Rus    Ukr

 
 
E-mail: crimee.info@gmail.com

Богольвар, ЗакарпатьеSPA- комплекс "Богольвар", Закарпаття.

Богольвар, Закарпатье
 Територiя    Зима    Ресторан   Номери: Корпусiв "Шалє"    Пам'ятки   Екскурсії
Богольвар, Закарпатье Розташування комплексу "Богольвар":
Комфортабельний готельний комплекс "Богольвар" розташований в селі Анталовці, на березі гірської річки Віоли, в мальовничому місці в оточенні гір Закарпаття. Комплекс має велику доглянуту територію з розкішним басейном, сквером і зарибненими ставками, по якій протікає гірська річка.

«Богольвар» пропонує відмінні варіанти відпочинку серед мальовничих Карпатських гір.

"Богольвар" - в буквальному перекладі з угорської, означає «Місто сов».

Тихо дрімає він в зелених долонях Карпатських гір, як і належить загадковому лісовому місту.

Сова - символ мудрості, інтуїції і ясновидіння.
Вона здатна бачити в темряві, а значить здатна передбачати події, які ще не відбулися.
У давнину сову боготворили за серйозність погляду і благородство зовнішності.
Богольвар, Закарпатье Історична довідка:
Село Анталовці вперше згадується в грамоті короля Фердинанда в 1548 року, але люди оселилися тут набагато раніше. Це підтверджується знайденими на території сіл Анталовці та Чертеж скарбами часів Бронзового і Залізного століття.

Його тихі вулиці і затишні куточки зберігають багато таємниць і доставлять вам чимало приємних хвилин. Тут є що подивитися і буде потім що згадати!

Затишні номери, харчування, оздоровлення, а також чудова природа і екскурсії. Є програми економного відпочинку для всієї родини.

Для любителів екзотики є дерев'яні будиночки-шале в закарпатському стилі. Всі номери оснащені телефонами, міні-барами і телевізорами, меблі - з натурального дерева.

"Богольвар» сертифікований як тризірковий туристичний комплекс.

Ціни розміщення в гривнях за номер в 2019-2020 гг.

Період 1-містн Классик 2-містн Классик 2-містн Супериор 2-містн 2-комн Люкс 2-містн 3-комн Люкс Семейный 2-местн Полулюкс Премиум 2-мест Делюкс Премиум 2-мест Люкс Премиум ШАЛЕ(коттедж) 2-мест Люкс Мансардный
1 чел в ном 2 чел в ном 2 чел в ном 2 чел в ном 2 чел в ном 3 чел в ном 2 чел в ном 2 чел в ном 2 чел в ном 2 чел в ном 3 чел в ном 4 чел в ном 2 чел в ном
01.09.2019 .. 30.09.2019
500
830
935
1140
1110
1240
1220
1250
1390
1180
1232
1332
1000
28.12.2019 .. 08.01.2020
850
1800
2050
2200
2200
2600
2500
1400
3000
1650
2000
2350
2150
В вартість входит: проживання, сніданок, WI-FI


Контакти турбази :

http://bogolvar.com.ua/o-bogolvare/tsenyi/ +380 (312) 42 42 40
Богольвар, Закарпатье"Богольвар "(Сова) - архетип мудрості в багатьох культурах.
З жодною птахом на світі не пов'язано стільки таємниць і легенд, як з совою: з найдавніших часів її огортає містична аура.
Сова - символ жіночої енергії, емблема місяця і ночі.
Її називали крилатою кішкою. Їй поклонялися як божеству.
У римській міфології сова була пов'язана з богинею мудрості.
Часто сова символізує довголіття і знання.
Даруючи своїм близьким путівку в "Богольвар", Ви подаєте не просто дорогою і вишуканий подарунок, Ви занурює їх в атмосферу, що дарує їм відпочинок, спокій і мудрість.
А Мудрість - дорогого коштує !!!

У наших предків сова асоціювалася з таємними знаннями і багатством. Це знання в більшості випадків ставиться до передбачення майбутнього, а також до розгадок таємниць ночі.

У міфах слов'ян мудра птиця іноді виступає в ролі берегині легендарної розрив-трави, що дає можливість герою відшукати заховані під землею скарби.

Вам не доведеться довго шукати скарби - в Карпатах вони лежать на поверхні: чарівні гірські краєвиди, дзюркотливі річки, що відливають сріблом водоспади, дарують прохолоду і, головне скарб - гостинність місцевих жителів, їх добрі очі, розкриті Вам назустріч !!!
Богольвар, Закарпатье

Пам'ятки села Анталовці:
Печера в селі Анталовці.
За легендою з цієї печери існував вихід в підземні ходи, котрі пов'язували Невицький, Ужгородський, і Мукачівський замки.
Пам'ятний знак на Братському могилі російських військовополонених 1914-1917 р.р.
Руїни старовинних шахт для добування залізної руди.
Будинок-музей с. Анталовці знайомить відвідувачів з історією краю, серед експонатів - старовинні предмети побуту, народний одяг і вишивка. Розваги:
Взимку туристи можуть покататися на лижах і санках.
Влітку зайнятися риболовлею (форель, короп) і побродити по околицях у пошуках грибів.
На території знаменитого туркомплексу «Богольвар» працюють бари і дискотека, СПА-центр. Є міні-зоопарк.

Гірськолижний відпочинок в Анталовцях:
Два бугельні витяги 300 і 700 м. Знаходяться в гірськолижному комплексі Синяк в 45 км.
Можливий прокат гірськолижного спорядження.
Богольвар, ЗакарпатьеРозміщення:
"Богольвар" Закарпаття сертифікований як тризірковий туристичний комплекс.

У 42 номерах різних категорій можуть одночасно відпочивати близько 130 осіб.

Для любителів екзотики є дерев'яні будиночки-шале в закарпатському стилі - Будинок мисливця, Будинок рибалки, Будинок лісника.

Затишний інтер'єр, комфорт і карпатське гостинність - все це робить відпочинок гостей "Больговара" справді незабутнім.

Нумерний фонд:
• СТАНДАРТ 1-місний: 1-кімнатний номер площею 18 кв.м. У номері ліжко (90х200см), тумба, стіл, стільці, дзеркало, телевізор, міні-бар, суміщений санвузол (душ-кабіна, туалет, умивальник), балкон мають 50% номерів даної категорії.
Розрахований на розміщення 1 людину.
Богольвар, Закарпатье• СТАНДАРТ 2-місний:
1-кімнатний номер площею 22-32 кв.м.
У номері двоспальне ліжко 140-160х200см, тумби, стіл, стільці, дзеркало, телевізор, міні-бар, суміщений санвузол (душ-кабіна, туалет, умивальник), кондиціонер мають 70% номерів даної категорії.
Розрахований на розміщення 2 осіб.
Є номери де можуть розміститися 3-4 людини. Додаткові місця - розкладний диван або розкладні крісла. Балконів в номерах цієї категорії немає.

• ЛЮКС 2-місний:
2-кімнатний номер площею 40 кв. м, що складається із спальні і вітальні. У номері двоспальне ліжко 140-160х200см, тумби, стіл, стільці, дзеркало, телевізор, міні-бар, суміщений санвузол (душ-кабіна, туалет, умивальник), кондиціонер мають 10% номерів даної категорії.
Розрахований на розміщення 2 осіб і більше.
Додаткові місця - розкладний диван або розкладні крісла. Балкони мають 90% номерів даної категорії.
Богольвар, Закарпатье• ЛЮКС СІМЕЙНИЙ 3-місний: 3-кімнатний номер площею 50 кв.м, що складається із спальні, вітальні та дитячої кімнат.
У номері двоспальне ліжко 140-160х200см, дитяче ліжечко (колиска), приліжкові тумби, стіл, стільці, дзеркало, телевізор, міні-бар, суміщений санвузол (душ-кабіна, туалет, умивальник), кондиціонер мають 10% номерів даної категорії.

Розрахований на розміщення 3 осіб і більше. Додаткові місця - розкладний диван або розкладні крісла. Балкони мають 100% номерів даної категорії.

• ПІВЛЮКС ПРЕМІУМ 2-місний: 1-кімнатний номер підвищеної комфортності площею 45 кв.м.
У номері двоспальне ліжко 180х200см, приліжкові тумби, стіл, стільці, дзеркало, телевізор, міні-бар, суміщений санвузол (душ-кабіна, туалет, умивальник, банні халати і тапочки), кондиціонер. Розрахований на розміщення 2 осіб і більше. Додаткові місця - розкладний диван або розкладні крісла. Балкони мають 100% номерів даної категорії.
Богольвар, Закарпатье• ЛЮКС ПРЕМІУМ 2-місний: 2-кімнатний номер підвищеної комфортності площею 55 кв.м, що складається із спальні і вітальні.

У номері двоспальне ліжко 180х200см, приліжкові тумби, стіл, стільці, дзеркало, телевізор, міні-бар, суміщений санвузол (душ-кабіна, туалет, умивальник, банні халати і тапочки), кондиціонер.

Розрахований на розміщення 2 осіб і більше. Додаткові місця - розкладний диван або розкладні крісла. Балкони мають 100% номерів даної категорії.

• ШАЛЕ: дерев'яні двоповерхові будиночки площею 40 кв.м., що складаються із спальні і вітальні, оформлені в різних стилях: «Будиночок мисливця», «Будиночок рибалки», «Будиночок лісника».
У будиночку-шале двоспальне ліжко 140х200см, приліжкові тумби, стіл, стільці, дзеркало, телевізор, міні-бар, камін, суміщений санвузол (душ-кабіна, туалет, умивальник).

Розрахований на розміщення 2 осіб і більше. Додаткові місця - розкладний диван або розкладні крісла.
Богольвар, ЗакарпатьеВсі номери оснащені телефонами, міні-барами і телевізорами, меблі - з натурального дерева.

Санвузли обладнані душовими кабінками, на верхніх поверхах встановлені кондиціонери. Рецепція і покоївки працюють цілодобово.

Мода на "Шале" охопила Європу і росте як снігова лавина, мчащаяся по схилу альпійської гори.
Однак зростаючий інтерес до цього архітектурного стилю пояснюється не тільки модою. Швидше це нормальне прагнення сучасної людини створити для себе житло-оберіг, здатне захистити не тільки від суворої непередбачуваності нашого клімату, а й від постійно терзають нас стресів.

Затишок і комфорт будинків стилю «шале» полюбили успішні люди наших днів, зберігши інтер'єри і доповнивши їх необхідними речами сучасного світу. Так сформувався абсолютно оригінальний стиль - «сучасний шале».
Отель Богольвар, ЗакарпатьеЛікування:
Сучасна водолікарня "Богольвар" допоможе Вам забути про всі турбують вас проблеми, Ви неодмінно розслабитеся душею і тілом і вийдете з новими силами і життєвою енергією!

B Центрі здоров'я і краси ТК «Богольвар» вам запропонують новітні лікувальні і омолоджуючі програми на базі найсучасніших технологій.

Кваліфіковані фахівці підберуть індивідуальний комплекс процедур, і ви отримаєте заряд енергії на цілий рік! Так само в Центрі здоров'я туркомплексу «Богольвар» до послуг гостей всі види масажу: загальний лікувальний масаж; масаж шийно-комірцевої зони; масаж спини; масаж рук і ніг; масаж з використанням продуктів бджільництва; антицелюлітний масаж (зона «бермудів»).

До ваших послуг: масаж, ароматерапія (Фото), хвойні ванни, гідро лазерний душ, гідроколонотерапія, рефлексотерапія, солярій, сауна з басейном, джакузі.

Хвойні ванни: аромат хвої дарує нам чудовий настрій і передчуття чогось приємного.
Отель Богольвар, ЗакарпатьеХвойні ванни, подарують не тільки чудові спогади про зимовому святі, але ще і допоможуть поліпшити наше самопочуття.
Про користь хвойних ванн:
Хвойні ванни мають заспокійливу, розслаблюючий ефект;
Позитивно впливають на нервову систему і допомагають при головних болях і нервових стресах;
Допомагає при безсонні;
Володіє омолоджуючий ефект;
Допомагають при захворюваннях суглобів;
Корисно тим, хто страждає від зайвої ваги;
Ефірні масла, наявні в хвойному екстракті мають дезінфікуючу, протизапальну і навіть знеболюючу дію;

Хвойна ванна (Фото) корисна тим, хто страждає захворюваннями серцево-судинної системи:

Позитивно впливає на гіпертоніків.
Хвойні ванни рекомендується приймати при температурі води 35-37 градусів і не більше 15 хвилин.
Отель Богольвар, ЗакарпатьеУ Центрі здоров'я і краси ТК «Богольвар», Закарпаття Вам запропонують новітні лікувальні і омолоджуючі програми на базі найсучасніших технологій.
До послуг гостей «Богольвар»:
критий басейн з підігрівом води
джакузі і гідромасажні ванни: хвойні ванни, гідролазерний душ, гідроаеромасаж, підводний душ-масаж, гідро лазерний душ
банний комплекс: російська парна лазня з басейном, фінська сауна з басейном, хаммам, японська лазня офуро
лікувальний масаж: загальний лікувальний, масаж шийно-комірцевої зони, спини, рук і ніг, масаж з використанням продуктів бджільництва, антицелюлітний (зона «бермудів»)
гідроколонотерапія - апаратний метод ефективного очищення і масажу товстого кишечника
галокамера - соляна печера з відтвореним унікальним мікрокліматом природного печери
арома-і рефлексотерапія
фіто-бар: трав'яні і полівітамінні чаї, овочеві і фруктові соки, лікувальні коктейлі.
Будьте здорові, красиві і молоді!
Отель Богольвар, ЗакарпатьеЗ радістю повідомляємо про відкриття «Сільського SPA».
Що може бути приємнішим для душі і тіла чим похід в лазню з друзями або коханою дівчиною ?!
Баня в ТК «Богольвар», безсумнівно, додасть здоров'я, зніме стреси, поліпшить настрій.

Японська лазня - офуро - вважається одним з найдавніших типів японських парних. За конструкцією це був дерев'яний чан з гарячими тирсою, куди і занурювали людини.
Температура підтримувалася в районі 50-70С.
Парилися з додаванням різних ефірних масел.

Такі лазні мають безліч цілющих властивостей, а для посилення сприятливого ефекту використовувалися тирсу кедра або липи. В сучасний час використовуються породи благородних дерев (кедр або дуб), але процедура і користь залишаються незмінними.

Баня «Богольвар» подарує Вам гарний настрій, зніме втому, поверне бадьорість.

Відразу після приємних процедур в чані Ви зможете пограти з друзями в більярд, а коли зголоднієте - скуштувати кухню ресторану готельного комплексу «Богольвар».
Отель Богольвар, ЗакарпатьеРодзинкою цієї послуги є те, що всі процедури проходять під відкритим небом і використовуються тільки натуральні компоненти.

Розпарювання в чавунному чані, запах багаття, аромати цілющих трав, без перебільшення - це одна з найбільш екзотичних парних в світі.

Прогрів тіла відбувається рівномірно, плавно і на глибокому рівні. Після охолодження в крижаній купелі, шкіру поколює тисячі маленьких голочок, кістки м'які, податливі і відчуваєш, що готовий згорнути сусідні гори.

Процес корисний і зарахунок використання відварів з цілющих гірських трав. При нагріванні 40-45 ° С полезносоставляющее води проникає в організм через розкриті пори.

Цей спосіб оздоровлення випробуваний століттями нашими предками. Трав'яний, хвойний або сенний чан - ефективний спосіб омолодження організму, покращує сон, заспокоює нервову систему.
Отель Богольвар, ЗакарпатьеЧан: небувале обмивання
Чан представляє собою величезну чавунну купіль на 2 000 літрів, наповнену мінеральною водою з гірських джерел, і розраховану чан на 4-5 чоловік.

Воду підігрівають до + 35-45 ° С за допомогою багаття, але сам чан при цьому не нагрівається.

Паритися в такій купелі рекомендується близько години і чергувати її з зануренням в холодну або прохолодну воду.

Після таких ванн потім цілий рік ніякі недуги не страшні.

Корисні властивості:
благотворно впливає на опорно-руховий апарат;
зміцнює нервову і серцево-судинну систему;
сприяє регенерації тканин після травм;
стимулює загартовування і зміцнення організму, зміцнення його стійкості до різного роду захворювань.
Отель Богольвар, ЗакарпатьеХарчування в туристичному комплексі "Богольвар", Закарпаття:
в тариф розміщення входить два види харчування: зі сніданком за системою «шведський стіл» або з повним пансіоном 3-х разове.

Харчування надається в затишному ресторані з українським колоритом. Колоритний і самобутній край Закарпатті багатий не тільки природними красотами і багатовіковою історією, а й незвичайною кухнею.

Прекрасна музика, інтер'єр "Богольвар", в поєднанні з вишуканим обслуговуванням і кулінарними шедеврами європейської, закарпатської та угорської кухні гарантують Вам незабутній відпочинок з сім'єю, успіх в спілкуванні з діловими партнерами і просто час, який Ви будете згадувати з посмішкою.

Угорська кухня, що відрізняється великою різноманітністю і фантазією в приготуванні страв, їх ситністю і використанням різноманітних приправ, відома далеко за межами країни.

Девізом угорських кулінарів і раніше є рядки з оперети Кальмана «Маріца»: «Коли м'ясо, так свинина, коли сало - гострий шпиг».
Отель Богольвар, ЗакарпатьеКласичними для угорської кухні вважаються страви, що з'єднують в собі перше і друге блюда. Таке, наприклад, лечо (lecso) - страва з лука, помідорів, паприки і слабо-копченої свинячої ковбаси - kolbasz.

Традиційний делікатес - характерні для угорської кухні всілякі види печені.

На десерт в "Богольвар" подають тоненькі листкові млинці (palacsinta), нафаршировані чимось солодким. Фаршировані горіхами млинці - по угорськи - неймовірно смачні !!!

Затишний ресторан "Богольвар" змусить Вас забути про всі проблеми повсякденного життя і зануритися в атмосферу спокою і гармонії.

Меню лобі-бару запропонує Вам великий вибір міцних алкогольних і слабоалкогольних напоїв, різноманітність сортів пива, а також відмінний асортимент безалкогольних напоїв.

ТК «Богольвар» - це унікальне місце для сімейного та корпоративного відпочинку !!!
Отель Богольвар, Закарпатье Ресторан «Богольвар» з українським колоритом на 130 гостей допоможе відволіктися від турбот і поринути в атмосферу спокою і гармонії.

Приємна музика, широкий вибір імпортних і закарпатскіз вин, бездоганне обслуговування - все налаштовує на відпочинок.
Закарпатські вина ... (Детальніше ...)

Дивно смачна їжа додасть незабутній штрих до відпочинку з друзями та зробить продуктивніше спілкування з діловими партнерами.

Ресторан пригощає гостей найкращими стравами європейської, закарпатської та угорської кухні.

Для їх приготування використовуються абсолютно свіжі продукти, вирощені в екологічно чистій місцевості.

В меню є низькокалорійні страви, а також легкі і смачні страви для дітей.
Отель Богольвар, Закарпатье• Літній майданчик.
«Богольвар» - це можливість не відриватися від природи ні на мить.

Обід на узліссі, під дзюрчання гірського струмка - це не тільки задоволення, але і здоров'я, молодий азарт, натхнення.

• Альтанки для барбекю - улюблене місце відпочинку в «Богольвар». Вони дозволяють насолодитися їжею, власноруч приготовленою на відкритому вогні!

• Організація заходів, розважальна програма:
Висококваліфікований персонал ресторану «Богольвар» організовує для Вас свято або корпоратив, який залишиться в пам'яті назавжди.

Вам допоможуть підготувати сценарій і знайдуть професійних виконавців.

Все пройде в кращому вигляді!
Отель Богольвар, ЗакарпатьеРозірвіть рамки буденного колообігу подій спільно з виконавцями яскравих запальних танців в ресторані готельного комплексу «Богольвар» !!!

Спеціальна шоу програма підібрана таким чином, що жоден гість не залишиться байдужим до подій.

Танець - одне з найефектніших і зачаровують видовищ.

Цікава сюжетна лінія танцю, захоплює глядача в інший світ відчуттів і інтриг при цьому все це супроводжується яскравими і неординарними костюмами.

Шоу балет має великий досвід роботи в нічних клубах, на корпоративних вечорах і презентаціях.

Обговорюючи тематику вашого заходу, грунтуючись на ваших побажаннях, співробітники «Богольвар» підберуть танцювальну програму для Вашого свята.

Танець запалить Ваш день яскравими вогнями !!!


Отель Богольвар, ЗакарпатьеТанцювальні колективи прикрасять Ваш будь-яке свято. Адже так приємно подивитися на красу рухів, гнучкість танцюриста?

Танець - це мова тіла, і душі на якому можна багато чого розповісти публіці.

Танці світу, акробатичні шоу, танцювальний майстер-клас, запальне танцювальне шоу!
Формат заходу підкаже варіант танцювального шоу, який ідеально впишеться в розважальну програму свята.

Енергія танцю захоплює всіх гостей «Богольвар», і вони вже теж не можуть всидіти на місці !!!

Все це Ви зможете побачити, відвідавши туристичний комплекс «Богольвар».

Артисти допоможуть Вам зануритися з головою в свято світла і звуку, дзвінких фарб і нестримних веселощів!
Отель Богольвар, Закарпатье Але не можна пропустити і винний маршрут Закарпаття. Закарпатські вина користуються популярністю серед приїжджих і відомі далеко за межами України.

Туристичний комплекс "Богольвар" - місце відпочинку, де гості можуть насолодитися винами, виготовленими дбайливими руками місцевих виноробів.

Практично кожен двір потопає в виноградниках, тут готують відмінне домашнє вино, відоме далеко за межами України. Тут в кожному місті проводять щорічні фестивалі вина і меду.

Для дегустації найчастіше закарпатські винороби пропонують 7 сортів вина - Королівська Леанка, Чорний доктор, Токай фурмінт, Кагор, Сапераві та інші.

"Закарпатське" - вино токайського типу, готують з сортів Фурімінт і Гарс Лавелю. Десертне вино.
Колір темно-бурштиновий. Яскраво виражений токайський букет, з відтінком кірки житнього хліба.
Отель Богольвар, ЗакарпатьеЗараз в Закарпатті налічується більше 100 сортів винограду. У Закарпатті дуже своєрідні кліматичні умови.

Для вирощування винограду потрібно досить теплий клімат, тому виноградні лози зазвичай можна зустріти тільки на південних схилах гір області.

Останнім часом в виноробних радгоспах було посаджено безліч нових винних сортів виноградних лоз - різноманітні Мускати, Каберне, Рислінг, Фурімінт і інші.

Треба зауважити, що білі вина мають ніжний тонкий смак і аромат. Червоні вина також мають тонкий м'який смак.
Вони дещо відрізняються від кримських вин - менш терпкі і насичені.

"Сапераві" - відрізняється досить сильно - кримське більш терпке і більш виражений смак винограду.

"Троянда Закарпаття" - виготовляють з Трамінера рожевого. Вино відрізняється вираженим ароматом троянди. Колір темно-золотистий. Смак повний, маслянистий. Вино завоювало 8 золотих нагород.


Отель Захар БеркутВідпочинок з дітьми:
«Богольвар» - саме те, що Вам потрібно, якщо Ви приїхали з маленькими дітьми!
Тут тихо, спокійно, просторо, навколо зелень і чисте повітря. І маса можливостей для самореалізації!
Уважний персонал при необхідності надасть будь-яку допомогу. Так, наприклад, можна домовитися, щоб вас з дітьми зустріли на вокзалі в Ужгороді або в Мукачево і швидко доставили на місце.

У номерах "люкс сімейний" є окрема кімната для дітей - з ліжечком і пеленальним столиком.
У ресторані спеціально для вашої крихти зварять кашу.
І головне, «Богольвар» - це можливість оздоровити малюка!

До ваших послуг:
міні-зоопарк: тут живуть рідкісні для міста птахи та звірі - золотий фазан, маленькі кроленята і багато іншої живності;
дитяча кімната;
дитячий надувний басейн;
надувна гірка;
ігровий майданчик.
Отель Захар БеркутДо послуг гостей комплексу "Богольвар":
• басейн (Фото),
хвойні ванни,
гідро лазерний душ,
гідроколонотерапія,
масаж (загальний лікувальний масаж, масаж шийно-комірцевої зони, масаж спини, масаж рук і ніг, масаж з використанням продуктів бджільництва; антицелюлітний масаж (зона «бермудів»),
арома-і рефлексотерапія,
фітотерапія (трав'яні чаї; полівітамінні чаї; овочеві соки; фруктові соки),
японська лазня офуро (дубова бочка з водою температура якої до 45-50 градусів;

Японська лазня офуро - унікальна процедура зміцнить серцево-судинну систему і нирки, зніме болі при ревматизмі. Гаряча вода швидко вимиває з організму шлаки і токсини. Шкіра стає гладкою і пружною, а зайві кілограми тануть прямо на очах), сауна з басейном, російська лазня, джакузі, консультації лікаря - ендоскопіста, лікаря-рефлексотерапевта.
Отель Богольвар, ЗакарпатьеВ "Богольвар", Закарпаття прекрасні можливості для велопрогулянок.
Катання на велосипеді приносить нашому організму величезну користь.

Під час велосипедної прогулянки зміцнюються м'язи ніг і підвищується їх витривалість, поліпшується діяльність серцево-судинної і дихальної систем.

Здійснюючи тривалі велосипедні поїздки на свіжому повітрі, ми змушуємо наші легені працювати в повну силу.
При цьому кров збагачується киснем, який надходить до клітин головного мозку і інших життєво важливих органів.

Особливо корисні заняття велосипедом людям, які багато курять. Завдяки посиленій аерації легенів під час катання, вони звільняються від токсичних речовин, одержуваних при вдиханні тютюнового диму.

Їзда на велосипеді - це відмінний спосіб загартовування і підвищення імунітету.
Отель Богольвар, ЗакарпатьеIнфраструктура «Богольвар», Закарпаття :
Інтернет;
ресторан;
кафе;
3 бари, конференц - зал (80-100 осіб), бібліотека;
дитяча кімната, дитячий майданчик;
критий басейн (Фото);
сауна з басейном;
російська баня, турецька баня "хамам", японська лазня "офуро";
рибалка (форель, короп);
настільний теніс;
футбол, волейбол;
велосипедні прогулянки;
більярд (американський і російський);
бадмінтон;
шахи, шашки;
барбекю;
екскурсійне обслуговування, джип - сафарі, походи в гори, прогулянки на повітряній кулі;

Якщо ви любите коней і хочете провести з цими розумними кіньми годину або більше свого часу, то «Богольвар» - це те, що Вам потрібно !!!
Отель Богольвар, Закарпатье«Богольвар» запрошує в захоплюючий світ кінних прогулянок! Ви відчуєте всю красу спілкування з цими розумними, чуйними і добрими тваринами.

Верхова їзда стане для вас прекрасним відпочинком, справжнім джерелом задоволення і здоров'я. Катання на конях однаково сподобається дорослим і дітям.

Тут широкі дороги, при їзді по яким ви зможете тримаються за руки з коханою дівчиною, або їхати з друзями, як три мушкетери.

За час прогулянки ви побачите красивий, мальовничий ліс, посадки з маленькими соснами і багато красивих місць.

Під час ранкових прогулянок гості "Богольвар" бачать уздовж доріг зайців, лисиць і красивих козулі.

Вибираючи тривалу поїздку ви можите зустріти навіть диких кабанчиків. Свіже повітря, коні - відпочинок в своє задоволення !!!
Отель Богольвар, ЗакарпатьеКонференцсервіс:
У «Богольвар» є конференц-зал на 100 місць, оснащений сучасним мультимедійним обладнанням: створені всі умови для проведення переговорів, семінарів та ділових прийомів.

Можлива організація харчування учасників ділового заходу в будь-якій прийнятній формі: кава-брейк, обід, фуршет, святковий банкет.

Корпоративний відпочинок:
Свята, тренінги, тімбілдінг, пікніки.

У ТК «Богольвар» для цього є все необхідне. Невимушена атмосфера та ігрові тренінги навчать людей концентруватися та координувати дії.

Басейн, сауна, масаж подарують задоволення і рівновагу. Святковий банкет і розважальна програма закріплять успіх. Задоволені співробітники - успішна компанія!
Подаруйте собі свято в «Богольвар» - це зовсім недорого !!!
Отель Захар БеркутБільярд - рідкісна гра, що дозволяє вдосконалити фізичні і розумові здібності людини, допомагає навчитися бути господарем своїх емоцій, домагатися призначених цілей, з честю вести поєдинок.

Саме слово «більярд» в перший раз з'явилося у Франції, там воно звучить як billart або bille, що означає «куля». Окремі історики стверджують, що більярд з'явився в Індії, інші - в Китаї, а треті кажуть, що елементи більярду присутні в багатьох європейський іграх. (Фото: Більярд в "Богольвар")

Кращий відпочинок - це гра в більярд.
Він дає можливість розслабитися, відволіктися від повсякденності, від стресових ситуацій.
Грати в більярд рекомендується для підтримки відмінної фізичної форми, правильної постави.

При цьому гра в більярд доступна людям зі слабким серцем і легенями; більш того, гра в більярд загартовує організм людини. Людина набуває швидку реакцію, стає спритним.
Гравець в більярд зазвичай холоднокровний і терплячий
Отель Богольвар, ЗакарпатьеВсі розваги, надані готельним комплексом "Богольвар", в поєднанні з прогулянками по околицях, приносять не тільки радість, а й користь.

У лісовому повітрі міститься в сто разів менше мікробів, ніж в міському: повітря тут насичене аероіонами, які регулюють дихання, і самими різними біологічно активними речовинами, які підвищують рівень гемоглобіну в крові, зміцнюють імунітет, покращують роботу мозку.

У спекотні дні в хвойному лісі підвищується виділення смолистих речовин в атмосферу, що необхідно враховувати людям з гіпертонічною хворобою, бронхіальною астмою, стенокардією.

Тим, хто страждає цими захворюваннями, потрібно вибирати для лісових прогулянок більш прохолодні місяці - вересень-жовтень і квітень-травень.

Для того щоб з максимальною користю провести час на природі, навчитеся заряджатися енергією від дерев: це частина Всесвіту, вони охоче дарують свою енергію і здоров'я.
Богольвар, ЗакарпатьеРозрахунковий час:
час заїзду о 13:00,
час виїзду о 12:00 (остання послуга - сніданок).

По приїзду в комплекс, звертатися на рецепшн.
При собі необхідно мати - паспорт, путівку або ваучер направляючої фірми, для дітей - свідоцтво про народження і довідку про епідемічний стан та щеплення.

Проїзд:
поїздом або літаком до м Ужгород (30 км), далі маршрутним таксі до с. Анталовці.

Адреса:
ТК "Богольвар", Україна, Закарпатська область, Ужгородський район, с. Анталовці, вул. Миру, 17-А.
Богольвар, Закарпатье Хто одного разу в житті побував на Закарпатті, яке заслужено називають українською Швейцарією, той вже ніколи не забуде цей дивовижний край, як ніби спеціально створений Богом для того, щоб люди назавжди закохувалися в стародавні сині гори, кришталеві озера, прозорий, наповнений цілющою свіжістю повітря.

Наш сайт пропонує Вам ознайомитися з ТК "Богольвар", Закарпаття.

Переглянувши фотогалерею його території, Ви зможете отримати більш повне уявлення про місце Вашого перебування і зробити правильний вибір!

Вдалого Вам відпочинку!

 
Закарпаття:
Закарпатські вина
Санаторій "Квітка Полонини"
Тур-комплекс "Воєводино"
Шаян
Центр МВС " Шаян"
Котеджі "Червона Рута"
Готель "Letizia Country Club"
Санаторій "Карпатія"
ТК "Легенда Шаян"
Поляна (Свалява)
Курорт "Сонячне Закарпаття"
       Корпус №9
Санаторій "Квітка Полонини"
Пансіонат "Сонячна Долина"
Отель "Срібний Водограй"
Готель "Reikartz Поляна"
Берегове
Готель "Жаворонок"
Мукачево
Готель "Belle Royalle"
Готель "Паланок"
Готель "Magnat"
Ужгород
Тур-комплекс "Богольвар"
Трускавець:
Джерела Трускавця
Санаторій "Кришталевий Палац"
Комплекс "Вернигора"
Готель "Ріксос-Прикарпаття"
Санаторний комплекс ""Luxury Resort Женева"
Mirotel Resort & SPA 4*
Готель "Шале Грааль"
Санаторій "Карпати"
Санаторій "Весна"
Готель "Свитязь"
Вілла "Викторія"
Вілла "Кристина"
Санаторій "Янтарь"
Санаторій "Алмаз"
Санаторій "Рубін"
Санаторій "Кристал"
Санаторій "Молдова"
Вілла "Хижина СПА"
Курортний готель "Лісна Пісня"
Санаторій "Перлина Прикарпаття"
Центр "Мед-Палас"
Східниця
Комплекс "ДіАнна"
Комплекс "Три сина"
Комплекс "Київска Русь"
Карпати
Буковель
Гірськолижний комплекс Буковель
Готелі гірськоложного комплексу
Коттеджі "Буковель"
Отель "Radisson Blu"
Готель "Каrpatski"
Готель "Горгани"
Готель "Подгірья"
Шале "Креп-Де-Шин"
Готель "Skiland House"
Готель "Киевская Русь"
Готель "Patkovski Hotel"
Готель "VIP-резиденція"
Усадьба "Урочище Вишня"
Усадьба "Грибова хата"
Коттеджі "Синя гора"
Готель "Магія Карпат"
Готель "Червона рута"
Готель "Довбушанка"
Усадьба "Гражда"
Готель "Шелтер"
Готель "Тавель"
Готель "Круча"
Вила "Буко"
Готель "Вежа"
Готель "Ганц"
Готель "Sky"
Поляница
Готель "Шульц"
Готель "Фомич"
Готель "Торба"
Котеджі "Бунгало"
Готель "Карпатські Зорі"
Котеджі Червоної Поляни
Котеджі "Royal Village Resort"
Татарів
Готель "Коруна"
Готель "Лаванда Кантрі Клаб "
Яремче
Готель "Romantik Spa Hotel" 4*
Котеджі "Медвежа Гора"
Готель "Цвіт папороті"
Готель "Карпатські Зорі"
Готель "Станіславський"
Готель "Premium club"
Клуб-Готель "Яремче"
Санаторій "Карпати"
Готель "Эдельвейс"
Готель "Водоспад"
Готель "Welland"
Готель "Гердан"
Чорнівці
Тур-комплекс "Сонячна Долина"
Мигово
Тур-комплекс "Мигово"
Готель "Карпатська Вежа"
Готель "Гирський світанок "
Готель "Эдельвейс"
Готель "Сатори"
Готель "Норіс"
Котеджі Мигово
Славське
Карта готелів Славська
Готель "Вежа Ведмежа"
Готель "Перлина Карпат"
Готель "Альпійский двір"
Отель "Бойківська хата"
Пансіонат "Славський"
Готель "Захар Беркут"
Готель "Слав'янка"
Готель "Адмірал"
Готель "Царинка"
Готель "Дзвінка"
Готель "Ліліана"
Готель "Динамо"
Готель "Терем"
Драгобрат
Карта Драгобрата
Турбаза "Драгобрат"
Готель "Велика ведмедиця"
Готель "Смерекова хата"
Готель "Казка Карпат"
Готель "Хата магната"
Готель "Адреналін"
Готель "12 місяців"
Готель "La Romany"
Готель "Вотавілю"
Готель "Кремінь"
Готель "Маріка"
Готель "Марина"
Готель "У стозі"
Готель "Оаза"
Готель "У Степана"
Міжгірья
Котеджі "Озеро Vita"
Готель "Жива вода"
Готель "Арніка"
Тур-комплекс "Ізки", Пилипець
Готель "Гранд", Воловець
"Гранд-готель Пилипець"
Жденієво
Готель "Reikartz Карпаты"
Готель "Смерековий Двір"
Готель "Extreme"
"Лісна казка"
Лікування:
Море:

Довідник туриста. Бажаєте додати опис свого готелю/санаторію - звертайтесь:
E-mail: crimee.info@gmail.com

(+38050) 252-81-88