоких палаців, бастіони, каземати, арсенал, три вежі, костел: там сміливо можна провести півдня, розглядаючи все перераховане.
Санаторий Карпаты
Закарпаття - це приголомшливий світ, де величні гори сусідять з дивовижної краси архітектурним творінням, потопаючого в кронах численних дерев.

Закарпатті, як і раніше залишається одним з найпопулярніших туристичних напрямків для відпочинку в Україні.

Одні приїжджають сюди, щоб помилуватися цвітінням сакури (Фото), інші - побувати на винному фестивалі, а треті - відвідати Долину нарцисів біля Хуста - єдине місце на землі, де зібрані всі різновиди цього прекрасного весняного квітки: оспіваний поетами всіх народів і всіх країн, нарцис поступається за популярністю мабуть тільки троянді.

У період масового цвітіння «Долина» вкривається суцільним білим килимом квітучих нарцисів, помилуватися яким приїжджає безліч туристів.

Часів льодовикового періоду звучать для нас як міф, але саме з тих пір зберігся в долині біля Хуста найбільший масив дикорослих нарцисів в Європі. Знаходиться заповідник в урочищі Кіреші - недалеко від міста Хуст на Закарпатті.
Санаторий Карпаты Умови розміщення:
Діти приймаються з будь-якого віку.
Знижки
на дітей при розміщенні на дод. місцях до 11 років - 50%, з 11 до 16 років - 30%.
При поселенні мати: паспорт, санаторно-курортну карту, путівку направляючої фірми (ваучер);
Дітям до 18 років - свідоцтво про народження, з вкладишем або відміткою про громадянство, з 14 років додатково необхідний загальногромадянський паспорт, довідка про епідемічний стан та щеплення.
Водопостачання
: холодна вода цілодобово, гаряча за графіком.
Додаткові послуги:

різноманітні екскурсійні заходи по Закарпаттю (Ужгород, замок «Паланок», «Будинок вина», оз. Синевир і т.д.);
в зимову пору року - поїздки на прилеглі лижні бази;
сувенірний ринок на території санаторію.
Розрахунковий час
- 08.00 (виїзд - 20.00).
Адреса
: Україна, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, п.Чінадіево, санаторій «Карпати».
Санаторий КарпатыПроїзд:
поїздом у напрямку на м Чоп (Ужгород, Мукачево) до станції «Санаторій« Карпати».

Санаторій розташований в легкодоступному місці з налагодженою системою громадського транспорту, в 60 км від обласного центру м.Ужгорода, в 18 км. від районного центру м Myкачева і в 10 км. від районного центру м.Свалява.

Карпати - один із найцікавіших і загадкових регіонів України, розташовані в горах невеликі поселення досі зберегли національний колорит і спогади про старовинних карпатських народності, які вже давно асимілювалися.

Гори і полонини, хвойні ліси з величними смереками, національний фольклор і домашня овеча бринза, вироби з овечої вовни, колиби - все це можуть побачити відвідують Карпати туристи.


Санаторий Карпаты
Карпати і Закарпаття - чарівний край, на території якого знаходиться намисто історичних пам'яток замків і фортець, дерев'яних і кам'яних храмів.

Краса замку Шенборна не залишить байдужими навіть скептиків, особливо не цікавляться архітектурою.
Навіть залізнична станція (Фото) тут виглядає як казковий міні-палац, багато хто називає її найкрасивішою в Україні.

Наш сайт пропонує Вам ознайомитися з фото cанаторію "Карпати", Мукачево ..

Переглянувши фото cанаторію "Карпати", його території, Ви зможете отримати більш повне уявлення про місце Вашого перебування і зробити правильний вибір!

Вдалого Вам відпочинку!

 
Закарпаття:
Закарпатські вина
Санаторій "Квітка Полонини"
Тур-комплекс "Воєводино"
Шаян
Центр МВС " Шаян"
Котеджі "Червона Рута"
Готель "Letizia Country Club"
Санаторій "Карпатія"
ТК "Легенда Шаян"
Поляна (Свалява)
Курорт "Сонячне Закарпаття"
       Корпус №9
Санаторій "Квітка Полонини"
Пансіонат "Сонячна Долина"
Отель "Срібний Водограй"
Готель "Reikartz Поляна"
Берегове
Готель "Жаворонок"
Мукачево
Готель "Belle Royalle"
Готель "Паланок"
Готель "Magnat"
Ужгород
Тур-комплекс "Богольвар"
Трускавець:
Джерела Трускавця
Санаторій "Кришталевий Палац"
Комплекс "Вернигора"
Готель "Ріксос-Прикарпаття"
Санаторний комплекс ""Luxury Resort Женева"
Mirotel Resort & SPA 4*
Готель "Шале Грааль"
Санаторій "Карпати"
Санаторій "Весна"
Готель "Свитязь"
Вілла "Викторія"
Вілла "Кристина"
Санаторій "Янтарь"
Санаторій "Алмаз"
Санаторій "Рубін"
Санаторій "Кристал"
Санаторій "Молдова"
Вілла "Хижина СПА"
Курортний готель "Лісна Пісня"
Санаторій "Перлина Прикарпаття"
Центр "Мед-Палас"
Східниця
Комплекс "ДіАнна"
Комплекс "Три сина"
Комплекс "Київска Русь"
Карпати
Буковель
Гірськолижний комплекс Буковель
Готелі гірськоложного комплексу
Коттеджі "Буковель"
Отель "Radisson Blu"
Готель "Каrpatski"
Готель "Горгани"
Готель "Подгірья"
Шале "Креп-Де-Шин"
Готель "Skiland House"
Готель "Киевская Русь"
Готель "Patkovski Hotel"
Готель "VIP-резиденція"
Усадьба "Урочище Вишня"
Усадьба "Грибова хата"
Коттеджі "Синя гора"
Готель "Магія Карпат"
Готель "Червона рута"
Готель "Довбушанка"
Усадьба "Гражда"
Готель "Шелтер"
Готель "Тавель"
Готель "Круча"
Вила "Буко"
Готель "Вежа"
Готель "Ганц"
Готель "Sky"
Поляница
Готель "Шульц"
Готель "Фомич"
Готель "Торба"
Котеджі "Бунгало"
Готель "Карпатські Зорі"
Котеджі Червоної Поляни
Котеджі "Royal Village Resort"
Татарів
Готель "Коруна"
Готель "Лаванда Кантрі Клаб "
Яремче
Готель "Romantik Spa Hotel" 4*
Котеджі "Медвежа Гора"
Готель "Цвіт папороті"
Готель "Карпатські Зорі"
Готель "Станіславський"
Готель "Premium club"
Клуб-Готель "Яремче"
Санаторій "Карпати"
Готель "Эдельвейс"
Готель "Водоспад"
Готель "Welland"
Готель "Гердан"
Чорнівці
Тур-комплекс "Сонячна Долина"
Мигово
Тур-комплекс "Мигово"
Готель "Карпатська Вежа"
Готель "Гирський світанок "
Готель "Эдельвейс"
Готель "Сатори"
Готель "Норіс"
Котеджі Мигово
Славське
Карта готелів Славська
Готель "Вежа Ведмежа"
Готель "Перлина Карпат"
Готель "Альпійский двір"
Отель "Бойківська хата"
Пансіонат "Славський"
Готель "Захар Беркут"
Готель "Слав'янка"
Готель "Адмірал"
Готель "Царинка"
Готель "Дзвінка"
Готель "Ліліана"
Готель "Динамо"
Готель "Терем"
Драгобрат
Карта Драгобрата
Турбаза "Драгобрат"
Готель "Велика ведмедиця"
Готель "Смерекова хата"
Готель "Казка Карпат"
Готель "Хата магната"
Готель "Адреналін"
Готель "12 місяців"
Готель "La Romany"
Готель "Вотавілю"
Готель "Кремінь"
Готель "Маріка"
Готель "Марина"
Готель "У стозі"
Готель "Оаза"
Готель "У Степана"
Міжгірья
Котеджі "Озеро Vita"
Готель "Жива вода"
Готель "Арніка"
Тур-комплекс "Ізки", Пилипець
Готель "Гранд", Воловець
"Гранд-готель Пилипець"
Жденієво
Готель "Reikartz Карпаты"
Готель "Смерековий Двір"
Готель "Extreme"
"Лісна казка"
Лікування:
Море:

Довідник туриста. Бажаєте додати опис свого готелю/санаторію - звертайтесь:
E-mail: crimee.info@gmail.com

(+38050) 252-81-88